Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každý ale naprosto každý je tady u nás ferovější než tady Mirda. TOPhlupákovi nelze zapomenout jeho nejznámější eskamontérské kousky. Jak například nechal přistavit na letištní plochu před rolující letadlo cisternu. Jen pro to, že měl představu nenechat odletět nějakého darebáka. Darebáka o kterém bylo oficiálně rozhodnuto. Vážně tak Mirda ohrozil bezpečnost cestujících když se dvě bezpečnostní služby státu chystaly k přestřelce. A takový šmejd nám sedí a nadále řečnuje ve sněmovně.
  • Kalousek porovnával férovost někoho???? Jak může porovnávat něco co nezná???
  • a jeho lumpenparta hystericky řve, tím víc jsem přesvědčen že Babiš jde správným směrem. Minule jsem ho nevolil, ale jak to tak vidím asi mne brzy protibabišovské křížové tažení přesvědčí, abych mu přece jen dal hlas. Bárta byl prostě jen slabý a nevěděl mezi jaké mafiány se odvážil vkročit. Babiš to je tvrdá nátura ten se nějakého "siciliána" nelekne.
  • Opilec a hulvát Kalousek tak může někoho kádrovat.Ten už měl za svoje zlodějny na MNO
    dávno vystřídat Kájinka. *16* *16* *16*
  • Bárta narozdíl od Babiše neměl vzhledem k preferenčním hlasům strany v příštích volbách možnost dělat premiéra, a proto je Mirďovi bližší
  • To je legrace, z Kalouska a Bárty jsou už jenom druholigoví političtí prašivci. Z trůnu je sesadil velmistr Andrej.
  • babiš je hrdina, babiš do každé rodiny *14*
  • Občane jsi kalouskův a fialův hlupák!. *16* *16*
    • člověče, nech si svůj názor, necítím potřebu vyvracet ho. *4* *4*
  • Prosba o radu.

    Té politice tak moc nerozumím. Prosím vysvětlete mi někdo co už Bišovi prokázali za lumpárny a za co ho soud odsoudil. Já zatím nic takového neslyšel a to čtu zprávy 4x denně. Poslouchám zprávy na české fašistické i Novotě. Nikde nic. Jen kydání hnoje, pomluvy a lži slizkého Bohouše, Vyorálka a jiných postižených příslušníků SSSD.

    Pomozte, amatérští politici.
    • neuslyší, kdo slyšet nechce, neuvidí, kdo vidět nechce, nevymyslí, kdo myslet nechce.
      • neprokáže kdo prokázat nechce, bude pomlouvat kdo pomlouvat chce, kdo je nenávistný bude nenáviďet, toho kdo chce vědět, pošle do plynu.
  • Bárta ještě větší lump než se čekalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit