Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šapitó dostal nařízeno sbalit si kufry!!!
    • hurá
  • trefil jsi do černého. Křivák Mirda si fakt zaslouží.Ale někde v podloubí poslanecké sněmovny pár českých z prava i leva. Aby se mu už rozsvítilo v duté arogantní palici obecního hlupáka a televizního vševěda.Poctivá česká facka má léčivé účinky.
  • Já si myslím, že za ty jeho podvody může Kalousek. Sám to říkal a tak má pravdu. *14*
  • Stát, vláda, parlament jsou zločinecké organizace.
    • Len Andrej je svetý... *7*
  • O Babišových kšeftech je asi zbytečné polemizovat.
    Ale bagatelizovat "přínos" Topolánka a Grosse může jen ignorant, hlupák nebo demagog.
    Ať si sám autor vybere.
  • Myslím, že pro A. Babiše bude největším volebním tahákem ,, nikdy Kalousek " a to samo úplně postačí aby vyhrál *4*
  • Ovčani uvědomte si,že k žádné sametové revoluci nedošlo,ale k další vlně mladších komunistů a zneuznaných nových komunistů z r.1968,69 a nastoupila nejhorší garnitura morálně pokleslých komunistů,kteří okupaci tzv.spojenců považovali za to správné.Teď jsem slyšel,že se zakládá IV.odboj proti této sebrance,která tady vládne 27.let.Ozbrojování občanů je blbost bez výcviku nelze.To bude jako v divoké Americe a pak občanská válka a rozdělení a máme tu Syrii.Jak vyšitou a o tu jde.Proč se posílají naši vojáci do misí a policajti do Moldávie a jinam.
    • josef.servit.9
      To je parketa dolarFendrycha?Ještě se budete divit co Vám okolní státy předvedou!
  • Na to se hodí tenhle..Povídá kamarád kamarádovi: Včera jsem si pouštěl moc krásný, historický film o "sametové revoluci" a životě po ni. A co na něm bylo tak krásného? No v zásadě nic moc, ale já jsem si to pouštěl pozpátku...A proč?"..To ti byla nádhera, když ty "curvy" vracely zprivatizovaný majetek i nakradené prachy a ti největší kecalové z parlamentu šli zase makat do kotelen!"
  • Kalousku ty blbečku co utěsňuješ ty,tak jedině flašky s chlastem špuntem.
  • Ten článek má ůlohu špinírny Babiše a zastupuje Kalouska který je teď v koutě a je zticha ! Je to takový kavárenský článek. *11*
    • ... úlohu...
      • Tady je vidět kdo volí Bureše. IQ tykve, co ani neumí česky. Třeba jsou to taky úspěšný slováci v čechách. A na slovensku se píše ůloha.
        Bureš je zase okrade, a oni mu dál tleskaj. No comment.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit