Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seznam konfidentů StB:
    Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
    Zaveden dne 22. 11.1983. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
    Registrační číslo: 27296. Krycí jméno: MAN
    Příjmení (název): Zeman Jméno: Miloš Datum narození: 28. 09. 1944.
    Svazek zničen 5. 12. 1989
    • Seznam konfidentů StB:
      Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování:
      Zaveden dne 11.11.1985. Registrující útvar: Statisticko evidenční odbor FMV.
      Registrační číslo: 74586. Krycí jméno: Ožungr
      Příjmení (název): Havel Jméno: Václav Datum narození: 5.10.1936.
      Svazek zničen 17. 11. 1989
      před 23 min.
      • ... veřím, že na Kladně nejsou pouze ubožáci jako ty, primitivní blbečku :)))
        • ovšem potvrzeno je že smrdící tady na stránkách jsi jedině TY.
      • velice ubohé, ale vinu z toho tvého guru nesmyješ.
        • Havel byl prostě vyhlášenej vožrala .
    • koukám ze jedinej kdo se nevyrovnal jsi ty
  • Pan Kalousek je alkoholik a na ovno politik.
    • No jo, zato Becherovič je zarytý abstinent a nekuřák a vzor pravdomluvnosti a cti. *15*
      • Pan Zeman pije kvalitní alkohol a hlavně kope za čr,zato pan Kalousek pije kdejaké patoky a jelikož je už politická mrtvola,není tolik na očích. PS.Kraďousek pije krev celému národu a hlavně je to hñup.
        • ... jsi dokonalý balík :)))
          • TY jsi dokonalé páchnoucí prase z chlíva. Zdejší žumpa všech žump. Odpad.
    • kiosek
  • Pan Kalousek je můj politik
    • Tak si ho nech *1*
  • Příchodem Zemana na pražský hrad a Babiše-Bureše do vlády česká politická scéna hodně hrubla. To co smetlo třeba premiéra a předsedu ČSSD Grosse, který se jen zakoktával, když měl v parlamentu vysvětlit, kde vzal miliony na pražský byt, je dnes pouze spíše k úsměvu. Zeman dělá jeden opilecký a politický kopanec za druhým a vše omlouvá tím, že je i.oti nemění své názory a preference mu ještě rostou a to stejné nyní zkouší i ministr financí. Kauza čapí hnízdo se pomalu, ale jistě zasouvá pod koberec a pomalu se na Babišovu rošťárnu zapomíná a stejně tak se zapomene i na ty dluhopisy. Jistě, mezer v zákonech využilo jistě stovky dalších a zbohatli, nic proti tomu, ale takoví, kteří to činí, by neměli mít takové postavení ve státě, jakého dosáhl Babiš-Bureš.
  • Nejvíc jsem se smál, když vyčítali v TV Babišovi, že má fond v nemocnici, kde zaměnili ty embrya a on jim na to odpověděl" Já jsem to nebyl".
    • pobavilo *3*
  • Kalousku,skoč pod vlak,ale tam kde jezdí.
    • ... ty pod vlak neskákej, takového hlupáka si rád budu užívat dál, tupý zdegenerovanče :)))
      • Ale no tak copak si vepř něčeho užívá? Maximálně čerstvých pomejí.
  • Jégl jégl kdo ti ty tvé plk analýzy platí .Už aby začal "makat" ten zbytečný úřad pro odhalování lží a dezinformací.Ten tě snad srovná
    • ... nauč se psát, moulo :)))
      • áááá to zas vypadlo z rypáku moudro! Veliké moudro.
  • ...konečně Jégl, už jsem myslel,že si povýšil tím lezením socanům do pr..le. No, že by ti dali práci za odměnu a ty jsi dělal někde, třeba u soustruhu. Vlastně ty nevíš co to je,viď? Tak zkus Moravce, ten má kolem sebe těch blbů ještě málo.
  • Koukám jak ten článek zase vyplašil rudé brundibáry, lítají sem a tam a bzučí bzz, bzz zeman, bzz, babiš, bzz, bzz a čekají na koblihu
    • brilantní!
    • No, nevim nevim, komu v cem bzuci...
  • Poznal som iného vychodňára, ale ten niemal koblihy, lebo terastki už bol majorom.
    • josef.servit.9
      Já jsem ho také poznal. Byl to Herman s Pospíšilem? Cítí příležitost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit