Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stalingrad
    tohle mě připomělo-zde asi ani nezmiňovaný článek,jak policejní agenti a nějací kluci ,prý chystali teroristický útok někde u Plzně na vojenský vlak s technikou !!! Myslím,že pravý důvod tohoto "tzv.boje proti terist a vyhrožování ..." oni totiž ti naši vylizďupové a cun..olízci nají již nas..áno v gatích ,no a tak jim ti musulmani náramě přišli vhod !!!! Takže naši občané kteří nesouhlasí s tímto režimem budou zatím jen zavírání,STEJNĚ JAKO ZA c. a k. Austria,za GESTAPA,ZA KOMANČŮ a to popravování-to je jen otázka času !!! A milovaní kulturní obohacovači si budou bouchat,střílet,podřezávat kdy,kde a jak se jim zlíbí !!!! Ale hrdinné vrahy Mašíny budou vyznamenávat,dokonce i vládní delegace jela jednoho z nich doprovit pod kytičky !!!! Takže doba jak za tatíčka Masaryka -kdy se do protestujících,stávkujících střílelo stejně jako za velkého Ády není daleko !!! A začíná to pokutičkou za urážku úředníků,pokutičkou za ekopřepis auta,svévůlí pomahačů a chráničů vtrhnout kdykoli k někomu do bytu-jen proto,že soused nahlásil ,že dotyčný má LEGÁLNÍ ZBRAŇ !!!ne nelegální,ale LEGÁLNÍ !!!A po vzoru jejich velkého učitele osmana musulmana směřujeme do vééélké ďupy !!!! *12* *12* *12* potřebují zisky a otroky -ne občany !!!!!!
    • Soudruhu, kecáš. Inu, soudruh Stalingrad, co bychom čekali jiného. Jinak ti tvé bláboly lze stranického školení nehodlám vyvracet, škoda času.
      • VeseléZvíře.cz četl jsi to vůbec moulo
        • S jedinci s mozečkem promytým bláboly na stranickém školení diskutovat nelze. Ti jenom hlásají svou "pravdu" zjevenou jejich svatou trojicí sv.Marx, sv.Uljanov a sv.BožíLes. *15*
          • tak že nečet.njn bl b
            • Stalingrad
              Robute,to zvíře-nevím jestli hovězí s koulema bo bez nich či vepřové či pouštní s dloůůůhýma ušima-ale to je celkem jedno,dobytek jak dobytek,ani netuší,že Stalingrad NIKDY NEMOHL BÝT NA ŽÁDNÉ STRANICKÉ SCHŮZI !!!! On ten dobytek si myslí,že na schůzi může být Cařihrad bo Volgograd nebo i jeho Mylovaný-to zvíře ani netuší,že s malým a měkkým to nejde-proto Mylovat a né milovat !!!-třebá Brusel či Londýn.No i kdyby ten dobytek dostal rozum,tak se radostí zblázní a zas bude mět..ovno !!!!
              Co chtít po dobytku,nepochopil,že Stalingrat je hrobem pro statisíce vojáků-A JE FUK NA ČÍ STRANĚ FRONTY BYLI !!!! Hold je to *12* *12* *12* a vyprávěj *12* o neděli když ho v pátek zabijí !!!!!
    • přéééésně, vivat Stalin
  • My v CCCP teroristy podporujeme, protože bojují proti demokracii!
    • To my CCCP z USA děláme běžně *3*
  • Vrtá mi hlavou, proč tzv. ISIL útočí na Evropské instituce a přestože ho Rusové údajně bombardují a v Rusku žijí milióny muslimů jsou s Putinem velicí kamarádi.
    • No zjevně proto, že CCCP má s ISILem tajné dohody. Jako měl tajné dohody s nacisty v příloze Paktu Molotov-Ribbentrop.
      Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky" tvrdil jejich vrchní terorista co je dnes v myším oleji.
      Putinismus je moderní forma komunismu a čím se liší komunismus od nacismu a islamismu? Všem zakrslým psychopatům jako Napoleon, Hitler, Mussolini... Putin, kteří mají komplexy ze své zakrslé postavy vždy šlo o "zviditelnění se" a uchopení moci na co největším teritoriu. Nevadilo, že přitom zahynuly desítky milionů lidí. *16*
      • Víte, jeden z největších a věčných problémů lidstva je ten, že jakmile jste jen trochu odlišní, jiní nebo se jinak chováte než ostatní a nejste úplně stejní jako to stádo kolem vás, tak jste hned divní, nenormální a tak dále a tak dále. A já bych řekla, že v tom hraje docela velkou roli právě toto slovo. Neříkám, že jedinou, ale jednu z těch velkých rolích tohoto globálního, neboli světového problému. Ostatně, takto právě vznikají právě jak psychické tak v nejhorších případech i fyzické šikany, kyberšikany a co já vím kolik těch šikan ještě existuje.
    • Protože všichni už ví, že nejagresívnější a nejprolhanější jsou spojenci NATO, tudíž USA se svými ochočenými psíky z Evropy *3*
      • ... jsi primitiv :)))
        • tak to sedí.Hnůj všech hnojů, parchant ze své zparchantělé matky vylezl z nory.
          • ... nebavím se s póvlem, nauč se psát debílku, myslím, že na to máš :)))
        • To ti zase ráno říkal tvůj fotr?
          • ... nebavím se s primitivem :)))
  • ČT vám to neukáže…první dáma Německa a Junckers to ale zařídí…

    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15072-bude-vam-na-zvraceni-a-budete-mit-vazne-strach-toto-jsou-uprchlici-vasi-novi-sousedi-podivejte-se-sami.aspx
    • ... jenom primitivové bez vzdělání a úsudku jako ty zapínají TV, ty směšný balíku :)))
      • no ty ani nevíš že nějaká TV je *1* *1* *1* balíku
        • ... od tapetujícího primiva to sedí, máš IQ 8, debilní primitive, polib mi :)))
          • no pořád lepší než tvoje IQ sklenice vody
            • ... máš smůlu, moulo, nejsi až tak primitivní, abys nepochopil, že si tě jen užívám :)))
          • ovšem vyhlášeným primitivem a prasičem stránek jsi tady zejména TY.A navíc se tady píše, že pícháš vlastní matku.Stydí se u toho?
            • ... za tečku patří mezera, nejprimitivnější hlupáku, jsi úplně neškodný omezenec :)))
  • ... já mám rád s kundýý smrad :)))
    • Tak to páchne u vás v Kremlu.
    • ... proč dvě stejná písmena, póvle, klepající se zahnívající ruka syfilitika?
      • ... ano klepe se mě pořád ruka, protože jsem syfilitik :)))
        • ... není co dodávat, máš velké štěstí, že nikdy nepoznáš, jak primitivní póvl jsi :)))
    • ... jsi zbabělý zdegenerovaný lidský vřed, jsem velmi spokojen, že jsem jej urychlil, tupče :)))
      • ... musím říct, že jsi to urychlil, hodně urychlil a ten zdegenerovaný vřed v konečníku, mě velice trápí :)))
    • ... tvou ubohost prokoukne i kterýkoli po tobě druhý největší hlupák :)))
      • ... tak to má být, všechno prokouknout a i první nejmenší hlupák to prokoukne, děkuji :)))
    • ... ano, tradiční projevy nejprimitivnější lidské trosky musely přijít, ty tupá kryso :)))
  • Nejvíc bojuje imrvére ožralý Ovar. Na svém nafukovacím křižníku Aurora!
    • je to admirál Kumda
  • Ruský terorista už nikdy na naše území!!!
    • absolutní souhlas!
  • dnes měl biječek zvláště těžký den. Těch nadávek a ústrků co se na něj nahrnulo.Moc moc toho bylo.A nyní navečer to z něj musí všechno ven!
  • Že zrovna ten křivák pučista Chovanec, prázdninový absolvent plzeňské právnické Kindlšvindlšůle. Kvůli němu je je ČSD pro slušného člověka nevolitelná. To on se postaral o rozprášení Šlachtova policejního útvaru, zjevně proto, abychom se víc přiblížili k policejnímu státu a la Putinland.
    • tolik zbytečných keců... a přitom stačilo jen napsat, že jsi psychicky úplně v prdeli *2*
      • Nejsem, tam už jsi ty a oba bychom se tam nevešli. * *1* *2* *15* *1* *2* *15*
  • https://www.novinky.cz/domaci/410743-opalovani-nahore-bez-pokuta-az-pet-tisic.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit