Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nyní si položme otázku - Kdo vydělává na neštěstí

    na Blízkém východě, na Ukrajině, před tím v Jugoslávii - v Kosovu, ve Vietnamu, i jinde? Kdo vydělával na válkách , na první světovéí na druhé světové, na lokálních válkách po celém světě?

    Rusko to těžko bude. Takže?
  • Není ďivu že národ miluje Blesk. Většina zdejších lidí drbe o všem a o všech. vždy
    se zde našlo dost udavačů a statečných bojovníků poté co bitva skončila.

    Lidi kteří se mají stále hůř otupují mozek nekonečným TV seriálem a hltají informace
    o Verešové která za zimní oblečení na jedno použití utratí statisíce.
    za Napoleona se slovem celebrita mohl označit vědec nebo úspěšný profesor. Dnes
    je to 20 letá holka která zatřese zadnicí.
    Jejich královské platy jsou nehorázné ale kdyby národ nekupoval jejich časáky i fotky
    tak zbankrotují. Je to jen v lidech.
    • Lojza to trefil přesně - a navíc dokážete si vůbec představit kam až by to zašlo, kdyby většinu této společnosti nebylo možno i nadále krmit bulvárními novinami, černou kronikou (zprávy na TV Nova), dementními seriály, které snižují již tak velmi mizernou inteligenci diváků, že politici by již nadále nemohli obelhávat voliče protože by věděli, že lidé je již podruhé nezvolí, že by na lidi nefungovaly reklamy které jim vnucují půjčky na věci které vlastně ani nepotřebují. Řekl bych, že by to byl mnohem větší fičák než v 89, ale to se nikdy nestane, protože to předpokládá u většiny občanů této země alespoň elementární osobnost a inteligenci. To spíš věřím tomu, že se dočkám toho, že mi na balkóně přistane letka mimozemšťanů *12*
  • Souhlas, komentář vystihuje směřování i dosud seriózních českých médií v posledních letech. TN na Nově jsem přepínal už před lety, ale bohužel stejný formát už zavedla i ČT, která se svými životními "příběhy" zbulvarizovala své zprávy.
    • Já bych ani tak neobviňoval ČTV, prostě si chtějí vydělat. Ovšem je pravda, že tenkrát Železného NOVA začala s pěstováním pokleslých zpráv a systematické snižováním intelektuální úrovně národa. Z toho by byla jediná cesta: při těchto zprávách vypnout TV, pak by si všimli, že se snižuje sledovanost, a z pochopitelných důvodů ten hnůj přestali vysílat. Otázka ovšem je, do jaké míry se jím už podařilo zdebilizovat tento původně neobyčejně inteligentní národ. Tady už bych ruku do ohně nedal.
  • Na tomto stylu jednání a chování je založen celý kapitalismus. Nevím čemu se všichni divíte. Vždyť jste tento kapitalistický hnůj chtěli.
    • Kapitalismus je skutečně založený na penězích. Pro peníze se zabíjí, za peníze se kupuje zdraví, spravedlnost, život. "Slovo zbožím se stalo a přebývalo mezi námi" parafráze Nového zákona.
      Na druhé straně, co je to za život, který je založený na honbě za mamonem. Lidé pracují 12-16 hodin denně, někdy i o víkendech. Jen proto, aby si mohli koupit lepší auto než má soused, lepší........... A najednou jsou staří, života neužili, jejich děti jsou odcizeny a všechny normální lidské radosti jsou tytam. Fůra peněz v bance a pozůstalí se o ně perou!
      Nebylo to lepší, když jsme žili ne v blahobytu, avšak zabezpečeni do smrti a radovali jsme se z každé maličkosti? Člověk neměl strach o život, neměl obavy ze stáří.
      Lepší vrabec v hrsti! Ti, co mají všeho dostatek nebo dokonce přebytek, nemají pro co žít. Hledají si náhradní náplň, adrenalinové aktivity, drogou si přivolávají nové zážitky, nezřídka i končí dobrovolně ten svůj jalový život. Kdybych neměla co dělat, snad bych umřela.
    • Ano, ten tzv. "kapitalismus" je to, čím nás strašili komunisti, abychom netoužili po svobodě a demokracii. A teď když jim komunismus chcípl, tak se podle toho "kapitalismu" chovají. V civilizovaných zemích není žádný "kapitalismus", ale svobodná demokratická společnost, a to je něco jiného.
  • oni za to můžou i to redaktoři - nebo jim někdo drží nabitou zbraň u hlavy, když je pošle hledat a živit se cizí bolestí?
    • ne tak zbraň u hlavy, jako jim hrozí že dostanou padáka. Vždyť se stačí jenom podívat na příspěvky zde, jak se všecno hodí, jak se dá i do takovéto zprávy zamíchat Ukrajina, Rusko, ... nenávistné plivání po jiných příspěvcích atd.
  • Bulvár nečtu tudíž ani nekupuji, na přiblblé seriály nekoukám, na americké slátaniny z Holywoodu také ne, mainstreamová masmédia ignoruji, hambáče od Ma-ráče nekonzumuji, polské hnusné potraviny nekupuji.
    • cenu vzorný občan.
    • Už jen tím, že sem lezeme do diskuzí, reagujeme na provokatéra a kdo nemá ADB, tak mu tam směle vnucují reklamy, Jen na této stránce jsou bloklé 3
      • ostapkotab
        mam adb vsechny typy mam popupblocker,prosim te co je to vlastne ta reklama ?
        • Např to, co běží každých 12 minut v televizi 10 minut. I na té co si jí platíme!
          • ostapkotab
            a co to je ta televize ?
            • To je takové zařízení, na které socky jako vy nemají
    • ostapkotab
      boha jeho a co v tomto zk#rvystanu cely dny delas ???
    • S tím souhlasím, i já se tak chovám.

      Pokud jde o ty americké slátaniny, tak když jsem přijel do USA, tak jsem nevěřícně zíral na televizi jaké nádherné filmy tam byly. Umělecky hodnotné, nádherné cestopisy, hluboce psychologické, naučné. Nestačil jsem přepínat programy. Takovou typickou ukázkou americké kinematografie je Formanův Amadeus. Ovšem takové filmy jsou drahé.

      Pak jsem se dověděl, že ty levné slátaniny jsou na přímou objednávku. Objednavatel si často zadá scénář a když se to podle jeho požadavku natočí, tak se to za pár doláčů nabídne každému kdo to koupí. A tak se nezřídka stalo, že v naší TV promítali "americký" film natočený podle scénáře dodaného objednavatelem z Dálného východu a samozřejmě s "východní mentalitou".
      • Vy jste prostě jen magor a nýmand!
        • Zajímavé, když napíšu co jsem zažil a zjistil, tak jsem magor a nýmand. Kdybych napsal, že jsem to zažil v Moskvě, tak bys mě asi vychvaloval až do nebes.
          • Třeba sr.. jako dallas a naše tvorba nekonečných deb... seriálů je na objednávku cccp jak s oblibou píšete co? Jste hnůj co nevynechá jedinou příležitost prskat na východ.
            • Nevím co si v USA objednává CCCP. Myslím, že nic, mají svého hnoje dost.

              Jinak doporučuji jet se do USA podívat. Není k tomu potřeba souhlas uličního výboru ani devizový příslib SBČs a ani výjezdní doložka. Je ovšem třea umě anglicky, a to je asi problém, že. Anebo si vzít tlumočníka, česky ani rusky se tam člověk nedomluví.

              Jinak ujišťuji, že jsem poznal Východ i Západ. A nejednou. Takže mohu srovnávat.
      • ostapkotab
        dej si nočník dal pod postel *3* *5* *6* *1* *2*
  • Kvalitni kxindl je tento byvalý policejní mluvčí.Pro průšvihy vyhozen.Nyní je komentatorem na vsechno.Přidá svůj trapný štěk naprosto ke všemu.Neuvěřitelná vtěrka která se snaží uchytit.Není snad většího křiváka v mediich.
  • Z bulváru je mi na blití.
  • Je to strašné, snad je holčička v pořádku a brzy ji najdou.
    • Kdyby jste zjistil, že je komunistka, nebo ruska, tak by jste jí s jiřikem šlápli na krk co hnojové fašistický.
  • ostapkotab
    ale jiste,co cloveka nejvic potesi a HLAVNE na cem se nejvic vydela,na nestesti blizniho,ze nevazeni d€bilni spoluovčani ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit