Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zase souhlasím, až na ty Židy... *5*
 • Až na ten komunistický, souhlasím s Tebou. Co já vím, tak komunismus na naší planetě nikdy nebyl. *7*
 • Jo a to všechno už od Haflova hadrového převratu... *11* *10*
 • Všichni politici co v tom mají prsty by měli být souzeni za vlastizradu .Nemají žádný mandát tak činit a přímo zavinili smrt stovek svých voličů ,poplatníků, přímo se podílejí na likvidaci evropských států. Zatím jsou evropané majorita. Je to v podstatě začátek genocidy *9*
 • Nech si dát přes ústa a potom ti bude ministr chodit plakat na hrob. Nedivím se, že se k tobě takto chovají, když se chováš taky tak.
 • Většina evropských politiků je zřejmě pro islamizaci evropy. Jen nechápu proč? Po staletí se evropa bránila a teď mají cestu otevřenou. Co za tím je? Zná někdo odpověď?
 • https://www.youtube.com/watch?v=zz4jLsM7qfM
 • Do jednoho! Kvůli nim odešla Britanie z EU. Kvůli nim se rozhádala celá EU. Kvůli nim zemřely stovky nevinných od Paříže přes Nice po Berlín. Není tady místo ani pro jednoho přivandrovalce. Než sem nalezli měli si udělat pořádek mezi sebou a sami se vyfiltrovat. Tak platí pro všechny a bez sebemenšího soucitu jediné. VEN!
 • Bruselští hujeři, merkelovci a jejich komplici na národních úrovních si musulmanské nájezdníky a jejich elitu - teroristy hýčkají. U nás se činí merkelovští kolaboranti, multikulturní fašisté, diensbierovci, vykukové z neziskovek.
 • Jak říká staré moudré české pořekadlo, kam čert nemůže tam nastrčí Merkelová muslima.

  Vracím se z multikulturního bordelu pardon Berlína . V jedné ruce mám na vodítku prase domácí abych si mulismské kapsáře a výtržníky udržel od těla. a ve druhé ruce mám samurajský meč po dědečkovi pro případ že by mě nelegální migrant přeci jenom navštívil.

  Sluníčkáře je třeba zavřít do muslimské čtvrti. a pokud přežijí multikulti obohacení v podobě znásilnění, zkopnutí ze schodů, plivání a okradení tak brzy přijdou k rozumu také.

  A nakonec vždy přijde japonec holoto. Takže uhni blbe jede mazda. .
 • A pak čtete, že Juncker, ten nikým nevolený zmetek mele jako kolovrátek, že Evropa nebude nic měnit v přístupu k migrantům. Ten člověk je nemocen a trpí podobnou nemocí jako Merkelová. Je to virus, zvaný latinsky idiocius, příp. debilicius.
 • Doufám,že vy dva řvete nad zavražděnými lidmi tÍm vašim zmrdem!
  Proč takového zmetka jsi radějí nevychcal na kozu,nebo hnůj !
 • Ona ta naštvanost Němců už roste. Na Merkelovou se píská. Němci už se bouří že se jejich město mění v africkou a Arabskou stoku plnou násilí, drog a bordelu.
  Ale to si musíte najít na Youtube. ČT nám to nikdy neukáže. Stejně jako nám neukáže jak migranti kopou německé ženy a pořádají žhářské orgie v itálii.
 • Největší vinu na vraždách v Evropě nese madam Merkel. Tato osoba by měla být souzena
  za spoluúčast na genocidě evropanů . Nechápu co dělají rodilý Němci, že tato lidská nestvůra ještě chodí na svobodě.
 • Terorismus a migrační krize je uměle vytvořena vedením EU které porušuje naše zákony!
  Cílem je vyvolat chaos a ve jménu obrany proti jejich chaosu vytvořit novou totalitu.

  Mluví se o syřanech. Ale většina migrantů nejsou Syřané. Proč EU bere lidi z kosova, Eritreje, Bangladéše, Tuniska, alžírska a tak dále. V těchto státech žádná válka není! Takže žádný důvod k udělení azylu neexistuje.

  Migranti nemají doklady a často si pálí prsty aby jim nešlo vzít otisky. Bez dokladů nemají nárok na žádné azylové řízení. a přesto mají azyl i sociální dávky. Zkuste bez dokladů něco vyřizovat na úřadě nebo jet do ciziny. Neprojde vám to protože porušujete zákony.

  Muslimové v Německu křičí do kamery že ze srandy mlátí Němce a brzy ta Německá prasata povraždí. Zkuste tohle říct veřejně jako bílý občan - jen místo Němců řekněte muslimy. Skončíte v base,. Jim se to toleruje. Policie nezasahuje.
 • Souhlas, také bych chtěl napsat pravdu o slimácích ale ta je cenzúrou zakázaná. Tak snad jen hezké a pokojné svátky všem slušným lidem.
 • Státní moc všude v Evropě nemá problém tvrdě zasáhnout proti vlastním obyvatelům. Jen zkuste třeba v Německu demonstrovat proti migrantům nebo u nás proti cikánům. Policie pošle mezi demonstranty provokatéry aby vyprovokovali násilný střet a policie vás potom seřeže do modra. A teď si položme otázku proč státní moc a opět všude po Evropě se tak zdrženlivě až vstřícně chová k agresivním migrantů a menšinám, byť dělají v ulicích evropských měst největší bordel právě migranti a menšiny. Státní moc je v tomto případě zcela záměrně paralyzována, prostě nesmí na příkaz z hora jednat. Je to proto, že to tak chtějí vládnoucí elity a k dosažení svých cílů používají migranty a menšiny proti vlastnímu obyvatelstvu. Vidíte, že po každém teroristickém útoku, provedeném migranty státní moc utahuje šrouby jen slušným lidem. Lidé jsou státní mocí stále víc šmírováni, chce jim vzít zbraně, cenzurovat internet atd. Ryba vždy smrdí od hlavy. Dokud se lidé nezbaví současné vládnoucí vrchnosti, složené převážně z mafie chazarských židů a jejich pohůnků, tak státní i islámský teror bude pokračovat a stupňovat se.
 • Podle reakce zřejmě situaci ve školství neznáte! Ne že mi vychováváme, my nemáme jinou možnost reagovat na nevychované dítě jinak než slušnou domluvou a ani nesmíme (teoreticky ) zvýšit hlas. Domluvě se tito ...... pouze smějí a není snad výchova slušného chování na straně rodičů? Chyba je v systému ! Kantoři na to upozorňují stále, ale okolí je hluché. Bohužel následky poneseme všichni. Vlastně už se tak děje...
 • Ve švédsku zabil v ob.domě ikea matku i jejího plnoleteho syna odmítnuty žadatel o azyl,Evropa není schopna vyhostit jednotlivce natož případně většinu ekonomických pijavic kteří utíkají že zemi kde není válka přes několik zemí,kde též není válka. Dokud EU povedou bezkulaci Merkelova a důchodci se sníženou hladinou testosteronu jako je ožralá Juncker,budeme je jen hladit po zádech a oni nás budou hladit jednoho podruhém
 • Všechno to smrdí, ulice prošpikované kamerami,údajný hrdina sledoval pákistànce,který je propuštěn a posléze se po něm slehla zem,zabitý řidič bojoval a prý zabrànil větší katastrofě a přitom kamion hodiny stâl ve kterém si občas přitopili? Gramatické chyby v soudním příkazu u domovních prohlídek? Žádní tajní policisté na vánočních trzích? Nakonec smradlavá makrela prohlásí nesmíme podlehnout strachu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit