Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... od tapetujícího primiva to sedí, máš IQ 8, debilní primitive, polib mi :)))
  • no ty ani nevíš že nějaká TV je *1* *1* *1* balíku
  • ... jenom primitivové bez vzdělání a úsudku jako ty zapínají TV, ty směšný balíku :)))
  • ČT vám to neukáže…první dáma Německa a Junckers to ale zařídí…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15072-bude-vam-na-zvraceni-a-budete-mit-vazne-strach-toto-jsou-uprchlici-vasi-novi-sousedi-podivejte-se-sami.aspx
  • ... jak má ušmudlaný primitiv poznat, co je krásné a co se dělá, když je venku krásně :)))
  • ... mohl bys začít psát básně, myslím si, žes ses narodil pro jemné inteligentní umění :)))
  • zlej trolle, stoupni si před zrcadlo a dej si pěstí, snad se ti v té bolševické šišce rozsvítí, jak tu můžeš agitovat 24 hodin denně když je venku tak krásně, máš opravdu plnohodnotný život *15*
  • Tak z takové chlíva musí mít jeho zparchantělá matka radost! Dnes inkasoval celý den samé kopance a nadávky.A nemůže jinak.Všem nám to tady musí povracet.Krásný život prasete z chlíva.
  • kdyby bojovaii,tak už je Sobotka v kriminale
  • ... já se na rozdíl od tebe vždy vejdu do jednoho řádku, ty zakomplexovaný balíku :)))
  • ... není co dodávat, máš velké štěstí, že nikdy nepoznáš, jak primitivní póvl jsi :)))
  • ... každý vidí rozdíl, primitive :)))
  • ... tak to má být, všechno prokouknout a i první nejmenší hlupák to prokoukne, děkuji :)))
  • ... musím říct, že jsi to urychlil, hodně urychlil a ten zdegenerovaný vřed v konečníku, mě velice trápí :)))
  • ... ano klepe se mě pořád ruka, protože jsem syfilitik :)))
  • ... a bude a bude svítit, protože kdyby nesvítila, tak by byla tma, to koukáte co :)))
  • ... ano nádherný den je nádherný den a já umím nádherný den využít, protože vím, kdy nádherný den přijde. Děkuji :)))
  • ... měl jsem nádherný den, který odstrčenému póvlu samozřejmě popisovat nebudu :)))
  • ... není důvod reagovat na hlupáky, obrovský intelektuální rozdíl svítí jako kometa :)))
  • je to admirál Kumda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit