Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka není..jak zastavit prezidenta a tím nejraději i přímou volbu prezidenta a přímou volbu obecně., který má díky tomu o hodně větší mandát, právo i sílu od voličů atd., ale kdo to chce zastavit a jaké záminky i jiné útoky a tím i urážky jiných voličů.. k tomu používá, protože pro své vlastní voliče nemá žádný, jiný program a ničím jiným už zaujmout ani nemůže a v podstatě ani neumí, tak aspoň kvičí , kňučí, dupe, prská a zasmrádá..
  • Alenka si hraje na slušnou a pohoršenou. A sama je bahno co místo toho aby se povznesla a byla ta moudřejší,tak sama uráží.Čímž ze sebe dělá blbce.
    Pana prezidenta nemusím, přesto mám dost vychování a slušnosti abych ho neurážel.
  • Každý, kdo se snaží zesměšňovat a urážet hlavu státu se shazuje sám.
  • včera jsem viděl MANa. Jel jsem přes železniční přejezd, proti mně náklaďák a svítil na něm název MAN. O tom mluvíš? Proč mluvíš o náklaďáku?
  • Jestli tě arogance a lhaní neuráží.... no to už je s tebou opravdu špatné...
  • Man je dobrá pumpa Vaší nas...nosti.. Za to bych ho neblahořečila,,, Man se na tomto stavu také podílel... Youtube... Milošku žaluj... proč ho Man nežaloval? Navíc Man je soudně uznaný lhář..... takže lhaní jde ruku v ruce s rozkrádáním... Nevidím totiž jiný důvod ke lhaní.. pro legraci?? Asi ne! Nechápu, jak někdo může věřit takovému člověku.. fakt jak z aeronetu...
  • Na to nemáš ani postavení ani inteligenci.
  • Ferdinand Peroutka se s první manželkou, která byla Židovka, rozvedl někdy v r. 1933 (přibližně). Tedy v dobách, kdy se taková manželství přestala "nosit". To byla babička paní Kaslové... Už mi tedy nesedí prohlášení Kaslové, že její matka byla Židovka... to by asi musel být Peroutka taky Žid... Nebyl, byl po otci Čech, po matce Němec. Moc by mě zajímalo, co to bylo za lidi, kteří Kaslovou do téhle nechutné záležitosti namontovali. I když není inkriminovaný článek k dohledání, jsou zde rozhodně další, které mluví stejně jednoznačně...
  • Uráží jen ty co ho nevolili.
  • Jsi blbější než Blesk.Udělal Peroutkovi lepší službu než výuka ve škole.
  • Emil Hácha
  • A ty jsi čí rozvědčík?
  • Man řekl.. Stalin byl džentlmen/ samozřejmě rudý/ a hledejte a zkoumejte... a kdo chce.. tak uvěří.... *3*
  • Jejda.. já znám takových podivných svazků... Josef Kemr si vzal paní, která byla prý komunistkou? To je vývrtka jako z aeronetu...
  • Jsem rád, že když už nic jiného v tomhle zkrachovalém rozkradeném protektorátě "česko" kde v parlamentu je až na vyjímky zlodějská válkychtivá arogantní chátra, máme aspoň prezidenta který nás trochu dokáže vytrhnout z té teroristicko-demokratůrní žumpy a ukázat světu, že nejsme tak úplně ztraceni jako byly satelity Třetí říše Slováci Rumuni Italové. Ještě tady jsou nějací rebelové kteří používají vlastní hlavu na rozdíl od vymaštěnců západní propagandy. Já samozřejmě chápu že Třetí říše by uvítala na místě prezidenta nějakou nevýraznou rozplizlou gumu která by se poddala tlaku svých emerických nadřízených. A aby zde bez řečí všichni občané protektorátu poslušně robotovali pro "konečné vítězství Říše" ale to se naštěstí neděje. A rebelů přibývá...to je dobrá zpráva....
  • Tak proč ten člověk/man/ se navážel do Peroutky.. když je to tak lidem ukradené...Ale on /man/ za své výroky nemůže.... zdraví rozum fakt je .....
  • To právě překvapí, když se člověk potká s těžkou nemocí, že nezpokorní, že mu už nejde o své ego... to je reakce normálního a zdravého člověka...
  • Jediné řešení... jeho jméno nevyslovovat, nemluvit o něm a nemluvit s ním... Působí fakt jako rozvědčík východní mocnosti..
  • Mrzí mně že se tady najdou lidé,kteří hodnotí člověka podle zdravotního stavu a takovým přeji aby je v životě nic zlého nepotkalo,teprve potom by si uvědomili jak byli ubozí a domnívám se že některým by to ani poté nedošlo při jejich inteligenci-UBOŽÁCI-
  • Ferda Peroutka je mi momentálně ukradený a kdo je tak přízemní že hledá jakoukoliv dehonestaci Zemana at se v tom vyžívá-masochista-.Dcera Peroutky,kterou mimochodem vůbc neznám at si umyje hlavu od té vrstvy másla.Zdravý rozum je v prd....,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit