Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, cenzor zase řádí.
  • Já jsem si koupila kalhotky s nápisem: Islamistům vstup zakázán.
    • Kalhotky tě asi nezachrání i kdybys to měla napsané arabsky.
    • Vstup zakázát ale vjezd pro natěšenost vítán. *1*
    • Promiň, ale jestli jsou černé a zelené, tak jsi pokrytec. Asi se chysttáš na vstup islámu do tebe. Pozor na kamenování?
      • Koupila jsem si bílé s černým nápisem. *14*
    • Ty dáš i marťanovi, simčo. Vyhozený prachy. Muhehe.
  • No, takové Merkelové by pobyt mezi Islamisty jen prospěl.

    Žádné šminky ani moderní oblečení. žádný mobil, internet ani knihy.
    Jen od hlavy k patám zahalená otrokyně na sex a plození dětí.
    Bez muže ani na krok ven z domu.

    Pak by snad přestala podporovat islamizaci evropy.
    Tato kůra by prospěla všem ženám které nechápou že šaría by jim vzala evropská práva.
  • ee
  • KIMCID
    pozdě
  • Pro dospívající dívky na základních školách je třeba zavést jako povinnou četbu, tak od osmé třídy - "Bez dcerky neodejdu..."
    • a? vite jak by to dopadlo? muslimske divky by hlavni hrdinku bez zkrupuli odsudily maji totiz dokonale vymite hlavy stejne jako vsichni rucnikari!!!!
  • Ať se běženci řídí, čím chtějí. Jakmile zaútočí, budou po moravsku doliskáni mačetou. Howg.
  • "Přijdeme o krásu žen, protože ty budou zahaleny v burkách od hlavy po paty včetně obličeje, kde máte jen takovou látkovou mřížku," uvedl Zeman. "No tak dovedu si představit ženy, kde by to bylo zlepšení, ale takových žen je málo a zrovna tady nikoho takového nevidím," podotkl.

    Rusáci se válej smíchy a mě se chce brečet.
    Ne že by to byl mizerný vtip slyšel jsem ho už před nějakým pátkem v německu, ale bavili se o tom kluci u kuželek a piva a ne s prezidenského postu. To zas bude ostudička. *7* *13*
  • Orbán se zastal demokracie a Evropy.
    Zato ten náš Subótnik leze nacistickým diktátorům v čele s frau Islám a šeškem z francie do zadele. *16* *16* *16*
  • Co s tím Zemanem udělat?
    • V Kroměříži maj fajn léčebnu. Byla tam i Bartošová. To by snad pomohlo. Pak li že by se našel vhodný vlak který by nevykolejil. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit