Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes měl biječek zvláště těžký den. Těch nadávek a ústrků co se na něj nahrnulo.Moc moc toho bylo.A nyní navečer to z něj musí všechno ven!
  • Nejvíc bojuje imrvére ožralý Ovar. Na svém nafukovacím křižníku Aurora!
    • je to admirál Kumda
  • ... já mám rád s kundýý smrad :)))
    • Tak to páchne u vás v Kremlu.
    • ... proč dvě stejná písmena, póvle, klepající se zahnívající ruka syfilitika?
      • ... ano klepe se mě pořád ruka, protože jsem syfilitik :)))
        • ... není co dodávat, máš velké štěstí, že nikdy nepoznáš, jak primitivní póvl jsi :)))
    • ... jsi zbabělý zdegenerovaný lidský vřed, jsem velmi spokojen, že jsem jej urychlil, tupče :)))
      • ... musím říct, že jsi to urychlil, hodně urychlil a ten zdegenerovaný vřed v konečníku, mě velice trápí :)))
    • ... tvou ubohost prokoukne i kterýkoli po tobě druhý největší hlupák :)))
      • ... tak to má být, všechno prokouknout a i první nejmenší hlupák to prokoukne, děkuji :)))
    • ... ano, tradiční projevy nejprimitivnější lidské trosky musely přijít, ty tupá kryso :)))
  • Pelikán tedy tím svým návrhem vytřel všem teroristům zrak. Oni ti teroristi jsou většinou sebevrazi. Určitě je nějakých 12 let v krimu zajímat nebude. Každý čmoud, co překročí nelegálně hranice, by se měl ihned zastřelit a bude klid.
    • ).(
  • Už nikdy žádného Rusáka (teroristu) do ČR!
    • Už nikdy žádného američana - teroristu do ČR!
      • ... a tebe ani na Antaktidu, balíku :))
  • dearputin.com *3*
    • *1* *1* *1*
  • Všechno špatně. Nebozí, pomýlení imigranti, kteří přišli za bludičkou falešného štěstí mají být zneužíváni Evropou k zištnému posilování její krve tou svou, byť víceméně geneticky poupravenou staletou specifickou metodou množení. Evropa tak odsává pracovité a kvalifikované občany z jejich vlastí, které, jsouce poničeny jakýmsi bratrovražedným omylem občanů, budou své syny nutné potřebovat ku své obnově. Evropo, styď se. Je nezbytně třeba zřídit pro naše bratry a sestry náležitě vybavená detenční zařízení, aby se v nich mohli svobodně rozhodnout pro hromadný návrat tam, kde jich bude nejvíce třeba. Vzácně zásadový pan Erdo. jistě uvítá až se tok našich bratrů otočí zpět tam, odkud přišli a umožní jim, tak jako dříve zištná Evropa, masový příchod do jejich původních východišť. Evropa alespoň částečně odčiní své hříchy a vybaví je na zpáteční cestu lépe než naši protějšci na cestu sem.
    Vždyť uvažme, že návštěvníci bez identity a laxně přijatí na cizí území, rozprchnouce se po Evropě, vlastně úředně neexistují, nemluví se o nich, nikomu nescházejí a pokud někdo nešťastnou shodou okolností zmizí tu ve strži, tu v bahně, nikdo se po něm nebude ptát. No, řekněte, není to strašné? Není pro ně jejich vlast tím nejlepším, ale opravdu nejlepším místem?
    • ... namáhal ses zbytečně, jenom hlupák se domnívá, že zde někdo čte víc než 1 řádek :)))
      • ... o chápání raději pomlčím :)))
  • ... loučím se veřejně s posledním retardem na netu, kdo si chce kopnout do ho*en, šup :)))
  • Ruský terorista už nikdy na naše území!!!
    • absolutní souhlas!
  • zalez do nory chlíve! Táhni ke svojí zparchantělé matce.Krásně tady bylo, jak ty vyhlášený prasič stránek jsi pobýval na výletě. Jistě to byl výlet do kafilerie za městem mezi své blízké.Tady nikomu nechybíš.Klidě tam zůstaň.
    • ... póvlu jako ty nikdy nemůže dojít, že hekání krysy z kanálů se jí bohatě vrací :)))
    • ... líbí se mi, jak hltáš každé mé slovo, jsem holt kapacita, tebe číst nemá žádný smysl :)))
    • ... moc bych ti přál, abys nebyl primitiv, ale jak se říká, přání otcem myšlenky, hlupáku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit