Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepin s ORkem. Dva extra certifikovaní hlupáci. Pepin to už je značka.Jak Mirek Topolánek.Značka absolutní blbosti který se fakt vyzná.Od rána do pozdní noci tady socka blije své výlevy blbosti.Nejkrásnější je ovšem jeho naprostá bezmoc s tím jeho nepřítelem něco udělat.Jen tady štěká jak ratlík k všeobecnému obveselení.
    • Rozhodně jsou ti dva které jmenuješ chytřejší než ty, protože ty jsi známý totální blb tečka!!
  • Opravdu žasnu jakou mají židi trpělivost . Už by bylo načase vyhubit komletně celý Hamas beze zbytku. Když zmiňuji Hamas míním Palestinec ( libovolný) = Hamas.
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/342237-raketovy-utok-na-letiste-v-tripolisu-znicil-90-procent-letadel.html
  • Až chcípne poslední komušista, nebude na světě válek, ani hladu!
    • KIMCID
      fantasto *1* *1* *1*
  • Ano, pratele, je tady Bc. Jaroslav Kak (IQ124) a vy se ptate kde sem byl tak dlouho. Ja taky nemam jenom cas na vas abych se tady s vama zabyval. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je vzdelany clovek a bohaty pan a neni tady jenom na nejaki socki a taky musi pracovat. A to vi socki nedovedete chodite si jenom pro podporu a zavidite bohatym a uspesnym jako je Bc. Jaroslav Kak (IQ124). Ted se chystame s pritelem na bohaty obed (vybrane a drahe pokrmy) to neni pro vas. Rano sme si nechali prinest snidani do postele a jeste sme se milovaly a potom odpocivaly. K veceri si dame drahy vina a mozna jeste pak pujdem na plzinku do sitosti. Vcera jsme byly s pritelem ve virivce o tom si vi socki muzete jenom nechat zdat. Vi si spocitejte drobaky v kapse a cucejte vycpelou desitku protoze na Bc. Jaroslava Kaka (IQ124) skratka nemate. Bc. Jaroslav Kak (IQ124) je OSOBNOST! A ma tri vysoki skoly.
    .
    • Ne že ne, já mám sice jen dvě "VŠ", ale mohu zde napsat, že ovládám vcelku slučně český jazyk a taky vím, že: "Piča zústane pičou a pařez pařezem", citaci jsem si vypůjčil, snad to vážený Bc. Jaroslave K (IQ124 - margarin) pochopíš, že jsi trotl, ....
      • Kurňa kam sem to vlézl tady to je samé študované hňupisko! Akurát mi je divné proč místo práce eném kecáte ty nesmysle? Za drobné chybi se fšem omlóvám protože v kybucu nás moc neučily. Toš slalom!
    • tak už jste zase na lůžkovém, co, to je ale škoda - jídlo do postele je ale příjemné
    • Tohle už není ani provokace, mnohonickový žvanile. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit