Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Babiš, příští premiér, hnul Jéglovi žlučí, to je fajn, moc fajn!!!






    PCHE !!!
    • jak málo stačí pitomcovi ke štěstí *15* *15* *15* , blahopřeji
      *15* *15* *15*







      WOW !!
  • Vážený pane Jégle, záležitost nedaněných výnosů z korunových dluhopisů rozhodně není hledání děr v zákoně, to je přímo základní účel daného zákona. Takže se rozhodně nejedná o nějaké obejití zákona jak se pokoušíte tvrdit. Jsem zvědavý, jestli to co ušetřili na daních dají na charitu všichni, kteří tyto dluhopisy (ať už emitované kýmkoli) nakoupili.
    • Ti, kdo si je přihráli výlučně (a účelově) sami sobě, jako AB, by je měli nejdřív dodanit. A pokud dají něco na charitu, pak ze svého.
      • Ty korunové dluhopisy ale vydal "nejlepší ministr" Kalousek, takže s tím přihráváním a dodaněním velmi opatrně, aby se na tebe nenaštval *15* *15* *2*
  • z pera pisálka Jégla a diskuze plná havloidního kvičení *1*
  • Vemte si z nich příklad a nebude v našem státě 10% lidí na hranici chudoby. Vždyť je to zde horší, než za Habsburků. Projděte se Prahou a čtěte nápisy. Já se divím, že v Národním divadle ještě hrají česky. Československo kvůli zájmům politiků rozdělili a stát prodali cizákům.Pan Svoboda, bývalý ministr zahraničních věcí to řekl v televizi zcela jasně. Je třeba spoupracovat a nenechat se oblbovat. Nelze někoho oškubat. Jinak to není férový obchod.
    A to je ve vztazích obchodních, ale i lidských.
  • jégle,jégle,nejvíc ale lžeš ty *1*
  • felix.julec
    Celý jsem ten žvást ani nečetl,protože mi byl záměr pisálka jasný.Babiš nic protizákonného neudělal.Z definice platí,že podnikání je za účelem zisku.To stejné co dělá ve firmě jako podnikatel,to stejné dělá ve státě jako ministr.
    Pane Jeglo,nepovažuji vás za tak hloupého,abyste to nepochopil.
  • Maestro na zlodejiny je stejně Kraďousek.
    • Proboha,někdo nám chtěl otrávit našeho nejoblíbenějšího "politika" abstinenta Kalouska.
      Hlasitě pláču, přes slzy nevidím na monitor, sopel mi kape na klávesnici po které mi kloužou prsty, tak mi promiňte prosím případné gramatické chyby a poněkud roztřesené písmo... P.S.Děkuji
      • soudruhu BTW ty jsi byl vždycky uplakánek *15* co cítíš když používáš ženské nicky ? *3*
    • ty jsi Kalousek, soudruhu BTW *11*
  • josef.servit.9
    Ono se vám to vrátí koledníci Jégle a Chalupo! Neziskovky budou rušit v Maďarsku a tady se to jen málo opozdí. Tak ahoj bolšáni!
    • ahoj BTW, dneska josef.servit.9 ? *3*








      .
  • Jégl Jégl tobě hrabe říkám ti to furt.Vždyť Babiš je in přesně podle doktríny Jů Es Ej náš vzor.
    Jégl co víš o Bakalovi,Koženým,Mrázkovi,Pentě,PPF,Řebíčkovi a podobných při jejich zázračném zbohatnutí.To bylo křišťálově čisté viď ty užitečný id i jote.
    • Přesně píšeš,čekám až se tento rádobynovinář začne obouvat do někoho jiného. Ale všichni čekáme marně,on musí psát proti Babišovi. Česani velí a Jégl s Chalupou papouškují.
  • Sobotka, Kalousek a spousta jiných chytrých parlamentních hlav můžou za to,že je tady pan Babiš. Využil špatných zákonů k ušetření svých peněz. A kdo ty děravé zákony vytvořil? Možná si ty zákony tvořil někdo pro svoje podnikámí a nebo odborníci udělali někde chybu a ještě za to pobrali dost peňez. *1* Teď se ti odborníci zlobí,že to někdo využil. Lidi už chtěli změnu,protože za 25 let demokracie se životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí moc nezlepšila,spíš naopak. A to nám velel nejlepší ekonom na světě a pak taky nejlepší ministr financi na světě. *1*
    • Podle mého názoru není rozhodující "životní úroveň obyčejných manuelně pracujících lidí". Mnohem důležitější je svoboda, demokracie, respektování morálních pravidel.
      • To je pravda,jen ta demokracie nesmí být svázaná penězi. Na co mi je možnost cestování,když na to nemám? Bohužel už patřím k těm dlouho mladým,kteří se ještě neučili anglicky a taky nemám na jazyky hlavu. Dnes je bohužel práce rukama nejblbější spůsob jak si vydělat na chleba aspoň tady po okolí. Stále nemají pracovníky,ale za 15- 20 hrubého a dost často i na noční provoz se tam nikdo nehrne. Znám i lakovnu,kde nabízejí 13! Vlastně peníze pro sebe ani moc nepotřebuju,ale stále je po mě někdo chce. *13* Taky se mi nelíbí některé zákony,které nás omezují a to docela citelně. V některých ohledech bylo za totáče líp. *15* a to už je bohužel smutné. *9*
      • "Mnohem důležitější je svoboda, demokracie, respektování morálních pravidel", ČEHOŽ CÍLEM JE VYSOKÁ ŽIVOTNÍ ÚROVEŃ, ty mudrlante a filozofe. *5*
        • Raději budu chudý svobodný člověk než bohatý otrok. Hmotný blahobyt je pouze PROSTŘEDKEM, nikoli cílem. Tedy alespoň pro mne. Ale nepopírám, že někdo může mít jiný žebříček hodnot. *4*
          • To zní na první přečtení dobře, ale jen do té doby, než se zamyslíš, kde je ta hranice, která odděluje svět svobodného člověka, od bohatého otroka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit