Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, co si výše uvedené mrd&ka partaje od toho všeho slibujou, kromě chrochtačky za státní příspěvky.
    • Nemáš čím chápat!!!
      • Ty jsi taky asi taky jeden z těch, co somrujou za tyhle lepence po gymplech.
  • Volby jsou za dveřmi, potom se uvidí...
    Podle mého to bude druhé historické vítězství komunistů. Nevěříte? Stačí se ohlédnout 23 let zpátky a hned uvěříte!
    • Ať žije slavná KSČM !!! Tato pokroková polická strana je pro všechny slušné občany. Je stra pracujícího lidu.
      • KSČ(m) je pohrobek zločinné fašistické bandy KSČ. Hrajeme si na vládu "práva" a i když máme zákony o zločinnosti komunismu a terstné činy jeho propagace tak se rudí zločinci za naše peníze rkoztahují v parlamentu.
    • Komouší tu vládnou od r. 1946 nonstop, proto to tady tak vypadá.
      • Nenapsals, ďáble, od kterého roku jsi tak zblbnul.
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu-
    • Pro surrealizmus mám pochopení.
    • Hele tečka - nafackuj si a nešetři se... :-)
    • Kdo si přečte tvůj blábol tak už další důkaz nepotřebuje. Jsi Blázen. *1* *1* *1* *1*
      • Ten pomatený StBácký zločinec píše své bláboly pod nickem "Robert" a také pod mým kradeným nickem.
        Nic ale nezmění na skutečnosti, že Klaus je schizoidní psychopat s paranoidnímu bludy megalomanie, necitelná sobecká zrůda, ruský agent, který škodí naši zemi víc než škodil Gottwald.
        • ... to ty jsi naprosto neskodny pomatenec :)))
          • ty si větší degene, už jen ten tvůj nick o tvé pomatené kebuli o něčem svědčí. Modrý slize, hájící zrůdy.
      • ... jenom blázen čte bláboly tohoto paka, blahopřeji ti :)))
        • Naopak. To že ty největší cvok na netu je nečteš dokazuje že to blázni nedělají. *1*
          • ... ses hezky rozepsalo, hloupoucke detatko :)))
  • Všichni se mohou z Klause posrot. Napíše nebo řekne nějaký blábol a už to rozebírají všechny noviny a komentátoři v TV. Já jsem byl v prvopočátku také proti EU a dělo se něco? A o co je víc Klaus občanem než já? Teď, když jsme v EU se těžko odejde, protože je plno závazků a provázanosti, že je to téměř nemožné. I to vadí, že to co tu bylo je již zcela zničené a jsme plně vázány na EU. Nehledě, že do EU odvádíme velké množství financí, které nedokážeme zpětně ani vyčerpat natož získat něco navíc. A platíme jen pokuty.
  • Copak že byl "hrubý k panu Klausovi". On také mohl Bobošici nakopat do p.dele. *1* *1* *1*
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu,
      • Psychopatický dob.tek Klkaus a noblesa... *1* *1* *1*
    • ... musíš být neskutečný čur*k, jak zde pořád dřepíš, primitice :)))
      • Jak vidíš, soudruhu Prde, tak StBák Pišta mě tady pod mým nickem zastoupí. *1*
        • ... nic nevidim, nezabyvam se degenama tak dalece, poradim si i se 100 primitivy :)))
      • ... kuwa: primitive :)))
      • Ahoj Prdíku ... :-)
        • Evíku já tě miluju *14* zdravíš jen uprděnýho Prda *13*
          • ... rozezna krasavce od zrudy na dalku :)))
        • ... ahoj, Evčo, blbečkové mají kliku, že mám zrovna zajímavější zábavu :)))
          • Tvá jediná zábava, je bavit se vlastní hloupostí, primitivní blbečku!
            Kde nic neni, ani smrt nebere, že jo!
            • ... jsi bezvyznamny chudak, ktery svou bezmeznou blbost hleda u jinych :)))
      • Nekádruj Prde. Ty také kromě smrdění na stránkách Tiscali nic jiného neděláš. *1* *1*
        • ... debílkovi jako ty nebudu vysvětlovat, kolik zde (ne)smrdím :)))
  • Na soudružce je Bobošíkové je fajn, že vadí komunistům i lidem!
    • Ostrawaku jak cyp, napsal jsi to velice výstižně: "vadí komunistům i lidem"
      Z toho tedy vyplývá, že komunisti nejsou lidi. *1*
  • Bobo a její hnutí Bradou vzhůru.
  • Bobo ruplo v kouli a Klaus ji podporuje.Svůj svého si hledá
    • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu...
      • A já to beru, ale jedině když byl premiérem.Velmi jsem ho podporoval.Jeho klady, založil 1 demokratickou stranu, co se týče EU měl většinou pravdu, jeho velká inteligence, ale potom šel valem dolů.Myslel spíše na sebe a neuznával jiné názory, amnestie
    • ... to tobě nemá v čem rupnout, šašku :)))
      • Zato tobě už v hlavě dávno ruplo Prdíku. Tvé blábolení zde je toho důkazem. *1*
        • ... děkuji za velkou pozornost, debílku :)))
  • Byl bych rád, kdyby pan Klaus vysvětlil kam se poděly stovky miliard za státní podniky, které stát pod jeho vedením ve "velké privatizaci" rozdal tunelářům, kteří je zdevastovali a zavřeli. Státu za ně nikdy nezaplatili.Současně bych chtěl vědět, proč v lednu pustil abolicí na svobodu tisíce grázlů, kteří kolosálně okrádali občany této země, na čí objednávku to bylo. Klause pokládám za člověka, který svým narcisismem a sebestředností nejvíce poškodil tento stát v celé jeho historii. O paní Bobošíkové ani nemluvím, ta by kandidovala i za Špejbla a Hurvínka, kdyby to vyneslo televizní kamery a nějaký ten peníz. Dnes je superpravičák a nedávno kandidovala na prezidentku za komunisty´, to mluví za vše.
    • Jsou v košer skladu *1*
    • Kupónová perestrojka se konala jen v ČR a Britské Kolumbii, i Kazachstán měl víc rozumu než ekonomický nedouk Klaus a od tohoto dětinského způsobu privatizace zinscenovaného bývalými komunistickými prognostiky, včetně Zemana, včas odstoupil. *1*
    • To luk: lépe bych to nenapsal.
      • ... kdy jsi napsal něco, co má hlavu a patu, degene?
        • Zalez Prde. Hledat hlavu či patu ve tvém blábolení je stejně marné jako hledat
          tu pověstnou jehlu v kupě sena. *1* *1*
          • ... komanduj svou kurvu matku :)))
  • Bošíková má úroveň holky z E 55. Však se o ní také říká, že jejím hlavím nástrojem k získání prospěchu byla vždy její 3,14ča. A našli se úchylové, kterí na to vlezli. A že psychopat a ruský agent Klaus je všehoschopný zločinec není třčeba dokazovat.
    • ... tebe, čurá*u, nenůže brát nikdo vážně :)))
      • ... kuwa: nemůže :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit