Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ObcanHaveI
    Tak ses nám tu duševně zesral a dál? .... abni, demagogivké... ubožáku
  • aSI TO MÁŠ NĚJAK POPLETENÉ.hAVEL NIKOHO ,KROM BOLŠEVIKŮ A PITOMCŮ neurážel a to abni taková duševně nezralá individua jako jsi ty a tobě podobní.,zatímco postkomanč Zeman uráží každého,kdo nesdílí,ty jeho demagogivké názory a bonmoty.
  • ObcanHaveI
    Teplýmu Sajmonovi zase hrabe, prej "meslyšel o ulci", to je ale chromej blbec!
  • Nevšiml, ještě jsem meslyšel o lavičce zeman, o ulci zeman, .....
    Určitě se ale najde místo pro označení po té nechutné kreatuře - např. místní veřejné toalety, skládka toxického odpadu, mrchoviště, ......
  • Urazit se dá něco/někdo co alespoň vzdáleně připomíná člověka.
    To ta zrůdná prolhaná křivácká podlá rusofilcka z pražského hradu rozhodně není.
  • Kdo uráží Zemana je na stejné úrovni jako on ,nebo pod ní.
  • ObcanHaveI
    No jen řekněte, kdo to má? Letiště Chrchel, ulice Chrchel, lavička Chrchel, jsme prostě světoví!
  • ObcanHavel
    všiml jsem si takové zajímavosti, že po sviních se pojmenovávají většinou za jejich života když jsou u moci, po významných a vážených osobnostech se pojmenovávají z úcty většinou posmrtně
  • ObcanHaveI
    Všimli jste si, že náměstí, letiště, lavičky .... se vždy pojmenovávají po největších sviních?
  • ObcanHavel
    alespoň jste tomu dala šanci, kdyby náhodou jednou někdo z nich nelhal, tak třeba příště *4*
  • ObcanHavel
    nechybí, byla zmíněna v příspěvku nade mnou, který jsem pouze doplnil

    Vaška na nočním stolku nemám, ale měli jsme pískacího jako hračku pro psa *4*
  • Chybí ti tam lavička za 800.000,-. Ty máš dobře vygumováno. Nemáš taky Chrchlu na nočním stolku? *1*
  • Když se kouknu na internet do archivu tak - Přítomnost ročník 1938 28.října nevyšla...
  • ObcanHavel
    otec mě vychoval dobře, proto se nikdy nemohu snížit k obdivu takové kreatury jako je Zeman, právě ono dobré vychování i vzdělání co mi poskytli mi v tom brání

    za názor se nestydím, klidně ho řeknu komukoliv na ulici do očí, čeho bych se měl bát, blekotajících důchodců?
  • Za těch 10 minut už nočník nebude potřebovat...
  • Pavel_Jegl
    Na tyhle kecy se vám můžu vysr..!!!

    Tak přece. Imigrace legálně, bezpečně, bez omezení a napořád.

    20.5.2018 A. Baudyš
    https://www.youtube.com/watch?v=_woA0UfM-yI
    *5*
    UŽ TO ZAČALO
  • Zmetek byl tvůj otec, protože tě nenaučil chování , když jsi tak hrdinský, tak se postav s tím tvým hloupým názorem na ulici a zopakuj to a vsadím se , že do 5 min. se dočkáš resumé.
  • lidi? Uráží? Ale vím a souhlasím pokud popichuje novináře. ale to je v pořádku. To tak musí být. Každou chvíli vyleze nějaký umouněný novinářský špinavec aby hodil jedovatou slinu. S potížemi to vychodilo ZDŠ ale už se to dere na veřejnost.Nebude dlouho trvat a lidi už špinavce od novin poženou. Tak jako to dělají už nyní k redaktorům ČT.Jo demoška. Ale odsuď - podsuď.
  • na pořadu dnes. Ale ve vzduchu visí pár facek. Pro tebe. Nic osobního. jen takové připomenutí že takoví tobě podobní musí být pořád ve střehu.To víš je nová doba.
  • Proč nenapíší pravdu,článek byl dávno nalezen v Čapkově vile a byl zveřejněn v časopise "Přítomnost" ročník XV.V Praze 28.října 1938.Mám i fotografie ale kamkoli to pošlu ke zveřejnění nedočkám se odpovědi ani žádné reakce,natož zveřejnění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit