Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • máte zřejmě pramalý smysl pro estetiku, protože je to architektonické peklo, které za 40 let vzniklo i u nás a už ho nikdy neodstraníme
  • Nepiš tak ošklivě o svobodě v ČR a děmokracii fní!
  • Ještě dodatek: to by měl přijet vyfotit zničenou D1 a další silnice.Podívat se na Prahu 11 -J.M. a určitě by si připadal jako doma.Město psů a ouven.Okružní cesta busem 154 na centrum Chodov - to je zážitek ,být to před r.1989 to by se Pecháček ztrhal.
  • Hlad je sviňa!
  • ty vase nezvratna fakta ukazte prosim. Na tech fotkach vidim co vidim a ostatni jsou jen nepodlozene plky .
  • na prvniho blouda co klika minusy , nebot nekde neco slysel a tak je to pravda , dokonce o tom psali v novinach , tak tuplovana , nebylo nutne dlouho cekat.
  • Mám stejný názor,krásné fotky šťastných lidí,které rodí děti,rozesmáté obličeje,pořádek a čistota,občas kladivo se srpem základní pracovní nástroje,které se tady již neseženou.Rozhodně jsou svobodnější než my tady.Mají armádu,která nerozkrádá národní důchod.Doufám,že mě tam někdy klučík boubelatý pozve.
  • Pokračuj ve čtení; Haló noviny ti dají sílu žít!
  • reportaz bych udelal take s prominutim , nic zvlastniho. Spise bych chtel videt ty umirajici hladem a dalsi hruzy , pokud tedy existuji. USA a jejich spojenci vzdycky neco nekde najdou , radoby , ale pak se to jaksi nepotvrdi. Husajn - chemicke a tusim jaderne zbrane napr.
  • Lery ..
    vzdyt jsem ti uz napsal ze jsi P. ič uS tak proc to tu musis davat najevo...
    Clovek ma pravo na svobodu !!! volnost pohybu, vyjadrovani a mysleni... Verim ze 85% Severokorejcu po ni touzi a uplyne jeste hodne casu, place a skripeni zubu nez se ji dockaji.. Skoda zmarenych zivotu jako nastroj lidskeho stitu. Moc si preji aby se Korejci dohodli treba tak jak v Berline...
  • Nic mimořádného, normální země, jakých je na světě nespočet.
  • Kanibalistická Lidově Demagogická Rezervace!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit