Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak se prohraná strana snaží kolem sebe kopat ve všech zemích
  • Pavel Jégl napsal - Jak se Miloš Zeman mýlí:...... bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla,bla, bla, bla, bla, bla, bla,bla, bla, bla, bla, bla, bla,bla, bla, bla, bla........ s Putinem!
  • Duel ale podle nich neměl jednoznačného vítěze.Přesto čt a čro tvrdí že vítěz byla ona.......ach ty naše media.

    https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/415834-zijes-ve-vlastni-realite-clintonova-a-trump-se-poprve-stretli-v-televizi.html
  • Cestovní ruch na Ruském Krymu se meziročně zvednul o více než 300% i díky neobyčejnému zájmu čínských turistů!
    • lžeš jako když tiskne, škod slov
      • http://www.almanach.cz/2016/08/media-zjistila-ze-diverzanti-meli-v-planu-ubit-cestovni-ruch-na-krymu/
        • Pěkná ruská žumpa, to snad nemyslíš vážně, že tomu věříš ? pokud by ten ruskej plátek měl alespoň úroveň tak je pravděpodobné, že pár primitivů na to skočí, ale tohle je práce nějakého Vasila s IQ šedesátileté pandy. *7*
        • První nezávislé zprávy v Čechách! :))))))))))))))))))))))))))))))))))) to se povedlo!

          kdes to vyhrabal???
          • klikající ruská sebranka si to opravdu myslí *15*
  • OVAR
    Je tu dnes ten nemakačenko, co pořád tapetuje moje výplody? Nebo se zase někde fláká na brigádě s letáčkama?
    • na technický s kriplkárkou
  • Za prvé - nechápu, proč se mám do této diskuze přihlašovat. Za druhé - pan Jégl má zřejmě problém s panem Zemanem a s panem Babišem. Pak nechápu za koho tenhle server "kope".
    • Tohle mi stačí - už chápu.....
  • Místo těch starostí o Ameriku bychom se měli ale opravdu vážně a zodpovědně podívat kolem sebe, kdo by mohl být hlavou státu u nás, abychom nemuseli dávat hlasy už ohraným lidem, nebo nemachrovat tím, že k volbám vůbec nepůjdeme. Takoví potom jsou nejchytřejší a nejvíce vyskakují. Volba hlavy státu by měla být ne taškařicí, karnevalem, ale důstojným aktem, kterého si člověk může vážit. Nepřekrucujme skutečnost a neplivejme po současnosti, mohli bychom poplivat sami sebe.
  • dneska mám volno, tak jsem na Tiscali, vyjímečně, šel jsem náhodu kolem
    • tak nějak to mám i já

      vivat Zeman
  • Tady na Tichcali je zase "úroveň" jak ve IV.cenové nebo na schůzi KSČ(m) *12* *16*
    • To je v pořadku, odpovídá to tématu Zeman - Trump. Jakou byste chtěl diskuzi o těchto dvou vytříbených gentlemanech?
    • vedením tajemníka havla
  • Názory našeho opilce na Hradě Zemana už nikoho ve světě nezajímají, je svým chováním směšný a dělá ČR ve světě jen ostudu. Nejlepší řešení by bylo odsunout ho i se svým ovčincem do Ruska.Tam má posluchačů asi dost a vodky též.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit