Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Babiš porušil paragrafy 212 a 260 trestního zákoníku. Dopustil se tedy, pokud mu bylo prokázáno úmyslné porušení trestního zákoníku, navíc v organizované skupině, trestného činu nebo ne? Vypadá to, že se tu někdo dost drsně vysmívá zákonům České republiky.
  • Ono to už bylo prokázáno?
   Co se týče Andreje Babiše, tak praktickým příkladem poukázal na nesmyslnost dotační politiky EU.
   Příklady v přednáškách, ve kterých před vstupem do politiky vytupoval, se setkávaly nanejvýš se zdvořilým nezájmem, zejména ze strany českých médií.
   Mimochodem, poukazoval tehdy také na činnost italských dotačních zemědělců ve vztahu k unijnímu penězovodu. Ale kdo si to dnes pamatuje, že?
  • § 260 Poškození finančních zájmů Evropské unie
   (1) Kdo vyhotoví, použije nebo předloží nepravdivé, nesprávné nebo neúplné doklady nebo v takových dokladech uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslující údaje vztahující se k příjmům nebo výdajům souhrnného rozpočtu Evropské unie nebo rozpočtů spravovaných Evropskou unií nebo jejím jménem anebo takové doklady nebo údaje zatají, a tím umožní nesprávné použití nebo zadržování finančních prostředků z některého takového rozpočtu nebo zmenšení zdrojů některého takového rozpočtu, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.
   (4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
   a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,
   b) spáchá-li takový čin jako osoba, která má zvlášť uloženou povinnost hájit zájmy Evropské unie, nebo
   c) způsobí-li takovým činem značnou škodu.
   (5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu.
   • Kdo škodí EU, bojuje za naši svobodu a bojuje proti diktátu Bruselu.
    • Je to nesmyslnost a korupční potenciál dotačního systému EU, který výrazně poškozuje finanční zájmy České republiky.
  • a teď co ten paragraf znamená
   • § 212 Dotační podvod
    (1) Kdo v žádosti o poskytnutí dotace, subvence nebo návratné finanční výpomoci nebo příspěvku uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslené údaje nebo podstatné údaje zamlčí, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.
    (6) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán,
    a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu, nebo
 • Sarkozi, vezmi si ty houfy těch neštastnejch migrantů z Libije k sobě na zahradu, nečekal bych že si takovej zmetek a potopíš kamoše co ti platí volby je to hnus *10*
 • https://prima.iprima.cz/porady/churchill-zide/1-epizoda

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15214/

  https://aeronet.cz/news/video-hrdinka-ukrajiny-savcenkova-zopakovala-informace-aeronetu-z-roku-2014-jak-na-to-zareaguje-cesky-mainstream-kyjevska-vlada-je-pry-plna-kriminalniku-a-na-majdanu-strileli-do-lidi-sniperi/

  *6*
  • Ať žije hrdinka Ukrajiny Naďa Savčenková!!! Aby nám jí hlavně "demokrati" neoddělali a pak tajně nespálili v krematoriu. Takových už bylo před ní hodně. Holka šeredně riskuje, s demokraty totiž nejsou žerty.
  • Aeronet je ta nejlacinější putinovská propaganda. To opravdu čtou jen ti nejubožejší z ubohých, zatemněných mozečků *11* *11*
   • Myslíš ČT žumpa? Tak to potom jo!
   • Aeronet nemá s Putinem nic společného, je to český web. Chtělo by se to trochu informovat před tím, než začneš vykřikovat nesmysly do éteru. To už je víc ČT americká, než Aeronet ruský.
 • Smrt Kaddafiho byla sprosta vrazda,kterych za ucasti NATO a kapitalistu bylo mnoho.Sarkozy a dalsi kapitaliste nejprve penize od udajnych diktatoru brali ale kdyz je meli vracet,radeji diktatory nechali zavrazdit.Ale na kazde prase se nekde vari voda,tak jako na Sarkozyho i dalsi kapitalisty.Libye se mela predtim nez tam prisla demokracie skvele,ted s placem vzpomina na totalitu...
  • Co ty o tom víš? Sprostá vražda je trestanec v čele státu. *1* *1* *1*
   • trestanec ? prosím už nemysli.
 • Havel tím myslel:nejsme jako oni ,jsme ještě horší a měl pravdu.
  • josef.servit.9
   Merkelpvá s Ynkerem je na tom stejně, jako Sarkozy! Kauza peníze v Panamě a Turecku se mediálně zastavila pozváním uprchlíků do Německa?Nepodařil se atentát a oba jsou vydíratelní ze strany Turecka!
 • Sarkozy je jen jeden z mnoha západních "demokratů", kteří takto postupují a postupovali. Samozřejmě ve jménu svobody, humanity, lidských práv a svobody slova a ve jménu boje proti tyranii, násilí, mučení, vraždění a utlačování. Prostě boj za "lepší zítřky".
 • Zavádět v muslimské zemi demokracii podle evropských norem je experiment,který nemohl mít úspěch.Tak to bylo i s tím Arabským jarem,které rozbouřilo již tak neklidnou situaci v bývalých koloniích Stř.,Blíz.východu a také ve velké části Afriky.Řeč je o Libyi,která ač velkého území,ale svým počtem obyvatel kolem 1 milionu,se stala také terčem Arabského jara.Diktátor Kaddáfí před tímto Ar.jarem prohlásil: Bude-li Libye uvržena do tohoto zmaru,pozná Evropa exodus lidí nevídaného rozsahu.Co bylo mezi franc.prezidentem Sarkozym a Kaddáfim,nechť se posoudí,jedno však zůstává jasné a pravdivé,co řekl tehdy Kaddáfí-Evropa si koleduje o pořádný průšvih,jehož důsledkem bude velká migrace.Kaddáfí byl zastřelen odpůrci režimu a jeho předpověď se splnila.
 • Ano, ano, super bordel zvaný demokracie. No a co.
  • Jenže demokracie, i se svými chybami, je to nejlepší, co jsme zatím v celé historii poznali. Máme se jako prasata v žitě, ale nevážíme si toho.
   Právě v tom, že francouzská policie legálně vyšetřuje domácími novináři zveřejněný skandál, je ukázkou že demokracie funguje. Dovedete si představit něco takového třeba v Rusku? A že to má za éry Putina takových afér spousty. Ale tam se o tom nesmí mluvit, takže pro vás je "spravedlivé" *7*
   Fakt nejlepší je strčit hlavu do písku a problémy zmizí .... nebo Vladimirovi někam, že?
   • V Rusku si něco takového představit nedovedu, protože tam nejsou u moci takové ssvině, jako v euroatlantických demokraciích.
 • Tahle "teorie" má jednu nepřekonatelnou chybku..
  Kdyby žil dodnes Sarkozy s Kaddáfím v nějaké symbióze,
  nezačali by o této korupci mluvit lidé z jeho okolí.
  Kaddáfiho bratr by nemluvil o kufrech peněz donesených
  do Sarkozyho kanceláře... a Sarkozy by byl v pohodě...
  • Otázka je co chtěl Kaddáfí za to, že poskytnul Sarkozymu ty peníze. Určitě mu je nedal jen tak pro nic za nic, možná za to pak chtěl věci, které by Sarkozyho příliš kompromitovaly, a když pak už moc vydíral tím, že pokud mu nebude vyhověno tak prozradí to financování volební kampaně, tak si tím "řekl" o své potrestání... Kdo ví. Takže bychom se nakonec třeba přece jen něco dozvěděli i kdyby setrvali "v symbioze".
 • Zavřít až zčerná!
  • Chtělo by to oživit gilotinu, kriminál je pro něj málo. Ještě ho hajjzla krmit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit