Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes je tu opět debata na urovni *1*
  • Milý Pepionmagore.Nikdy jsi tam nebyl.Nikdy jsi s nikým z kluků izraelkých ani verbeže hadrácké nemluvil.Nikdy tě na přechodu páchnoucí hadráci nešacovali jen tak.Protože se jim zachtělo.Protože jim jako turista nevoníš.Ale ostrými slovy nešetříš.Marné to je tady ta zdejší mudrlantská garážová pakáž.Máš holý zadek a hubu plnou blbých řeči.Ale jen tady.Jen řekneš něco z toho nahlas mlaskne facka až dvě - a je klid.Za tu drzost někoho obtěžovat takovými výlevy tuposti.Víš?
  • Pro Pusinka !
    Vážený , několikrát jste označil režim židostánu v okupované Palestině za zločinecký , nacistický a rasistický !
    Rozdíl mezi námi je v tom , že se vyjadřuji razantněji než vy . Sleduji na internetu necenzurovany info blogy a videa . Hrůzy , jaky páchají nacisticky židozvířata na Palestincích v pásmu Gazy , překonávají brutalitou zvěrstva nacistů páchaných na židech ! Pochopitelně , že kolaborantsky zpravodajsky žumpy hlavně Čt , běsnění zfanatizované židozvěři vydávají za nutnou obranu před útoky Palestinců .
    Jenže mezinárodní právo legitimizuje ozbrojený boj okupovanyho proti agresorovi , nikoliv naopak ! Židonacistická zvěř páchá na Palestincích brutální zločiny , ze kterých se musí zodpovídat . Zvláště židoesesácký dobytek Netanjahu , který nese plnou odpovědnost !
  • Žádný vlak včerá v Moskvě v metru navikolejíl protože je to Amerycká propaganda. Ani družice v SS nepadajó! Čest!
    • Konečně tu je pořádná dyzkuza. Slalom!
  • Tak to už si palestinská verbež dovolila dost.Do Eljatu se dá vedle z Egypta zajet MHD.V září jsem se tam chystal.Pevně věřím že do té doby kluci izraelští tu hadráckou verbež vyhubí jak potkany. Skučí před OSN hadráci že chtějí zastání - a toto je jejich představa?Kluci izraelští dobře to děláte.Hubit hubit tu chátru až žádná nezbude.
  • Zajímalo by mě, jestli se tady slézají a "diskutují" slaboduší komunisti proto, že se tady cítí být inkognito, anebo jestli tady vedou cílenou propagandu podle pokynů KGB. Podle úrovně těch ubohostí to skutečně vyvolává dojem, že je to původně určeno pro slaboduché Rusáčky.
    • já zase myslím, že sem z času na čas zavítá slabomyslný představitel údajné západní nadřazenosti a je jako vždy bez argumentů a bez vtipu
    • Vsichni sem chodi kvuli tobe, tecko. Tolik debility se totiz u jinyho nevidi *3*
    • tečka, nnn se už bojí jak ho vyfackám, jako malého kluka, bude fňukat a prosit!! *15*
    • Asi postačí termín "ti slaboduší". Nebo také, jiným slovem ale se stejným významem "mnohonickoví". *1*
  • Aji tuto válku vihraje náš nejvěčí Vůdce nadsoudruch Putin a Izrael uš potom nebude: Čest!
  • Nevíte někdo jestli dneska zase nějakej Amík nevodprásk pár lidí? Neposlouchal jsem dnes rádio a je to divný!!,,
    • Tak se rychle schovejte pod postel ať vás nenajdou . I když vlastně jste psal lidí , tak to můžete být v klidu , vás se to netýká.
  • Hamas jsou naší soudruzi ve zbrani keří chcó taky vibudovat komunyzmus. Mi se navzájem podporujeme. Čest!
    • Tož ba, ynak to nende. Palestynci nás v israelu akorát bombardujó týma svojema raketama, ale mi je naučýme, šak uvidijó. Aj sódruh tečka slýbil že pomože, tož sa majó na co těšiť. Toš, slalom!
  • Jaky příměří ? Židonacistická zvěř beztrestně Palestince masakruje a páchá na nich brutální zvěrstva , protože se Palestinci nesmiřují s okupací své země . Žádný příměří mezi Palestinci a zfanatizovanou nacistickou židozvěří problém Palestinců neřeší .

    Řešení je jen jedno ! Židonacistickou zvěř přimět bezpodmínečně se táhnout z Palestinskych území na hranici rozdělení z roku 1947 a přimět je k odškodnění Palestinců za všechny spáchany zvěrstva , včetně nejhoršího zločinu proti lidskosti , genocidy ! Židozvěř musí vydat židonacisticky pohlaváry za páchanou genocidu na Palestincích k zvláštnímu mezinárodnímu tribunálu , kde budou souzeni a určitě odsouzeni k trestu smrti !

    Dokud zfanatizovaná židozvěř nebude přinucena respektovat mezinárodní právo a právo Palestinců na jejich nezávislý stát , tak nacisticky židohyeny budou dál beztrestně Palestince masakrovat a zabírat jejich zem !
    • jděte k lékaři, je čas vy blbozvěři
    • Již jsem tě jednou varoval ještě jednou a nahlásím tě magore a můžeš mně nadávat do udavačů
      *12* *12*
      http://aplikace.policie.cz/hotline/
      • Otoleve , vy propagátore židonacismu a obdivovateli židoesesáckyho dobytka Netanjaha , přečtěte si to ! Pošlu další odkazy , jestl vám tento nebude stačit k tomu , abyste pochopil , jakou zrůdnou židonacistickou zvěř hájíte !

        !http://echo24.cz/a/wUKgm/poslankyni-prirovnal-k-hitlerovi-izrael-je-tyran-mini-turecky-premier
      • Jste zralý na důkladnou vodní procedůru , pro jistotu pořádně ledovou . Pak se vám ve vaší prázdné prožidonacistické kebulce rozsvítí !
    • diky turbanu na hlave se ti prehriva mozek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit