Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, z vlastní zkušenosti můžu říct, že pokud se člověk rozhodne pustit do rekonstrukce svépomocí, tak si moc stresu neušetří. Já to zažil letos, když jsme dělali novou střechu. Dělali jsme ji takříkajíc za pět dvanáct těsně před tím, než začala zima. Naštěstí se to ale stihlo. Jen závětrná lišta se instalovala až o něco později, protože jsme museli čekat na její dodání. Teď už je všechno naštěstí hotové a já mám až do jara klid. 

  • Taky budeme s manželkou za pár týdnů rekonstruovat naši koupelnu a už se na to moc těšíme. Domluvili jsme si dost výhodný úvěr přes https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ ,, takže máme dostatek financí na to, aby jsme si udělali krásnou novou koupelnu.

  • Myslím si, že při rekonstrukci je hlavně důležité, aby bylo vše důkladně naplánované, navrhnuté a propočítané. I tak se však může stát, že v průběhu přestavby budete muset řešit nějaké komplikace, nejčastěji to bývá překročení rozpočtu. V takovém případě si peníze můžete půjčit velmi výhodně třeba díky srovnání půjček na bydlení.

  • jak jsem viděl "nabídky od firem sami přicházeli", bylo to jasný... dost blbě slátaný PRko. Až si někdy říkám, jestli už to není jak s těmi nigerijskými dopisy - ty jsou záměrně psány špatnou angličtinou, aby se odfiltrovala velká skupina rozumnějších lidí (se kterými by byla pak zbytečná práce v dalších kolech) a v síti zůstali jen horcí kandidáti na hejla měsíce.

    Navíc AAApoptávka mě přestala bavit pro svou agresivní spamovou politiku, kdy jsem jim snad 3x psal a volal, ať už mě vyřadí z databází, vše marné. Až pohrůžka ÚOOÚ pomohla.

    AAApoptávko, dejte si dohromady aspoň pravopis a stylistiku, ať to aspoň neuráží oko...
  • Další chytrý článek od zeleného stolu... Zednické firmy mezi sebou válčí, kdo bude náhodou levnější, má druhý den u domu vybitá okna, pro výstrahu. Projekt na rekonstrukci koupelny majitelka nezpracovala, prý mluvila s chlapama (dělníkama) a oni že tam někam jezdit nebudou (v obci, kde máme chalupu totiž není hospoda). Asi 3 neděle po koupi staré barabizny nám přišel z obce anonymní e-mail, že jim naše chalupa hyzdí vesnici... Chodí okolo 160 let, ale jakmile jsme ji koupili... nestačíme odklízet poházené odpadky. Jeden den mluvíme se sousedkou, druhý den máme její jízdenku před vratama, jeden den mluvíme přes plot se sousedem, druhý týden máme jejich brambory na naší zahradě -co se nehodilo k sadbě házeli k nám na pozemek. Jejich slepice jsou u nás furt, asi budou příště i pečené vařené. Čerpadlo do studny jsme vezli z Brna. Místní sice nevěděli co chci, ale naprosto přesně věděli, že musíme mít to čerpadlo, které mají roky ve skladu a je schopno utáhnout malá kasárna. Vrazili jsme do té barabizny na 800 tis. Kč, ale není to nikde vidět, dalšíprachy už ne, s domorodci se vyjít nedá. Hromad hnoje na silnici si nevšimnou, v příkopě je roky dvoumetrákový balík slámy, pálí v kamnech co se dá a hlavně, co se nemá, do potůčku vypouští fekálije a bůhvíco ještě, ale běda, pokud máme nakřivo záclonu. Vloni si udělali pár metrů chodníků, už po tom jezdí traktory... Milují svinčík, no... Takže chalupa je na prodej. P--el nám může políbit venkov. Hluk, smrad, špína a nyní o velikonocích budou i ožralí křesťané chodit obcí... Tak to je rekonstrukce na Třebíčsku. Z kraje Vysočina se loni odstěhovalo více jak 800 lidí, z toho více jak 200 z Třebíčska. Už víme své... Tak radím svým přátelům, nedívejte se na stav chalupy, dívejte se po sousedech. Chalupa je opravitelná, sousedé nikoliv -a stěžovat si nesmíte, podivíni budete vy, protože koupit starou barabiznu... to by oni neudělali. Zato do svých kučí klidně dají plastová okna se zlatým lemováním... burani
  • Bobrovka je snad ještě pořád k dostání.Nemylte se ale.1 m2 bobrovky je těžší než drážkovka(falcovka).Takže kde máte problém?
  • ... ale co s domem více jak 200 starým dokonale postaveným a vnitřně dokonale zavíčkovaným a na střechu už dnešní těžké tašky nelze dát a staré bobrovky ještě 100 let vydrží, když na ně dnešní umělci nesáhnou *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit