Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom díky Putinovi je na světě všecko jak má být!
  • Zase jsem to popletla, jen díky Putinovi a Rusku je na světě mír!
    • V podstatě máš pravdu uklízečko i když si to možná ani neuvědomuješ. Naproti tomu, díky politikům EU mír v Evropě už brzy nebude. Statisíce imigrantů se už o to postarají.
    • Jinak to ani v Kremlu nejde.
      • Správně, Kremlu jde vždy jen o mír
    • taky to tak naopak vidím
      • díky za podporu
  • Teda, chtěla jsem napsat, že kdyby Putin chtěl, byl by na světě mír!
  • Proč asi podporuje terorista Putin Isámský Stát?
  • Nebýt Putina, byl by na světě mír!
    • Klid a mír!
  • Americký zrůdy zmrví celej svět a našinec aby to po těch pitomcích dával dohromady!
    • Taky to tak vidím *14*
      • vy dvě to určitě dáte do pořádku...
  • Nebude-li teroristy Putina, nebude ani jiného terorismu!
    • Náhodou, soudružka Putinova milenka je demokratka, ale musí držet hubu,
    • Já jsem rád, že soudruh Putin podporuje Islámský Stát ty zloději nicků!
      • Já to tak vidím taky soudruhu.
    • přesně tak to vidím i já
  • Zdravím všechny normální a zdravé lidi.
    Především bych zavedl pro politiky osobní odpovědnost za současnou politiku a všechno to co v budoucnu přinese a to s okamžitou platností. Také i to, že na tuto odpovědnost se nebude vztahovat imunita a nebude zpět časově omezená. (Ve všech státech)
    Pokud si s problémem politik či politici neví rady, mělo by rozhodnout referendum.
    Osobně bych každého za současné a vzniklé problémy dal natvrdo zavřít. Zcela určitě by se ve světě žilo lépe.
    Ať si odpovědnost za uvedený stav berou státy, které tento stav způsobily a nepřenáší je na nás. Nejenom že přijdou velké potíže, ale necháváme se pomalu tu v Evropě vtáhnout do války.
    Čekám, že se najde někdo odvážný a libovůli těch nahoře zavčas zastaví než bude pozdě !!!!!!
    Prostředků jak to udělat je dost, jen se nebát.
    Nenarodili jsme se proto, abychom za někoho trpěli a on se v zámoří pochechtával.
    • Zdravím tě soudruhu a celá naše stranická buňka souhlasí s tím, že je potřeba zavřít a popravit každého, kdo se nám jeno trochu znelíbí!
  • Islámský stát je podporován Ruskem, přitom obyvatelé ruska umírají hladem. To je Putinova politika!
    • Hahaha, tobě asi prozezavěla konev, nebo co to máš místo hlavy!!! *12*
  • Kdyby Putin nepodporoval Islámský stát a neterorizoval svoje okolí, byl by na světě mír!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit