Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý by chtěl být šťastný a úspěšný. Ne všichni pro to ale něco dělají. Já se snažím a docela se mi to daří. Samozřejmě, že přijde den blbec a nic mi nejde a nedaří se, ale druhý den je to zase lepší. Myslím si, že je to tím, že jsem obklopená kameny, které mají sílu a duševně mi pomáhají. Nosím také dámské náramky , které jsou z kamínků, abych je měla pořád u sebe.

• struzzo
    Zrovna mám teď docela náročné období, takže moc pěkná motta, pomohla mi. Většina z nich jsou maličkosti, ale když si to tak vezmete, tak to jsou naprosto zásadní věci - nešťourat se zbytečně v minulosti bez výsledku, obávat se, co přijde.. 🙂 Po přečtení tohoto článku doporučuji ještě tento, který popisuje začátky nyní velice úspěšných lidí. Mrkněte a dejte vědět, co na to říkáte.
  • Naprosto souhlasím. Myslím si, že problémem většiny lidí je to, že se až příliš nechávají strhávat okolnostmi a nepřebírají zodpovědnost za svůj vlastní život. Zrovna nedávno jsem si četla článek o tom, jak být v práci šťastný, a musím říct, že mi dost otevřel oči. Stačí udělat alespoň malou změnu a ono už vás to pak někam zavede. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit