Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krejcar.vlad
    A co takhle SPD? To je koho budu volit.
  • Jak Kalouska nesnáším, tak tenhle bonmot byl mnohem lepší, než většina těch Zemanovských. O Vítu Bártovi se dalo říct jen tolik, že proti jeho charakteru je vývrtka rovný drát a že lže, i když mluví ze spaní... Babiš je skutečně mnohem horší, tomu už se totiž nelze ani smát.

    *9* *12* *12* *12*
  • Prosba o radu.

    Té politice tak moc nerozumím. Prosím vysvětlete mi někdo co už Bišovi prokázali za lumpárny a za co ho soud odsoudil. Já zatím nic takového neslyšel a to čtu zprávy 4x denně. Poslouchám zprávy na české fašistické i Novotě. Nikde nic. Jen kydání hnoje, pomluvy a lži slizkého Bohouše, Vyorálka a jiných postižených příslušníků SSSD.

    Pomozte, amatérští politici.
    • neuslyší, kdo slyšet nechce, neuvidí, kdo vidět nechce, nevymyslí, kdo myslet nechce.
      • neprokáže kdo prokázat nechce, bude pomlouvat kdo pomlouvat chce, kdo je nenávistný bude nenáviďet, toho kdo chce vědět, pošle do plynu.
  • Bárta ještě větší lump než se čekalo
  • Čínští kolegové už Zemiaka propustili ? *10*
    • než začneš psát zjistisi co se tam děje moulo
      • kde soudruhu ? jestli myslíš co se tam děje po večerech na hotelových pokojích tak to ti přesně neřeknu.. *13* ale pravděpodobně si dá prezident láhev dobrého saké a jako dezert mladého pionýra *3*
        • ano přesně tvé IQ bublající bahno muže vyplodit urážku hlavy státu
  • že Bureš svou prolhaností totálně převálcovat veškeré amatérské lháříky, kteří tady byli před ním a nějaký Bárta je proti němu učiněným Mirkem Dušínem.
  • Občane jsi kalouskův a fialův hlupák!. *16* *16*
    • člověče, nech si svůj názor, necítím potřebu vyvracet ho. *4* *4*
  • Bárta, Bárta? To je ten zpěvák? Musel si sakra změnit Imáge! Nemohl jsem ho poznat.
  • Konfidentovi Burešovi teče do bot hlavně s tými dlhopisy a přestože všeci kradnú, tak on s tím má dost problémů. Ještě že ten hradní ožrala se s ním sčuchnul a oba se budou snažit zavést v naší zemi opět putinovsko-si-ťin-pchingskou rudou diktaturu. A zase bude stačit napéct koblihy a pár StBáckých zavadilovských keců před volbami a ovce nás zatáhnou opět do rudé rrdele.
  • babiš je hrdina, babiš do každé rodiny *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit