Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • JanK
  Zprávy z Tiskali, co to je, to je nějaká nevydařená verze dikobrazu...? I když po přečtení článku si vlastně uvědomuji, že bych asi i tu nepodařenou verzi Dikobrazu tímto srovnáním urazil. Jestli je autor novinářem, tak ... ale ten určitě novinářem není. To musí být nějaký šmidla, co marně shání jakoukoli práci.
 • Vražda se tuším po 20 letech promlčuje, Nevadí už ani fízlování pro tajnou policii - fízl je premiérem. Ale rozhánění demonstrací je nepromlčitelný zločin, pro který člověk nemůže vést nějakou bezvýznamnou komisi a je to ústřední problém. Samozřejmě pokud někdo mlátil demonstranty PO 17.11.1989, ničemu to nevadí, takže ti, co dostali nakládačku při techoparty, stejně jako zmlácení anarchisté a squatteři si marně dělají naděje, že "jejich" mlátičky někdo odsoudí....
  Zkuste dneska plivnout na policajta a dát mu facku... a dejte mi vědět předtím. Půjdu se podívat, jakou nakládačku dostanete..... tedy demokratickou nakládačku....
 • yzidor
  Tak ten vtip u článku, který koluje po netu, to jsem se vážně nasmál, až jsem se za břicho popadal, a dokonce mi tekly i slzi......:)
  ________________________________________________________________
  ....může mi někdo napsat, kolik lidí se na Václavském náměstí a jeho okolí pohybovalo v pátek, 9.3. 2018 kolem 17:00?
  Kdyby nám to jeden z mobilních operátorů chtěl sdělit(jako tomu bylo v pondělí) možná by to bylo cca 50 000 lidí :)
 • arnan
  Jsem přesvědčen, že Plesl je dobrým novinářem, ale nějak jsem nepochopil, proč zrovna on kývl po odchodu Sabiny Slonkové, že to šéfredaktorské křeslo vezme on. Asi to musela být velmi lukrativní nabídka pro Plesla za slib "koho chleba budeš jíst, toho píseň budeš muset zpívat. Nyní je Plesl ve všech debatách na TV úplně nepříčetný, jak obhajuje nestrannost svých novin a neustále poukazuje na demokracii, vítězství ANO ve volbách atp.
 • Oliwer
  Mladou frontu DNES nečtu. Je to naprosto nedůvěryhodný tisk. Tajně pořízené nahrávky s Andrejem Babišem jasně dokazují, že práci novin ovlivňoval a nepochybně prostřednictvím šefredaktora ovlivňuje. Ideální by bylo, kdyby tyto noviny lidé přestali prostě kupovat. To by byla adekvátní odpověď na to, co se v těchto novinách děje a jakým způsobem se zde manipuluje s fakty. Šéfredaktor Jaroslav Plesl slouží otevřeně nebo skrytě jednoznačně jednomu pánovi a tím je Andrej Babiš. Tento člověk se zpronevěřil své novinářské práci přesně podle přísloví, koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
  • Ty noviny staly za ouno už před koupí A.Babisem
 • Když DNES nečtou jak můžou o něm sát že.
  • Mf čteš tak o ni saješ
 • Běžte do p....e s vašimi demonstracemi. Par stovek zfetovaných přisluhovačů demokratické žumpy není celá země. Proč je 95 % zpráv jen z Prahy. Na Prahu s...e pes. 8,5 mio. obyvatel žije mimo tu pražskou žumpu.
 • noviny manipulujou jen se zmrrrrdama !!!!!!! aby si nekdo myslel ze kuciaka sejmuli mafiani a pritom ho sejmuli lunetici protoze jim to naridil politolog pehe !!!!!!!!!
 • Cože? Noviny se snaží lidmi manipulovat? Ne. Opravdu? Jste na to přišli až teď když se to hodí? Tak tohle je zatím největší letošní LOL *15* *15* *15*
 • Hůmorné.. Bohužel, Bureš tím, že koupil MF zlikvidoval dobře
  fungující investigativní hnízdo novinářů. MF v minulosti odhalovala
  skandály ODS, ČSSD .. a "poučený" Bureš je proto zlikvidoval.
  Ještě mu překáží ČT ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit