Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jenom aby se hnula vlna migrantů z Číny a Indie, a dílo evropské zkázy bude dokonáno političtí lidumilové EU. Co migranti Indonésie a Latinské Ameriky, vy do Evropy nechcete? Ruka páně otevřená.l
  • Jedině vůdce Putin to zachrání.
    • No pusinko Simono, píšeš to sice jako provokaci, ale kdyby měla EU takového státníka jako je Putin, tak problém s imigranty je dávno vyřešený.
    • da da
  • ...a kdopak je asi strůjcem těchto různých "jar" a implementací demokracie? Určitě ten, kdo na oslabené Evropě zase vydělá.
    • Kdo na oslabené Evropě zase vydělá? Tak to vám řeknu naprosto přesně, bude to světová židovská diaspóra (mocní této planety - nový společenský řád NWO jež tajně razí heslo " Otrokáři všech zemí spojte se".
      • Ano, nedávno tito zločinci, známí jako spolek z Bildenbergu, opět kuli své pikle.
  • V nedalekém budoucnu tady budou vládnout Afroevropani. Kostely nahradí mešity a muezíni nás budou volat k motlitbě k pravému bohu. Tohle chceme? Vážně? Vážně se s tím "nedá nic dělat", než "demokraticky" s falešným výrazem morálně odpovědných pitomů přijímat další a další uprchlíky?! *12* *16* *12*

    Já se s parazity nemazlím. Parazit je můj nepřítel. Kdo ale vidí v parazitech něškodné dobráky, je voooool! *12* *12* *12*
    • Mně se usadili pode dveřmi paraziti mravenci. Tak jsem je bez milosti postříkal biolitem.
      • Ale tos neměl, měl jsi jim nasypat cukr a hladit je. *1*
        • Myslím, že (nnn) použil jen jiný způsob vyhlazení
  • Jedině opět hranice,v Ústí vyrábět dělové čluny a poslat do Řecka ,Maltě,Itálii a demokraticky a humanitárně vracet zpět,tady přestává legrace.Zavést povinnou voj .službu s výcvikem jakou jsem zažil za dva roky já.
  • Blíží se volby, pamatujme na to! EU = *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

    Vlasti zdar!
  • Islámský stát tady bude dokud neřekneme veškerému islámu jasné NE!
  • Kecy, jen kecy a bezbřehá tupost a neschopnost EU politiků!

    Takové množství povětšinou ekonomických imigrantů bych prostě nevpustil, ať si každý myslí, nebo říká, co chce. EU politiky je třeba nakopat, nebo vykopat. Evropa Evropanům! *12* *16* *12*
  • Bublan..... Hele běž plánovat jak s Paroubkem seřezat děcka na Čekteku a nematlej se do toho po čem je ti houby. Když jsi měl možnost tak jsi se staral o koryto a teď si chytrý jak rádio.
    Jako politická mrtvola můžeš jít radit někam kde tě ještě neznaj.
  • EU je zlo a jako taková je ho třeba vykořenit bezezbytku!

    Vlasti zdar! *16* *16* *16* *16*
    • Ano, já na bruselské politiky mám stejný názor. Většinu z nich považuji za sluhy USA ten zbytek za neschopné hlupáky a odkladiště politiků jednotlivých členských zemí, kteří se nechtějí vzdát svého dobrého koryta. Jako celek vedou Evropu do záhuby a ještě si přitom pokepávají po ramenou. Myšlenka sjednocené Evropy špatná nebyla, ale vznikla právě proto, aby Evropa mohla lépe čelit tomu, čemu dnes vůbec čelit nedokáže a to pronikání jiné, agresivnější kultury. Sjednocená Evropa také měla konkurovat USA a Asii, ale místo toho se Amerikou nechává vtahovat do konfliktů na celém světě a nechává si vnucovat pro ni nevýhodné smlouvy. Dnešní EU je tak spíše vznikající kolonií USA, na kterou USA háží všechny své problémy. Proto je EU současnosti škodlivým projektem a to hlavně pro Evropany samotné.
      • Bohouši,100% souhlas jenom dodám USA ovládané korporacemi,berou si příklad z Říše římské.Loutkové vlády a vojenská posádka v koloniích na zastrašování obyvatel.Vždyť taky chtějí mít své vojáčky nově v dalších zemích východní Evropy v Brdech se jim to prej už chystá.
        Tak proto se straší Putinem vážení.
        Ne základnám cizích vojsk v ČR!
        Tohle je potřeba lidem říct.
    • EU zmar!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit