Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, vinit redaktory nemá smysl, plní pouze úkoly. To samé tvrdil Eichmann při procesu po válce.Morálka dnešní doby je na nule, budiž nám samo nebe milostivo.
  • Před rokem 89 to vypadalo úplně jinak. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Lojza to trefil přesně - a navíc dokážete si vůbec představit kam až by to zašlo, kdyby většinu této společnosti nebylo možno i nadále krmit bulvárními novinami, černou kronikou (zprávy na TV Nova), dementními seriály, které snižují již tak velmi mizernou inteligenci diváků, že politici by již nadále nemohli obelhávat voliče protože by věděli, že lidé je již podruhé nezvolí, že by na lidi nefungovaly reklamy které jim vnucují půjčky na věci které vlastně ani nepotřebují. Řekl bych, že by to byl mnohem větší fičák než v 89, ale to se nikdy nestane, protože to předpokládá u většiny občanů této země alespoň elementární osobnost a inteligenci. To spíš věřím tomu, že se dočkám toho, že mi na balkóně přistane letka mimozemšťanů *12*
  • V techto pripadech kazdy prece vi ,ze rodina nebude tancit a smat se radosti,proto at si kazdy
    vybere z to podstatne ze zdelovacich prostredku.Kazdy soudny clovek je sokovan ,i kdyz nejde o jeho dite a proto hodne lidi vola po trestu smrti.
  • Helee, mila alino, halino, jeleno nebo co jsi zac, hled mluvit za sebe a nedelej z lidi vetsi blbce nez jsi ty sama!!! Ja kuprikladu televizi zrusil uplne, jelikoz ty sra.ky muze sledovat jen labilni jedinec ci .chyl. Tak mluv teda sama za sebe a me do toho netahej, ty krav.!!! *12* *12* *16*
  • Z bulváru je mi na blití.
  • Kvalitni kxindl je tento byvalý policejní mluvčí.Pro průšvihy vyhozen.Nyní je komentatorem na vsechno.Přidá svůj trapný štěk naprosto ke všemu.Neuvěřitelná vtěrka která se snaží uchytit.Není snad většího křiváka v mediich.
  • Kapitalismus je skutečně založený na penězích. Pro peníze se zabíjí, za peníze se kupuje zdraví, spravedlnost, život. "Slovo zbožím se stalo a přebývalo mezi námi" parafráze Nového zákona.
    Na druhé straně, co je to za život, který je založený na honbě za mamonem. Lidé pracují 12-16 hodin denně, někdy i o víkendech. Jen proto, aby si mohli koupit lepší auto než má soused, lepší........... A najednou jsou staří, života neužili, jejich děti jsou odcizeny a všechny normální lidské radosti jsou tytam. Fůra peněz v bance a pozůstalí se o ně perou!
    Nebylo to lepší, když jsme žili ne v blahobytu, avšak zabezpečeni do smrti a radovali jsme se z každé maličkosti? Člověk neměl strach o život, neměl obavy ze stáří.
    Lepší vrabec v hrsti! Ti, co mají všeho dostatek nebo dokonce přebytek, nemají pro co žít. Hledají si náhradní náplň, adrenalinové aktivity, drogou si přivolávají nové zážitky, nezřídka i končí dobrovolně ten svůj jalový život. Kdybych neměla co dělat, snad bych umřela.
  • cenu vzorný občan.
  • ne tak zbraň u hlavy, jako jim hrozí že dostanou padáka. Vždyť se stačí jenom podívat na příspěvky zde, jak se všecno hodí, jak se dá i do takovéto zprávy zamíchat Ukrajina, Rusko, ... nenávistné plivání po jiných příspěvcích atd.
  • Já bych ani tak neobviňoval ČTV, prostě si chtějí vydělat. Ovšem je pravda, že tenkrát Železného NOVA začala s pěstováním pokleslých zpráv a systematické snižováním intelektuální úrovně národa. Z toho by byla jediná cesta: při těchto zprávách vypnout TV, pak by si všimli, že se snižuje sledovanost, a z pochopitelných důvodů ten hnůj přestali vysílat. Otázka ovšem je, do jaké míry se jím už podařilo zdebilizovat tento původně neobyčejně inteligentní národ. Tady už bych ruku do ohně nedal.
  • Nevím co si v USA objednává CCCP. Myslím, že nic, mají svého hnoje dost.

    Jinak doporučuji jet se do USA podívat. Není k tomu potřeba souhlas uličního výboru ani devizový příslib SBČs a ani výjezdní doložka. Je ovšem třea umě anglicky, a to je asi problém, že. Anebo si vzít tlumočníka, česky ani rusky se tam člověk nedomluví.

    Jinak ujišťuji, že jsem poznal Východ i Západ. A nejednou. Takže mohu srovnávat.
  • Ano, ten tzv. "kapitalismus" je to, čím nás strašili komunisti, abychom netoužili po svobodě a demokracii. A teď když jim komunismus chcípl, tak se podle toho "kapitalismu" chovají. V civilizovaných zemích není žádný "kapitalismus", ale svobodná demokratická společnost, a to je něco jiného.
  • Na tomto stylu jednání a chování je založen celý kapitalismus. Nevím čemu se všichni divíte. Vždyť jste tento kapitalistický hnůj chtěli.
  • A nyní si položme otázku - Kdo vydělává na neštěstí

    na Blízkém východě, na Ukrajině, před tím v Jugoslávii - v Kosovu, ve Vietnamu, i jinde? Kdo vydělával na válkách , na první světovéí na druhé světové, na lokálních válkách po celém světě?

    Rusko to těžko bude. Takže?
  • Souhlas, komentář vystihuje směřování i dosud seriózních českých médií v posledních letech. TN na Nově jsem přepínal už před lety, ale bohužel stejný formát už zavedla i ČT, která se svými životními "příběhy" zbulvarizovala své zprávy.
  • Děkuji, nápodobně!
  • Třeba sr.. jako dallas a naše tvorba nekonečných deb... seriálů je na objednávku cccp jak s oblibou píšete co? Jste hnůj co nevynechá jedinou příležitost prskat na východ.
  • ostapkotab
    GEMA,ze jsi d€bil vim davno,ale,ze jsi ztratil smysl pro nadsazku jsem nevedel
  • Zajímavé, když napíšu co jsem zažil a zjistil, tak jsem magor a nýmand. Kdybych napsal, že jsem to zažil v Moskvě, tak bys mě asi vychvaloval až do nebes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit