Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdyby chtěl opravdu Africe pomoci tak staví školy tam.
 • PetrN
  Václav Klaus řekl, že vše, co G. Soros říká, je špatně, a vše, co dělá, je špatně. Nikdy jsem neslyšel nesmysly o robohitlerovi, to jsou nějaké dezinformace, ale většina toho, co autor vyjmenoval, je samozřejmě pravda.
  Většina tzv. konspiračních teorií pouze říká, že existují bohatí a tím mocní lidé, kteří mají své vlastní záměry se světem a prosazují své cíle prostřednictvím peněz - sponzorováním politiků a politických stran, vlastnictvím médií apod. Popřít to může jen hlupák. Jen v ČR samotné stačilo necelých 30 let od revoluce, aby lidé zbohatli. Vidíme, jak financovali ODS, ČSSD, TOP nebo si teď staví své vlastní strany a kupují média. To vše za necelých 30 let v malé zemičce jako je ČR. Ve světě existují mezinárodní firmy a společnosti 100, 150, 300 a více let. Jsou nadnárodní a popřít, že ovlivňují světové dění může opravdu jen totální hlupák, který věří, že vše je, jak říkají v televizi.
  Podle WikiLeakes posílal Soros pokyny Hillary Clinton, která je plnila. Směj se WikiLeakes a zpochybni to, ale je to tak. Soroš není žádný filantrop. Pokaždé když financuje nějakou neziskovku, tak jen takovou, která jedním či oním způsobem prosazuje jeho zájmy. To že sponzoroval kampaň Hillary je fakt. A je vidět, že ne všechno mu vyjde. G. Soroš je opravdu jen takovým zástupcem či lobbistou bohatých lidí, kteří se drží v pozadí. Je to chytré a každý chytrý člověk by to tak udělal. Pokud bude Soroš příliš zkompromitován, nahradí jiný človíček, který se odněkud vynoří.
  Andrej Babiš nám všem právě ukázal, jak se ukrývá bohatství. Převedete svou firmu do svěřeneckého fondu a rázem není na papíře vaše - rázem už nejste nejbohatším Čechem. Lidé, pro které Soroš pracuje, to udělali dávno. Jejich bohatství vlastní různé nadace a fondy, které mají oni pod 100%ní kontrolou, ale oficiálně nejsou jejich. Nejsou na žádném seznamu nejbohatších lidí. Někteří lidé nemají koule na to, aby čelili realitě, ten problém je příliš velký na jejich malou dušičku, chtějí věřit, že rokem 1989 se vše v dobré obrátilo a my žijeme v krásném svobodném a demokratickém světě. Tak nechte tyhle chudáky smát se konspiračním teoriím. Ve 20. a 30. letech také spousta lidí nevěřila "konspiračním teoriím" o Hitlerovi a to, co následovalo, asi předčilo všechny "konspirační" předpovědi. V každé době je nějaká menšina, která vidí to, co zbytek ne. Přistání na měsíci a podobné teorie jsou takové bláboly o ničem. Ale chce někdo vážně tvrdit, že bohatí lidé neovlivňují světové dění, nefinancují politické strany a politiky, nefinancují války, nefinancují předvolební kampaně a nekoupili média? Vážně to chce někdo tvrdit? I Babiš koupil noviny. Každý chytrý superboháč by to udělal, aby měl vliv, pokud je moc a vliv jeho cílem. A někdo nám chce tvrdit, že média jsou nezávislá a svobodná a žádný superbohatý člověk je neměl v minulosti zájem koupit?
 • Slizák co plati slimatizaci Evropy.
  • víme BTW, slimatizaci
  • zdarec očichávači kalouskovi řiti *15* *15* *15*
 • Rozhovor so Sorošom, ktorý sa ho pokúsil ututlať
  https://www.youtube.com/watch?v=UfobXBDCfPI
  https://www.youtube.com/watch?v=TxESvNFl9lg

  SOROS SA NABALIL NA HOLOKAUSTE
  https://www.google.sk/search?q=SOROS+SA+NABALIL+NA+HOLOKAUSTE
 • Nalimst
  Za posledních 50let proběhlo v Africe nespočet válek z nich vyčnívá například vyvraždění Tutsiú Huty, kteří se paradoxně mezi sebou rozeznávali jen díky zápisu v občance a i to jim stačilo k tomu, aby jedni vyhubili druhé. Po genocidě téměř milionu lidí nastal přesně předvídatelný efekt - země začala hospodářsky růst a životní úroveň přeživších se skokově zvýšila a bude se zvyšovat dále až do doby, kdy dosáhne populace ve Rwandě opět kritického stavu. Podobná situace nastala i v Somálsku i když tam se ekonomický růst nedostavil, neboť je to země muslimská, kde podmínky zhoršuje praktikování islámu. politici a myslitelé dělají velkou chybu, když dělí války na etnické, náboženské, sektářské a pod. - lidé jsou kreativní a když se rozhodnou sousedy povraždit, vždycky se nějakou vírou či ideologií (což je totéž) zaštítí, aby si mohli zrůdnosti které provádí sami před sebou obhájit. Sorós a další nepáchají zlo úmyslně - jsou přesvědčeni, že páchají dobro a to, že jejich snažení má přesně opačný efekt sami před sebou i ostatními maskují výmluvami, že lidé nejsou dost soucitní a humání, a jelikož té své lži sami uvěří, zakládají další charitativní organizace, snaží se vybrat ještě více peněz a dokonce zakládají vlastní školy ve kterých se snaží vychovat ještě víc soucitných lidí a páchat ještě větší dobro.....
  Učebnice mi jednou dají za pravdu, ale před tím bohužel lidstvo čeká bod zlomu. Asi před 200lety žil jistý mnich či kněz, který se zabýval matematikou a ten už tehdy formuloval myšlenku, která dodnes nepadla na úrodnou půdu. Řekl, že budoucí problém lidstva je v tom, že lidé se množí řadou geometrickou, zatímco potravin přibývá jen řadou aritmetickou. Pokud někdo nechápe podstatu problému tak populace tehdy rostla rychlostí DVOJNÁSOBEK KAŽDÝCH CCA 25LET. Evropané s množírnou přestali už před cca 100lety, Čína v 60.letech 20.století, ale Afrika, Indie, muslimské státy a Jižní Amerika a Mexiko v menší či větší míře praktikijí množírnu stále. Geometrická řada je toto 1-2-4-8-16-32-64-128-256.... atd. V praxi to ale znamená, že první generace potřebovala k obživě řekněme 1ha půdy, druhá generace 2hektary, třetí už 4hektary, čtvrtá už 8hektarů atd atd. Zkuste si to jednoduše naprogramovat v excelu a zjistíte, že už kolem 40řádku máte problém najít vhodnou jednotku, neboť člověk uvažuje maximálně v bilionech... Není technicky ani matematicky možné každých 25let zdvojnásobit celosvětovou produkci potravin a tím že 50let lidé jako Soros zachraňují rozvojový svět, bez toho, aby dokázali rozvojový svět přinutit nebo naučit regulovat porodnost, tak narušili významně životní rovnováhu a urychlili cestu lidstva do bodu, kdy se začneme všichni rozpočítávat na prvý druhý...
 • Nalimst
  Nepatřím k lidem, co si myslí, že cílem Sorose je zničit svět nějakou konspirací, ale:
  Problém je ale v tom, že si většina lidí myslí, že dobré úmysly, soucit a filantropie mají za následek dobro a zlé úmysly zlo. Jenže jedno hezké české přísloví říká "Cesta do pekla je dlážděna samými doprými úmysly"...a přesně toto je Sorósův případ. On prostě už přes 50let páchá dobro s fatálními následky.
  Africko populaci po tisíce let udžovaly v rovnováze s přírodou periodické hladomory. Populace se množila a množila, ale pak přišlo sucho a polovina lidí zemřela hlady a to populaci vrátilo přirozeně do rovnováhy. Že jsem krutý člověk??? Ale lidé přeci nestojí mimo přírodní zákonitosti - stejným zúsobem se zvětšují a pak vymírají populace myší, králíků nebo hmyzu. Zvířata samozřejmě nemají intelekt, aby si uvědomovali co se stane. Lidi na výběr mají - dokáží rozhodovat a ovlivnit kolik si mohou dovolit živit potomků - tedy teoreticky. U černochů, muslimů a dalších obyvatel rozvojových států se ale bohužel ukazuje, že se jejich intelekt od zvířat zas tak moc neliší. Planeta má své limity a ty jsme překročili jako celak už někdy před 25lety. Jelikož je člověk vrcholový predátor a až na malé výjimky lidi žádný živočich neloví a nežere, mají lidé jen omezený výběr možností, jak udržet své populace na uzdě a nepřemnožit se.
  1) Ta nejjednodušší a zároveň nejhumánější je vlastní odpovědnost - regulace porodnosti
  2) Druhá drastičtější je regulace populace při hladomorech a epidemiích.
  3) Třetí nejdrastičtější možnost je válčit a vzájemně se vyvražďovat.
  Žádná čtvrtá možnost bohužel není. Sorosův problém je, že se již v mládí nakazil filantropií a spolu s mnoha dalšími pojal myšlenku, že hladomory, epidemie a války se dají vymýtit a začal páchat dobro. Od 50let vznikli statisíce neziskovek, které jakmile se někde v Africe objevil náznak hladomoru či epidemie, okamžitě začli zásobovat noviny srdveryvnými fotkami podvyživených dětiček a pořádat humanitární sbírky mezi obyvatelstvem a napumpovali do postižené oblasti tisíce tun potravin a zajistili lékařskou péči.
  Na první pohled je to skvělý až božský nápad a všuchni kdo se na tom kdy podíleli či podílí jsou na sebe hrdí až pyšní kolik tisíc či stovek tisíc dětí zachránili před smrtí hladem. Ono by to i fungovalo, pokud by obyvatelé takto zachraňovaní a později dotovaní nebyli jen o málo chytřejší než šimpanz (bez ohledu na jejich barvu pleti) a ti co obdarovávají či dotují nebyli zaslepeni touhou spasit svět za každou cenu a sklízet obdiv za svou charitativní činnost ze všech stran.
  Jenže obdarovávaní a zachraňovaní jsou bohužel rozumu mdlého a místo, aby dary využili efektivně na zlepšení své životní úrovně a k samostatnosti, tak generaci za generací opakují chyby svých rodičů - množí se jako zvířata, místo aby využili mořnost 1). Charitativní a humanitní organizace nejen Soróse neschopné sebereflexe a zaslepené touhou páchat dobro odstranili i druhou možnost, kterou příroda reguluje populace živočišných druhů a naprosto logicky se v Africe a muslimských zemích prosadila možnost číslo 3) - tedy regulace populací zabíjením vlastního druhu. Jelikož se lidé neradi rozpočítávají na první druhý a každý chce být ten první, nastupují ideologie, aby bylo možné populaci nějakým logickým způsobem roztřídit na ty co zemřou a na ty co vraždí.
 • Doufám, že se za své zlomyslné činy bude navždy smažit v pekle.
  • ano, vašek letiště mu tam drží místo
 • Fuj, to je ale ošklivej dědek.
 • Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferencích. Chtěl by islamizovat Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu
 • "U nás je jméno George Sorose také již pevnou součástí slovníku té rozlobené části společnosti, která si libuje v dezinformačních zpravodajských webech a sdružuje se kolem kontroverzních politických stran, jako je například SPD Tomia Okamury."
  .
  Ta zapšklost, nenávist a neobjektivita některých médií by se měla trestat zákazem činnosti na omezenou dobu. Při opakování nastálo.
  Podobně teď poslouchám na Radiožurnálu další ze štvavých "rozhovorů" s nějakým politologem. Kolikrát už jsem tam slyšel, jak je Trump hrozný. Skoro by měl člověk pocit, že se USA zítra musí rozpadnout.

  Už je toho opravdu dost. Jen se divím, že se sami před sebou nestydí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit