Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že pro A. Babiše bude největším volebním tahákem ,, nikdy Kalousek " a to samo úplně postačí aby vyhrál *4*
  • Ať žije Kalousek, máte na něj vztek ale to vám nepomůže. *11* *11*
  • A jinak Jégl snaž se:
    Publikoval jste nevhodné přispěvky. Není možné z této IP adresy psát 128 den/dnů. Přečtěte si pravidla diskusí

    Opravdu je tam "přispěvky"!!! Tak se Jégl snaž!!!

    PCHE !!!
  • STBák Jégl nikdy nezklame, vždy pobaví!!!



    CHI !!!
    • STBáci většinou svědčí pro babiše .....fakt to nezvládl
  • Kalous ušatý je predátor z ptačí říše, přelétá potichu tam, kde cítí žvanec. A Babišovi závidí,
    že má žrádla dost a nemusí přelétat a živit se mršinami. *12* *12* *12*
  • Po více jak 20 letech státní rozpočet v plusu, úspěchy daňové kobry, v mnohem větší míře se staví a opravují silnice, zavedení EET, která alespoň trochu narovná nespravedlivý výběr daní, kdy zaměstnance se nikdo neptá a je mu to z platu automaticky strženo, kdežto podnikatel si to vždycky nějak udělá, aby neplatil tolik. Podnikatel samozřejmě nadává, ale sám jezdí po silnicích, využívá zdravotnictví, jeho děti chodí do státních škol, atd. I Babiš má svoje mouchy, ale momentálně je pro mě nejlepší alternativou. Pokud někdo kritizuje Čapí hnízdo, tak je mi to úplně jedno. Sice to nebylo z etického hlediska OK, ale nic neukradl, pouze využil systém, který to legálně umožňoval a hlavně to postavil z peněz EU, takže ČR o nic nepřišla. A na rozdíl od bandy ODS a ČSSD z ROP Severozápad, která si přihrávala miliony z dotací, za ty dotace Babiš opravdu něco postavil a dal práci českým lidem. Všichni teď na Babiše hází špínu, protože se bojí voleb. Každý, kdo kritizuje EET, nemá čistý svědomí.
    • ANO, postavil si soukromou ZOO. To oni si taky určitě postavili nějakou tu vilku, a maj tam okolo spoustu zvířátek. Ale u nich vám to vadí, u Bureše né. Jak logické.
    • Zkoušel jsi někdy v ĆR podnikat, že tak mudruješ?
      • Já osobně nepodnikám, ale můj otec ano a nestěžuje si. Dělám mu účetnictví, takže vím o čem mluvím a souhlasím s EET. Otec nebrečí kvůli EET a taky souhlasí se zavedením. Na pořízení EET určitě peníze má. Musí na to mít každý, kdo správně podniká. Protože podnikání je činnost za účelem dosažení zisku, takže kdo nevytváří zisk, podniká špatně a tím pádem by podnikat neměl. Doufám, že se tohle díky EET podaří narovnat, protože pro toho, kdo podniká a platí daně, sociální a zdravotní je demotivující, když vidí kolem sebe jiné, kteří to šidí. Prosím nepochopte to ode mne jinak než to myslím... Tím šizením nemyslím šizení zákazníků, ale šizení státu na daních, sociálním a zdravotním, díky tomu, že se vykazuje menší nebo žádný zisk. Zároveň ale musím říct, že EET není všelék na nepoctivé podnikatele. Je to hlavně o mentalitě národa. Vydávat účtenky je prostě normální, jen u nás do této doby to nikdo neřešil. Babiš to řeší a těm, kterým tím komplikuje šizení se to nelíbí.
      • Podnikám a EET mi nevadí. Alespoň mi odpadne nekalá konkurence a šmejdi kalouskovci nebudou moci tolik krást.
  • babiš je křišťálově čistý. *14*
    • Jako for dobry...
  • Ministr Babiš je lepší než Kalousek, který v době svého ministrování zatnul do futra státní kasy největší sekeru.
  • Babiš je úspěšný jako ministr, Babiš je úspěšný jako podnikatel. Úspěch se v Havlstánu netoleruje a české závistivé stádo bečí.
    • Většina tupého stáda nebečí ,ale tleská.
      • Teď by mě zajímalo, kdo plusuje. Když většinou pokud jste proti Burešovi, máte mínusi. Ale idi.ti co volí Bureše asi nepochopili, že příspěvek je mířen proti nim. Opravdu tupci, které Bureš potřebuje.
    • josef.servit.9
      Jégl je hňupp a nechá si nakukat hovadiny. Přihlasit na CIA VUML, jinak ti nikdo neuvěří prďolo.
    • Ano je to tak úspěch se v Česku neodpouští.
      A proto že se blíží volby, ne náhodou je tu žaloba na Babiše a ne náhodou je tu záměna embrya na klinice. Negativní reakce na EET je téma samo o sobě.
      No a ne náhodou se ke všemu vyjadřuje Kalousek.
      Snaha vyštvat Babiše z politik je zjevná.
  • Ten článek má ůlohu špinírny Babiše a zastupuje Kalouska který je teď v koutě a je zticha ! Je to takový kavárenský článek. *11*
    • ... úlohu...
      • Tady je vidět kdo volí Bureše. IQ tykve, co ani neumí česky. Třeba jsou to taky úspěšný slováci v čechách. A na slovensku se píše ůloha.
        Bureš je zase okrade, a oni mu dál tleskaj. No comment.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit