Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je možné, že ledaskomu větná skladba hapruje, nicméně ideálu*) dosáhnout není možné.

    ______________________________________

    *) "Britsti soudruzi vas meli zmizetcabyste byl zmizelej....", jak jste mi onehdá napsal.

  • vanhorne

    "Orbánizace je de facto demokratizace"

    Jak bys definoval Zemanizaci a Babisizaci?

  • josef.chmela

    My jsme snad chátra, socky a nosíme hadry na těle, ale ty je nosíš v hlavě.

  • ANCEK? Klasicky vytříbená mluva, zavedené slovní obraty.Ducha mdlého, slovní zásoby tak max do 42 slov.Neudržel v sobě kouzlo Vánoc.Nasadil novinku.Sprosté Vánoce.Nač být sprostý jen doma?Můžu být sprosťákem i venku.

  • Ani o vánocích sem nepřestanete vkládat ty vaše komoušský srrračky, táhněte uz do řiti bolševická chátro. 

  • Mozna vas ucila psat, netvrdim, ze ne, ale ta vetna skladba proste hapruje. I kdyz...v Nemecku maji taky jiny slovosled. Pak se ovsem muze stat ze vyznam je ponekud...jiny

  • Obvykle se pouze mýlíte, zde výjimečně přímo lžete. U kuchyňského stolu v Schirmdorfu, kde mě maminka učila psát, bych vás nepřehlédl.

  • Ja se smeju tobe, komunisticky lokaji

  • Ale vymazou

  • Fakt jo? To muzu z fleku delat predsedu SPD

  • Fakt jo? To muzu z fleku delat predsedu SPD

  • josef.chmela

    Vždyť ty neumíš číst a chápat text. Ty jsi názorná ukázka toho, jak u nás, od roku 1989, klesá úroveň vzdělanosti.

  • josef.chmela

    Právě jsi splnil kvóty nadávek a urážek na premiéra, prezidenta a lidí jiného názoru. Pisálkové z Tiscali tě budou mít demokraticky rádi. Ty se opravdu nemusíš bát, že tvé nesmysly vymažou.

  • josef.chmela

    Směšný demagogu. Tvé spletené úvahy jsou pouze k smíchu.

  • josef.chmela

    Pocity neustálých válek a ohrožení na světě udržují pouze imperialistické a teroristické USA.

    A můžete mě zase vymazat a banovat, vy ubozí pisálci z Tiscali, protože tu nenadávám našemu prezidentovi a předsedovi vlády. Jen to je zde přípustné, jiný názor je totiž  ihned smazán.

  • Gorobilypes

    😂😂😂

  • Koho si zvolis mi jedno neni potud, pukud dotycny dela ostudu zemi ve ktere ziju. Nastesti to ma uz za par a tak do roka muzeme volit nekoho jinyho

  • Gorobilypes

    Koho si zvolím je moje věc do které ti nic není.A opravdu nemáš na víc než urážky? Asi ne.

  • Gorobilypes

    No má to jeden háček článek je úplně mimo neb Orban není prezident.

  • Prezidentův mluvčí může být daleko vzdělanější než mnozí jeho kritici. Co je na tom divného?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit