Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan prezident Zeman se určitě nemýlí, zná vždy všechno naprosto přesně. A když bude potřeba, tak pan Ovčáček může snadno a rychle dohledat ten časopis, ve kterém to pan prezident Zeman četl.
  • A on snad někdo čeká něco jiného od té vodnatě tupé palice z pražského hradu než nějaký dlaší žvást na úrovni dementního rusofibního trotla???
    • Stačilo napsat že jste z toho s paní učitelkou úplně nas- ra- ní. *1* *1*
    • Od tvé vepřové palice Simone, my rozhodně nic neočekáváme..hi..hi
  • Po poblitých klenotech jsem musela obraz Zemana odnést do kabinetu, včera ho někdo zcizil a pověsil na toalety, studenti už nevědí roupama, co dělat. Ale sluší mu to tam.
    • Naprosto správně, jste první paní učitelka, která ví co se sluší a patří a ví kam patří obraz něčeho tak odproného, křiváckého, lživého, žvástavého, chvástavého - prostě naprosto nechutného vlastizrádného rusáckého poskoka.
    • Vy jste taky klenot našeho školství paní učitelko. Asi vyučujete už záchodové mísy kulturu sto-ho-ven a multikulti. Ta je taky k zblití *15* *1*
  • Miloš se zásadně nemýlí. Řekl to náš vůdce Putin!
  • ... Jen tak pár čísel je geniálním mementem, jak dopadne každý primitiv, co sem furt leze :)))
    • dearputin.com
      • ... pochop už, že tvou křeč nikdy nezkoumám, trosko, ani nevím, že existuješ :))
  • Provokace a lži mají v Rusku dlouhou tradici. Bývalý agent ruské tajné služby FSB Alexandr Litviněnko, který utekl do Velké Británie, uvedl, že pumové útoky na obytné domy v Rusku v roce 1999 nemají na svědomí čečenští teroristé, ale právě lidé z FSB, aby vyvolali záminku pro druhou válku s Čečnou. Pravdou je, že později byli tajní z této služby dopadeni v Rjazani, jak dávají bomby pod bytový dům.

    Tyto praktiky potvrzuje i bývalý poradce ruského prezidenta Vladimíra Putina Andrej Illarionov. Podle něj chystali Rusové na Krymu provokace ještě před událostmi na Majdanu, při níž měli být speciálními komandy napadáni a zabíjeni Rusové, aby Kreml zdůvodnil invazi na Ukrajinu.
  • ... nikdy nestuduji, jestli a kdy jsem vytočil ubožáky, které nikdo nechce a skončili zde :)))
  • Ani tady nešířím ruskofašistickou propagandu za 41 000 rublů.
    Píšu jenom oficiální pravdu z Kremlu!
  • Copak Miloš Zeman, ten si lokne Becherovky a hned má jasno. Pokud mu ovšem Ovčák nedolije, tak pak se může mýlit.
    • Ty jsi zase celé dny připochcanej na své kriplkáře Simonku a na dálku smrdíš po chcankách, ovšem pokud si se i nepřiposral, to je potom fukot *1* *1* *1*
      • Vysmívat se lidem na invalidním vozíku dokáže jenom necitelná rudá zrůda. Abys na tom vozíku neskončil sám dřív než se naděješ, stačí, aby ti pes shrnul koberec... A problémy s udržením moči a stolice můžeš také mít. Pozor: Kdo jinému jámu kopá, sám do padá !!!
        • A teď si se i připosral Simone, ty chcankami smrdící kriplle.
  • ... já mám rád z kundýý smrad. Simonko dáš mě čmuchnout ke kalhotkám, doufám že je nemáš moc prochcaný, já mám potom mokrý nos. Potřebuji se nabudit, abych měl správný pravopis, protože jinak píšu jak orangutan stižený mozkovou mrtvicí se znalostí deseti slov :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit