Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavu vzhůru a vocas dolů, tak tato strana je nevolitelná.
  • Tiscali se snížila na úrove\ń nejubožejšího bulváru, a ta imbecilní reklama to jenom podtrhuje
  • Nevolte Bobošíkovce nebo budete "bradou vzhůru".
    Ať žije KSČM !!!!
  • soudružka Husáková z SSM jako nejpravicovější ze všech pravicových co můžou dnes být se soudruhem Klausem, byla před 24 lety nejlevicovější z nejlevicovějších normalizačních soudružek společně se soudruhem Klausem
  • Bobo je az neuveritelne hloupa, ale take neu veritelne hochstaplerska. To urcuje jeji chovani, kdy je ochotna komukoli tancovat, jak ji piska, treba i v rudem sacku, jen kdyz ji nasype nebo alespon slibi zrni. *1*
  • "Procitla jsem a poznala, že některé Vénovy myšlenky jsou stálé. - Tedy všechny, až na tu o té slepičárně, které nechce dát své jméno. Ta se mě trochu dotkla. Jestli mě teď kvůli tomu nezvolí, a já budu muset normálně do práce... a stejně za to bude moct tady ten prašivej estét Petr. Že prej mu kurník nevoní!" - "Tak prosím, já to o tom kurníku můžu vzít zpátky, když se tak durdíte. Já na kurníku netrvám; ostatně paní Gogo, víte, že husy zachránily Řím?" "A Husák česko že, vy, vy - svazáku! Jak se můžete tvářit pořád jako žabák, vy pravej brekekexi!" "Aspoň nepocházím z opice, a jak se na vás dívám, tak vy rozhodně taky ne!" "A já vám teď vyškrábu oči, žabáku - prasáku!" ... A od té doby, milí čtenáři, se pohřešují vůdci dvou politických ministraniček.
  • já předsedkyně bloku "kalhotky dolů" pardon "hlavu vzhůru" jsem nabídla předsedovi "kalhoty dolů" pardon "svobodní" "vzájemnou spolupráci. Bohužel si nerozumíme takže z nás nebude premiérský pár "Nečas Nagyová"
  • Tak,tomu se už jenom musím smát,kdy svazačka kritizuje ostatní,no to je zlý sen.Jo,jo dobře za komunismu,ještě lépe za kapitalismu,tak o tom si my obyčejí lidé můžeme nechat jenom zdát.,my musíme poslouchat něco o demokracii,ta je jenom pro obyčejné lidi,Ti nahoře kradou to co se vybudovalo za 1republiky a komunismu,protože po revoluci se do dnešního dne se tady nic jiného než zlodějna nevybudovalo.
  • TA už neví kde by se vetřela. Je jako korouhev ve větru.
    • ... to ty máš jasno, že patříš jedině sem mezi primitivy jako Not CSSD apod. :)))
      • Potkal Prdící Korektora a říká:
        "Šel jsem kolem Synagogy a představ si, oni tam měli hrnec držťkové polévky a tak jsem si nabral hned dvě porce."
        Korektor mu ale povídá:
        "Ty Prde, to byly předkožky, oni včera měli přijímací obřad..."
  • Když se hádají pravičáci mezi sebou, tak je to jenom dobře. Bobošíková a liberál Mach jsou jen ksindl.
    • to nejsou pravičáci, ale estébáci , každý z těch zmr.ů má svůj úkol, jak dostat trubky v téhle zemi na Východ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit