Přejít na výpis diskuzí

Jak veřejnému ochránci práv narostla druhá hlava

23.1.2019 11:12
Jaroslav Bican   7 příspěvků

Poslanecká sněmovna stojí před úkolem zvolit nového zástupce veřejné ochránkyně práv. Ten dosavadní, Stanislav Křeček, by chtěl ve své funkci pokračovat. Právě jeho působení poukázalo na nedostatky zákona, podle něhož úřad funguje. V čem je pozice zástupce ombudsmanky tak problematická?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Zástupce ombudsmana by měl mít více sebereflexe. V jeho věku, i když je mentálně v pohodě, by si měl již užívat zaslouženého důchodu. Kdyby byl mladší fandil bych mu, protože když říká, že " Úřad veřejného ochránce práv nepoškozuji já, na dno ho přivedla Šabatová, tvrdí Křeček" tak má svatou pravdu. Jistě být ombudsmanem on, úřad by tolik chyb nenadělal. Ale věkem, i když značnými znalostmi a zkušeností,a u něj věkem dosti pokročilým, se dnes nedá toho mnoho získat. Měl by jít již na odpočinek rozjímat své dosavadní zdary a nezdary. Doufám k tomu dojde i sám.
 • Pozor! Tento šmejd Křeček má jednovaječné dvojče. Po plyšáku oba bratři skupovávali byty a se starými osobami a počkali si, až dotyčný(dotyčná) zemře a byty jim padaly do klína. Zatím ty dva nikdo nepotrestal, ale bylo by to

  potřeba!!!! Na poslední soud není potřeba čekat...i když mají v pekle oba místo rezervované!!!!

  • dzixy
   Nevidím nic divného na tom, když někdo kupuje byty, kde ještě žijí důchodci. Jiné by bylo, pokud by jim noví majitelé bytů vyměřovali nekřesťanské nájmy.
 • To jméno figuruje už pěknou řádku let mezi netáhly.😠

 • TheGGG

  největší škodu tam páchá Šabadabababa... zatím se jí pouze dařilo úspěšně šikanovat normální lidi a podporovat škodiče... křeček jedinej relativně rozumnej člověk

 • Cenzor Tiscali zde s impertinencí sobě vlastní potírá svobodu slova. Proto budu používat všechny možné legální mechanismy k tomu, aby cenzor Tiscali byl umravněn a pochopil, že stále ještě žijeme v právním státě, že stále ještě nemůže bezostyšně a bez následků uplatňovat svoji chorobnou libovůli.

 • Krecku, radeji si uzij duchodu a neotravuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit