Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Laciné antibabišovské pózy mě neiritují. Co udělala Monika Babišová tak špatného, že je terčem nenávistných výpadů ? Podotýkám, že jsem nevolil babišovce a mám alergii na EET.
    • Konstatovat, že se Babišová obklopuje kýčem a že nemá dobrý vkus je nenávist? Jste zřejmě hlupák ...

      • dzixy
        Kde bereš tu odvahu si myslet, že jsi právě ten, kdo umí posoudit Babišovou?? Pomlouvat, tak to by Ti šlo experte😀
  • Obávám se, že je to paní Babišové privátní věc.

    A zbytku světa zbytečná starost.

    • Neobávejte se, ty fotky a povídání zveřejňují Babišovi sami a to s vydatnou pomocí divize Media Skupiny AGROFERT (zodpovědný vedoucí je soudruh Marek Prchal zvaný Mára(kděstě). Máte ovšem pravdu,že je to "zbytku světa zbytečná starost", ten totiž z Babišovců neudělá "arbitery elegantiarum", i kdyby se po.ral.  

      • dzixy
        Proč si myslíš, že se o to snaží? Další Pýthia😇😎
        • Já jsem psal, že se Babišovi o něco snaží? Oni se "o to" nesnaží, oni to dělají - zveřejňují ty fotky na sociálních sítích, jako facebook a pod. Nikdo cizí ty fotky tajně nedělá a nezveřejňuje, aby je tím poškodil. Vše si obstarává rodinka Babišových sama.

          Je to jako když Babiš vykřikoval, že jeho starší dcera má bipolární poruchu (dřive označovaná jako maniodepresivní psychoza) a starší syn schizofrenii, aniž se hokokoliv na to ptal, nebo se o tom někde zmínil; až tatíček Babiš to na své děti práskl.

  • Pořád něco a někoho kritizovat to dokáže jenom ubohý čecháček, který si nevidí dále jak na špičku nosu a v životě dokázal to, že vlastně nic nedokázal. 

  • Bejvalej Estebak a jeho heeerecka... To jsme to dopracovali 30let  po sametu... Ano a bude jeste hur!

  • "Z obsahu, který pětačtyřicetiletá choť předsedy vlády vytváří, člověka mnohdy opravdu bolí oči. Babišová je evidentně skutečnou milovnicí laciného kýče a přeplácaného nevkusu jak vystřiženého z přebalů růžové knihovny."

    .

    Já to vidím, apne Štefane, na žalobu vůči tomu, kdo vás nutí násilím dívat se na cizí instagramové stránky!

    Věřím, že policie nebo soud toho násilníka zpacifikuje a vás osvobodí z jeho područí! Nenechte se takto zotročovat! Jste svobodný člověk!

    • O vkusu a nevkusu naštěstí nerozhoduje pan Štefan a redakce Tiscali. Já za tím vidím jen závist a zase závist. Také by rád projevoval takovou míru nevkusu, ale v zaprděné garsonce na Jižním městě to moc nejde, že? 😛
    • Neblábolte. Je to ale trochu zarážející, že manžel takové milovnice nevkusu a kýče, šéfuje české vládě a představa, že je na tom co do vkusu stejně, je až nepříjemná.

      A ta fotka pod nadpisem je opravdu mimořádně trapná. Ještě, že nás nikdo nenutí se nato dívat.

      • Blábolíte vy. Nikdo vás nenutí se koukat na cizí instagramy. Pokud ano. 

        Ragujete na něho žalobou, jak doporučuji výše. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit