Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Zástupce ombudsmana by měl mít více sebereflexe. V jeho věku, i když je mentálně v pohodě, by si měl již užívat zaslouženého důchodu. Kdyby byl mladší fandil bych mu, protože když říká, že " Úřad veřejného ochránce práv nepoškozuji já, na dno ho přivedla Šabatová, tvrdí Křeček" tak má svatou pravdu. Jistě být ombudsmanem on, úřad by tolik chyb nenadělal. Ale věkem, i když značnými znalostmi a zkušeností,a u něj věkem dosti pokročilým, se dnes nedá toho mnoho získat. Měl by jít již na odpočinek rozjímat své dosavadní zdary a nezdary. Doufám k tomu dojde i sám.
 • Pozor! Tento šmejd Křeček má jednovaječné dvojče. Po plyšáku oba bratři skupovávali byty a se starými osobami a počkali si, až dotyčný(dotyčná) zemře a byty jim padaly do klína. Zatím ty dva nikdo nepotrestal, ale bylo by to

  potřeba!!!! Na poslední soud není potřeba čekat...i když mají v pekle oba místo rezervované!!!!

  • dzixy
   Nevidím nic divného na tom, když někdo kupuje byty, kde ještě žijí důchodci. Jiné by bylo, pokud by jim noví majitelé bytů vyměřovali nekřesťanské nájmy.
 • To jméno figuruje už pěknou řádku let mezi netáhly.😠

 • TheGGG

  největší škodu tam páchá Šabadabababa... zatím se jí pouze dařilo úspěšně šikanovat normální lidi a podporovat škodiče... křeček jedinej relativně rozumnej člověk

 • Cenzor Tiscali zde s impertinencí sobě vlastní potírá svobodu slova. Proto budu používat všechny možné legální mechanismy k tomu, aby cenzor Tiscali byl umravněn a pochopil, že stále ještě žijeme v právním státě, že stále ještě nemůže bezostyšně a bez následků uplatňovat svoji chorobnou libovůli.

 • Krecku, radeji si uzij duchodu a neotravuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit