Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co vaše svědomí Charto 77 teď?
    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/vaclav-maly-nase-spolecnost-je-pasivni-mela-by-si-vzit-priklad-z-charty-77--1686064
    • ... jsi totální primitiv :)))
      • do primitíva ti nadávají prasata u tebe ve chlívku, co? Krásný život prasete.
  • Kalousku,skoč pod vlak,ale tam kde jezdí.
    • ... ty pod vlak neskákej, takového hlupáka si rád budu užívat dál, tupý zdegenerovanče :)))
      • Ale no tak copak si vepř něčeho užívá? Maximálně čerstvých pomejí.
  • Pan Kalousek je alkoholik a na ovno politik.
    • No jo, zato Becherovič je zarytý abstinent a nekuřák a vzor pravdomluvnosti a cti. *15*
      • Pan Zeman pije kvalitní alkohol a hlavně kope za čr,zato pan Kalousek pije kdejaké patoky a jelikož je už politická mrtvola,není tolik na očích. PS.Kraďousek pije krev celému národu a hlavně je to hñup.
        • ... jsi dokonalý balík :)))
          • TY jsi dokonalé páchnoucí prase z chlíva. Zdejší žumpa všech žump. Odpad.
    • kiosek
  • Nejvíc jsem se smál, když vyčítali v TV Babišovi, že má fond v nemocnici, kde zaměnili ty embrya a on jim na to odpověděl" Já jsem to nebyl".
    • pobavilo *3*
  • Kalus nesahá Babišovy ani po kotníky.Je zajímavé že dělá kritiku Babiše ale už nepřizná kdo z jeho kamarádu v politice zvedá ruku pro Babišovi návrhy.
  • STBák Jégl nikdy nezklame, vždy pobaví!!!



    CHI !!!
    • STBáci většinou svědčí pro babiše .....fakt to nezvládl
  • Jégl jégl kdo ti ty tvé plk analýzy platí .Už aby začal "makat" ten zbytečný úřad pro odhalování lží a dezinformací.Ten tě snad srovná
    • ... nauč se psát, moulo :)))
      • áááá to zas vypadlo z rypáku moudro! Veliké moudro.
  • A jinak Jégl snaž se:
    Publikoval jste nevhodné přispěvky. Není možné z této IP adresy psát 128 den/dnů. Přečtěte si pravidla diskusí

    Opravdu je tam "přispěvky"!!! Tak se Jégl snaž!!!

    PCHE !!!
  • ...konečně Jégl, už jsem myslel,že si povýšil tím lezením socanům do pr..le. No, že by ti dali práci za odměnu a ty jsi dělal někde, třeba u soustruhu. Vlastně ty nevíš co to je,viď? Tak zkus Moravce, ten má kolem sebe těch blbů ještě málo.
  • Brečíme na špatném hrobě: Paskvilní a ichtilní zákony schvalují poslanci, které si zvolila ta hrstka voličů, kteří přišli k volbám. A mohli vybírat jen z těch kandidátů, kteří kandidovali (které tam strany sdružující "menšinu" nominovaly).To je celé. Takže - pochopitelně - většině teď jejich zákony nevyhovují. No a moc ve státě (úředníci) se prostě musí řídit těmi děravými pa-zákony. Nepochybuji, že je nákup korunových dluhopisů pana ministra legální, i když pro většinu občanů je to prostě "fuj" a amorální.
    Kandidujte a choďte k volbám, založte si hnutí nebo stranu... nebo církev...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit