Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za tip. Zkusím mrknout. Já mám teda normálního oblečení docela dost. Spíš bych teď potřeboval nové boty a hlavně nějaký stylový pásek. Nemáte nějaký tip? V pár obchodech už jsem se na pánské opasky díval, ale bohužel to bylo buď moc drahé nebo naopak nevkusné. Nemáte nějaký tip kam zajít mrknout?

  • No, já nevím, jak k tomu přistupujete vy, ale třeba já jsem si nedávno pořizoval docela dost oblečení na této stránce zde, tak kdyby náhodou někdo měl zájem o nějaké to oblečení za lepší peníze, tak se určitě mrkněte na tuto stránku... Stojí to za to:) mějte se hezky a přeji hezké svátky.

  • Vrať se na první stupeň ZŠ...

  • gaheris

    Nejlepší móda je bejt nahatej! To si můžou kecat jak chtějí!

  • děraví kalhoty  poklopec u kolen a tepláky s rozkrokem u kolen. Supr moda. Jen se z toho zeblít


  • KIMCID

    Vážně u nás dáváte fotku lidi ,co na inauguraci měli oblečení od návrhářů za sta tisíce?

  • Lady Gaga je uchilák s vagínou a Obama zas vrah co rozpoutal nejvíc válečných konfliktů ze všech amerických prezidenzů s nobelovkou za mír. Ne děkuji budu si oblékat jak jsem zvyklí.

  • Miluju Mrazíka a všechny jeho postavičky, ale tahleta parodie na Marfušu,po \americku  byla na mne moc.

  • josef.chmela

    Když jsem to sledoval, připadal jsem si jako v cirkusu, včetně kostýmů. Přepnul jsem to raději na hodnotnější zábavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit