Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaký důvod proč mám prema ban na učtu KIMCID?Na rozdíl od některých diskutujících nikoho neurážím?

  • Kdo to zase psal, nějakej Jegl. Znáte vůbec někdo tohoto pisálka. Tuhletu pitomost bych vymyslel a napsal za pět minut s jednou rukou v zadku.

    • jégl je vylízanej rudej cocot!

  • Kdo byl horší Gottwald nebo Havel?

  • Pana presidenta Václava HAVLA  oceňuje - celý svět - jako nejlepšího presidenta této země

    od dob T. G. Masaryka, kterému se pan president Havel hodně svými činy přiblížil ...

    • To anton.janak:

      S tím naprosto souhlasím. Sám jsem se v době,  kdy presidentem byl V. Havel běžně setkával v cizině a dokonce i v USA s projevy obdivu k této osobnosti a k naší zemi. A i prostí lidé mi s úctou oznamovali, že znají jméno našeho presidenta p. V. Havla a že je to osobnost, které si váží celý civilisovaný svět. A měl jsem dokonce dojem, že i na mě se dívali tak, jako by chtěli říci, jaká to musí být krásná země a jací lidé, když mají takového presidenta.

      • No bodejť by pana Havla neměli rádi? To se rozumí, byl to jejich člověk, léta si ho hýčkali a připravovali a on beze zbytku splnil jejich zadání. To je přeci hodno poděkování a úcty, možná i obdivu. 

        Země bude krásná nebo ošklivá nezávisle na profilu osobnosti presidenta, nemyslíte vážený Občane? 

      • Kdybys zase nekecal, Sajmone.

    • Gorobilypes

      😂


  • Ještě ho komoušský kámoši nezvolili  a už celému národu lhal!Byl to nejhorší prezident co tato země zplodila!

  • Byla to asi divná doba, divní lidé dělali divné věci. 

    A co to přineslo? Divný dnešek.

    • Pavel.Jegl

      Zaplať pánbůh, Jindřichu, za divnou dobu následující po době normální - normalizaci. Zaplať pánbůh za divnou svobodu po normální a normalizační nesvobodě!

      • No, divnost může být někdy lepší než normalizace, ale ne normalita.

        To je trochu rozdíl v obsahu výrazu. Vy to jistě chápete, jenom čarujete se slovy. Inu je to Vaše práce. 

        Je dobře, že je pryč normalizace, ale je výsledkem divnosti dneška, že neexistuje normalita -normálnost.

        Aby třeba člověk poctivě pracující mohl normálně žít a netřásl se, jestli vydrží do výplaty, aby bylo normální, že drogově závislý zločinec nebude ohrožovat ostatní na silnicích, aby bylo normální, že se novináři nenechají uplácet, aby psali, jak mecenáš píská, aby...... stačí? 

        • A psal jsem asi. 

          Protože jsem v té době o nějaké politice ani neuvažoval a měl jsem jiné starosti, jako všichni mí vrstevníci v té době

  • Čalfa + Havel = dva političtí hochštapleři, kariéristé a prospěcháři. 

  • mun.go

    K volbě si dovoluji znovu publikovat svůj názor, že volba Pražáka (občan v Praze narozený a v Praze trvale dlouhodobě žijící) do funkce prezidenta není tou nejlepší volbou z důvodu obecně malé empatie těchto jedinců vůči obyvatelům zbytku republiky.

  • no tak panove, HAVEL byl zvolen komunisty, KLAUS by lzvolen diky komunistum a zavrenim SLADKA, VSICHNI PLACALI a kdyz BABIS VLADNE tichou podporou komunistu tak je to  spatne   ze by jsme si konecne nalili ciste vino?

  • kerim24

    nášho slovenského bolševicko eštébáckého Mariánka z hen toho trebišovského Slovenského štátu z vostoku som miloval a milujem jako milujem nášho Bureše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit