Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic mimořádného, normální země, jakých je na světě nespočet.
    • máte zřejmě pramalý smysl pro estetiku, protože je to architektonické peklo, které za 40 let vzniklo i u nás a už ho nikdy neodstraníme
      • treba japonska mesta ? nebo nakonec i evropska . Nova zastavba vsude na jedno brdo , jen nekde vic reklam a svetel. Vsude stejny hnus. Tady tu fotku paneloveho mesta by nebyl problem vyretusovat , trochu zmenit barvy , pridat reklamy a padnete na zadek jak je ten Frankfurt / napriklad / architektonicky skvely .
        • hoďte mi sem odkaz na nějakou ošklivější fotku z města na západ od nás, východní Berlín se nepočítá, pozor! máte málo času, diskuze tady nebude věčně
          • ty JA ?? Ty budes neco hodnotit a my se podelame a asi dame na tvuj svaty nazor ty upatlance. *12*
            • to by od vás bylo rozumné.)
    • Mám stejný názor,krásné fotky šťastných lidí,které rodí děti,rozesmáté obličeje,pořádek a čistota,občas kladivo se srpem základní pracovní nástroje,které se tady již neseženou.Rozhodně jsou svobodnější než my tady.Mají armádu,která nerozkrádá národní důchod.Doufám,že mě tam někdy klučík boubelatý pozve.
    • Lery ..
      vzdyt jsem ti uz napsal ze jsi P. ič uS tak proc to tu musis davat najevo...
      Clovek ma pravo na svobodu !!! volnost pohybu, vyjadrovani a mysleni... Verim ze 85% Severokorejcu po ni touzi a uplyne jeste hodne casu, place a skripeni zubu nez se ji dockaji.. Skoda zmarenych zivotu jako nastroj lidskeho stitu. Moc si preji aby se Korejci dohodli treba tak jak v Berline...
      • Nejdůležitější pro normálního slušného člověka je práce a bydlení ,zajímalo by mě, kolik je v KLDR nezaměstnaných ,bezdomovců, kolik lidí je v exekuci,jaká je kriminalita ,jaký mají státní dluh ,kolik je ročně vražd ,sebevražd ,kolik lidí bydlí ve slamech ,kolik tam pobíhá hladových dětí ,atd ?!
      • slysim to skripeni zubu az sem. Nic vice , verit znamena posledni nadeji a vira prerusta dost casto ve fanatizmus. Svobodu , verim v ni !!!! Take tam maji urcite fronty na banany , krome toho ze nemohou cestovat. A asi se ani nesmi valet opili po ulicich a zit jako bezdomovci co mohou cestovat . Nemaji Opencard , karty IZIP ani a to je nejhorsi Skarty.
      • Díky za odpověď na můj příspěvek . Máš skutečně inteligentní přehled. Já jsem tam nebyl a ty jsi zřejmě jeden z mála vyvolených, kteří tam byli a nejsou ovlivnění českými bulvárními pisálky. Takže ti děkuji za erudovaný výklad myšlení severokorejského lidu. Pokud bys v té Korei nebyl, tak je to opět jenom plácání nesmyslů pramenících z vymytého mozku, nízkého IQ a tedy zřejmě nedokončeného základního vzdělání. Má slova potvrzuje i tvé vysoce gramatické psaní bez čárek, háčků a podobně. A v tom případě jsi to, čím mne nazýváš na "en-tou". Rozumný člověk chápe. Tobě podobní jsou zmatení bez možnosti srozumitelné komunikace a diskuze.
        • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou
        • mily Lery... popiras vse co s filosofii demokracie a svobody vyznani souvisi.. vazne potvrzujes to co jsem prve napsal..zdravim tebe z mist kde se carky a hacky nepisou.. *2*
        • Tak ,tak.... massmedia delaji z lidi ovce,ktere si mylsi ze je vse pravda a ze se v novinach nelze,takovym jeste nejaky cas potrva nez se probudi a vytahnou si hlavu z pr*ele! jedina vec me dokaze zklamat a to,ze lidi neumi uvazovat sami za sebe a udelat si VLASTNI nazor. Kazdopadne hrozit jadernymi bombami neni vyhra,pro zadnou stranu. Mir a pokoj v dusi *5*
  • Kanibalistická Lidově Demagogická Rezervace!
    • Nepiš tak ošklivě o svobodě v ČR a děmokracii fní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit