Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At jdou všechny iniciativy někam,kontrolovat mohou kolik chtějí,po volbách není žádná strana povinná dodržovat sliby.já jsem svobodně myslící člověk který bude volit podle vlastního rozhodnutí.Už ted mám husí kůži když slyším o nějakých iniciativách.
    • Přesně. Kdybych skutečně dostal vše, co mi kdy někdo slíbil, tak bych se musel už dávno mít jako "pánbůh ve Frankreichu" ! Sliby se totiž slibují a voda teče ...
  • S tímhle nesmyslem tady na Tiscali otravovali už včera. Asi dělají nějaké promo na zblbnutí voličů. Já osobně ANI NÁHODOU nebudu volit někoho, koho mi "doporučuje" (ergo nutí !) jakási iniciativa ! Nejsem ovce a nepotřebuji nějakého samozvaného ovčáka, ostatní ať se rozhodnou, jak chtějí ... *9*
    • Souhlas. Do voleb mi nebude kecat žádná cizí organizace (ani z USA) jako TI.
  • To bychom potom nevolili nikoho, že ... :-)
  • Che, KDEKDO slíbí KDECO za korýtko, podívejte se na Kaďouska jak se podbízí a vůbec ho hanba nefackuje...
    • To by bylo facek jako potlesku v Národním divadle. *3*
  • Vyzývám tímto ministerstvo vnitra aby příslušným zákonným způsobem zakročilo proti této "Iniciativě" z důvodu nepřípustného ovlivňování a zasahování do nezávislého průběhu voleb. Každý ať volí podle svého přesvědčení a názoru.
  • To jsem zvědav kolik Sobotků ,Hašků,Kubů,Bendů,Kalousků,Filipů a jim podobných na seznamu bude. Všichni co tam do teď seděli musí pryč, ať slibují co chtějí.
  • No to je opravdu rada nad zlato. U nás na puse bojují s korupcí všichni už 24 let
    ale přitom ji většina lidí pro blaho své rodinky zneužívá. *1* *1* *1*
    Boj s korupcí. Toto heslo nemůže scházet v žádném pohádkovém volebním programu
    ale přitom každá strana má své kmotříky kteří nám za bílého dne tunelují státní kasu.
    Je třeba přestat živit tu hordu politologů a analytiků kteří nás krměj podobnýma
    kecama 24 hodin v tisku a TV:
  • Boj s korupcí jako programové heslo je dobré. Bohužel u všech stran zatím bylo jen volebním tahákem a u toho také zůstalo. *9*
  • Slavní ovázankovaní ekonomové, mnoho lidí ale nechce slyšet krutou pravdu. To co se stalo s hospodářstvím republiky po listopadovém převratu zavinily polistopadové vlády. Nenasytné západní banky a podvodníci všeho druhu si berou z majetku státu co se jim hodí a národ v domnění, že získal svobodu volil jednu nezodpovědnou vládu za druhou a jásal.
    Pohled druhy.Světové hospodářství se z různých příčin dostalo do stavu, že jeho další extensivní rozvoj se stává nemožným. Lidé s vyspělých zemí se domnívají , že mají právo chtít stále víc a lepších produktů, lidé s rozvojových zemí chtějí to samé. Svět má v současnosti sedm miliard obyvatel. Evropan potřebuje pro svůj život čtyři Země ,obyvatel USA skoro devět zeměkoulí.Země se ale nezvětšuje. Kde je Čína, Indie, Afrika a nároky jejich obyvatel atd.
    Uvědomte si, že tato krize jen tak nezmizí, že bude trvat možná dvacet let, že nastane tvrdý boj o život, že starý Malthus před dvěma sty lety měl pravdu, když rozšíříme jeho teorii o suroviny. Jen se divím, že některým vládním činitelům to ještě vůbec nedošlo. Asi nedávali pozor při výuce marxismu. Komunisté se ale taky pletli, když tu teorii nedomysleli a ve svých plánech podcenili. Současní vládcové bezohledně porušují veškeré přírodní, ekonomické i společenské zákony. Oslabují země prostřednictvím vojenských intervencí a ničí jejich infrastrukturu, aby vyplundrovali jejich zdroje a učinili je ještě závislejšími. Považují se za nadřazené vůči ostatním a domnívají se, že mají zvláštní privilegia nebo oprávnění. Trest za porušení těchto zákonů přijde opožděně. Ve svých úvahách si představte ČR z celosvětového hlediska. Deset milionu lidí uprostřed Evropy. Zrnko písku když spadne do moře tak se nic nestane. Když zvolíte vládu ze samotných andělů, úplně dokonalou, tak ji světové banky lehce převálcují. Návrat ČR k prosperitě je v současnosti téměř nemožný.
    Přeji všem krásný den.
    • Děkuji za objevení ameriky.
  • Rekonstrukce státu není možná bez profitující ekonomiky na podkladě růstu domácí výroby a prodeje především domácích produktů. *3*
    Na Slovensku už mají billboardy s heslem - začíná to u poctivé práce. Když dělník nevyrobí, obchodník nemá co prodat a zákazník nemá co koupit. Pokud se výroba a obchod budou řídit zdravým rozumem, není potřeba na jednoho pracujícího dělníka 10 nenažraných ouřadů a manažerů. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit