Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ač nemusím Putina, tak tady mu musím dát za pravdu: 4. února, 2013, Vladimir Putin, ruský prezident, oslovil Dumu, (ruský parlament), a přednesl projev o napětí s menšinami v Rusku:
    "V Rusku žijí Rusové. Kdokoliv menšinový, odkudkoliv, chce-li žít v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, by měli mluvit rusky, a měl by respektovat ruské zákony. Pokud upřednostují Shari'ya zákon, pak doporučujeme, aby šli tam, kde to je to právo země. Rusko nepotřebuje menšiny!!!
    Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme poskytovat zvláštní výsady, nebo se
    snažit změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touhám, bez ohledu na to, jak hlasitě
    křičí "diskriminace". Měli bychom se poučit od sebevražd Ameriky, Anglie, Holandska
    a Francie, pokud chceme přežít jako národ. Ruské tradice a zvyky nejsou kompatibilní s nedostatkem kultury nebo primitivními způsoby většiny menšin. Když tento zákonodárný orgán myslí na tvorbu nových zákonů, měl by mít na paměti národní zájmy první, se zřetelem na to, že menšiny nejsou Rusové".
  • Australský premiér to australským islamistům řekl jasně:
    Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství
    milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž,pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.
    Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou
    příležitost k tomu, abyste toho všechno mohli užívat. Ale jakmile jste si začali
    stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo
    našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé
    australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás
    sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“
  • Naštěstí nežiji v Praze s asi bych asi bych ani nemohl. Historické a a kulturní centrum, to beru, ale žít tam bych nemohl a vlastně ani nechtěl. Krásné jižní Čechy a jižní Morava, tam žiji a tam to mám rád. *3* *3* *3*
    Máš pravdu, jsou lidé a lidé, jedni sem jezdí za prací a chtějí žít jinak než v zemi, kde se narodili, to vidím i tady.
    Spíše bych to bral jinak, s jakým očekáváním sem migranti přijíždějí a kdo jim co řekl - pokud jim popsal ráj na zemi, kde se o ně postarají, všechno zdarma a bílí na ně budou dřít, aby se měli dobře.... a oni to pak chtějí, viz dnešní situace na Lesbosu... sen se nenaplnil, jsou v utečeneckém kempu pro imigranty, vlastně mezi svými a dělají nepořádek.... stačilo, šup zpět a na moře válečné fregaty a dělové čluny. Máme tady dost vlastního chaosu a nekázně a ještě aby se nám sem tahal další.
  • Jel si někdy v neděli v sedum ráno Prahou ??
    Tak si udělej vyjížďku a skus se někoho zeptat na cestu. *1* *1*
    Báječný zážitek.... O našince nezakopneš. *1* *1* *1*
    Vrchol byl když jsem půjčil auto na stavbu a v neděli ráno s ním udělal klučina nehodu. Všichni se mi smáli že to se může stát jen mi. Slovák trefí Číňana. *1* *1*

    Čímž nechci tvrdit že k nám proudí ze zahraničí samí dříči. Jen naznačuju že i mezi cizinci jsou pracovití lidé. Holt prostě asimilace Vietnamce trvá půl roku a asimilace Rómů probíhá již 300 let a stále není konec v dohlednu.

    Proto by se mělo dobře zvážit kdo má šanci do naší společnosti zapadnout a kdo se naopak bude snažit převychovat naše obyvatelstvo.
  • Bohouši,100% souhlas jenom dodám USA ovládané korporacemi,berou si příklad z Říše římské.Loutkové vlády a vojenská posádka v koloniích na zastrašování obyvatel.Vždyť taky chtějí mít své vojáčky nově v dalších zemích východní Evropy v Brdech se jim to prej už chystá.
    Tak proto se straší Putinem vážení.
    Ne základnám cizích vojsk v ČR!
    Tohle je potřeba lidem říct.
  • Tenhle probrém vyvolal ten kdo stvořil ISIL a svrhl nebo destabilizoval vlády v zemích ze kterých
    se k nám uprchlíci ženou,toto není náhoda nýbrž záměr .Naše vláda je loutková tudíž vyřeší kulový.K Bublákovi se nehodí ani vyjadřovat,takhle brání zájmy českých občanů.Občane Bublane očekávám,že půjdeš příkladem a vezmeš si domů minimálně 15uprchlíků *1*
  • Vážení politici, laskavě už začněte něco dělat na obranu státu a občanů, kteří Vás volili. Jinak jste za ten zlatý plat dost předražený!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nezapomeňte, že češi mají dobře nacvičené defenestrace!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ilir
    joo,hlavně,že se pomohlo humanitárně v Jugoslávii a náš slavný pravdoláskařský bombometčík tu již není .Proč se tedy stejně i bez našeho bombometčíka,ale se slavnou ministriní od letadel a stáár pěnicí neřeší stejně humanitárně i převozníci a piráti povalečů hrnoucích se do evropy.Když dokáží sehnat tisíce dolarů na cestu,jistě pro ně nebude problém za pár doláčů makat doma !!! Ale to se jim nechce !!!! Hovězí bez varlat v evropě se o ně postarají a rádi přijmou kulturní a náboženské obohacení stejně jako se to přijímá od 600 let se nepřizpůsobujících !!!!! *12* *12*
  • Správně, jen tak dál. Vítejme naše černošské bratry v našich domovech. Co EU dělá, dobře dělá.
  • vy dvě to určitě dáte do pořádku...
  • Ne, to tedy bohužel neudělal. Všechny přímořské státy Evropy mají válečné loďstvo, proč lodě, které nelegálně vnikají do výsostných vod rovnou nepotápí? Proč mají (máme) v Evropských státech strategické bombardéry, když ještě nesypou napalm kobercovým bombardování na bojovníky Islámského státu?? Na co kua ze svých daní přispívám i já na armádu, která v momentě ohrožení nekoná??? My, evropané (a ani američané) žádnou Sýrii ani Lybii nepotřebujem , ani svobodnou ani nesvobodnou, ty ropné vrty tam si dokážeme obsluhovat sami... *1*
  • Vypadá to jako vtip, ale není to vtip a za pár let smutná realita.... proč? Protože nebude mít kdo chodit do práce. *13* *13* *13*
    Syrský imigrant přijede do Prahy. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: Díky pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi, zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péčí a vzdělání zdarma ! Ne, mýlíte se , já jsem Rom.
    Jde dál, opět potká kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne- díky za báječné Čechy!
    Nejsem Čech, jsem Arab!
    Potká ženu, zeptá se- jste Češka? Ne, jsem z Ukrajiny.
    Syřan se zmateně ptá. A kde jsou proboha všichni Češi?
    Ukrajinka se podívá na hodinky , pokrčí rameny a odpoví:
    No, kde by asi byli, v práci.
  • Než se vláda rozhoupe, tak tu už jsou. A co teď vládo? Jenom kecáte, že to té EU o těch kvótách nedovolíte a oni jsou už všude a bez kvót.
  • Podle jména bych typoval spíše Polsko. I když je to nepochybně naše pusinka Simona.
  • No podle jména zdrhla od vás z ruska.... Kam by tedy chodila *1* *1* *1*
    No a co vy v kremlu chcete či nechcete je nám u zadku... *1* *1* *1*
  • islám, rusofoby a blbce v ČR nechceme --.... kam se vydáš?
  • proč by se o ně měl Putin starat? on ty státy nezdevastoval....-
  • Je to vool, jen provouje a čeká, že se budeme čílit. Nebudeme, pitomče. *14*
  • Myslím, že (nnn) použil jen jiný způsob vyhlazení
  • Ano, nedávno tito zločinci, známí jako spolek z Bildenbergu, opět kuli své pikle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit