Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lady Gaga je uchilák s vagínou a Obama zas vrah co rozpoutal nejvíc válečných konfliktů ze všech amerických prezidenzů s nobelovkou za mír. Ne děkuji budu si oblékat jak jsem zvyklí.

    • Vrať se na první stupeň ZŠ...

  • děraví kalhoty  poklopec u kolen a tepláky s rozkrokem u kolen. Supr moda. Jen se z toho zeblít


  • Miluju Mrazíka a všechny jeho postavičky, ale tahleta parodie na Marfušu,po \americku  byla na mne moc.

  • KIMCID

    Vážně u nás dáváte fotku lidi ,co na inauguraci měli oblečení od návrhářů za sta tisíce?

  • gaheris

    Nejlepší móda je bejt nahatej! To si můžou kecat jak chtějí!

  • josef.chmela

    Když jsem to sledoval, připadal jsem si jako v cirkusu, včetně kostýmů. Přepnul jsem to raději na hodnotnější zábavu.

  • No, já nevím, jak k tomu přistupujete vy, ale třeba já jsem si nedávno pořizoval docela dost oblečení na této stránce zde, tak kdyby náhodou někdo měl zájem o nějaké to oblečení za lepší peníze, tak se určitě mrkněte na tuto stránku... Stojí to za to:) mějte se hezky a přeji hezké svátky.

    • Díky za tip. Zkusím mrknout. Já mám teda normálního oblečení docela dost. Spíš bych teď potřeboval nové boty a hlavně nějaký stylový pásek. Nemáte nějaký tip? V pár obchodech už jsem se na pánské opasky díval, ale bohužel to bylo buď moc drahé nebo naopak nevkusné. Nemáte nějaký tip kam zajít mrknout?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit