Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K výrokům prezidenta na adresu Ferdinanda Peroutky,je třeba doplnit.Eva Peroutková,dcera
    publicisty Ferdinanda Peroutky,si vzala za manžela,syna předsedy protektorátní vlády
    Richarda Bienerta,který byl po válce odsouzen za kolaboraci.
  • ivislo
    Ano dozrál čas aby jste nad sebou zapřemýšlel. Článek který se nenašel nedokazuje že nebyl napsán. Novičok-podvod na entou. Nikulin je Rus a patří do Ruska. Jmenováním Putny a jemu podobných by si znepřátelil lidi kteří přemýšlejí.ATD:
  • Tím,že je budeme ignorovat.To houvno vždy je strašně veliký a nenechte,aby bylo středobodem konání společnosti.
  • Novinářský šmudla se ale dokáže otírat i o
    -hlavu státu
    -kdo koho okrad
    -předražené jízdenky
    -problém Korejského poloostrova
    -letecké karamboly,tam ženy televizi vypínají
    -bijce při návratu k púvodní ženě
    -růžích pro tu pravou
  • Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Jediné řešení. *14* *14* *14*
  • Na to už jsem odpovídal.Nechci se opakovat.
  • Značko "Hmm",my jsme si tu kreaturu naprosto svobodně a demokraticky zvolili.Proto si ho tedy hýčkejme a nevyhánějme sviňským krokem.Pokud jste volil chybně,napravte to příště.
  • Jak ho zastavit? Stačilo by málo. Odvolat ten tým lidí, kteří ho neustále podpírají, přidržují, přenášejí, sbírají jeho ztracené boty, atd, atd. Bez tohoto týmu se během několika minut samovolně zastaví na zemi a už nezvedne *1*
  • Kdo by měl být v tomto problému potrefen?Prezident nereprezentuje republiku tak,jak by měl.Jeho úlety jsou stále více nehasitelné.Chcete-li konkrétní osobu,jsem to já,žiji na venkově,mám maturitu a jsem vysokoškolák.A cítím se uražen.
  • "dzixy",jste mimo.Mluvíme o Zemanovi a ne o těch,kteří se o něj oprávněně či neoprávněně otřeli.Stlum hormon a vyjádři se přímo k problému.
  • "Alenko",on neříká pravdu.On říká "svou pravdu" v rozporu se stanoviskem vlády ČR.Ta je pro stanovisko státu rozhodující.Vláda nemůže do nekonečna žehlit úletní stanoviska občana Zemana,momentálně ve stavu prezidenta.Je čas hodnotit,zda je ve své funkci oprávněně.
  • I Vás bych poprosil,abyste občanu Zemanovi doložil,že jiné články pana Peroutky vychvalování Adolfa dokládají.Jinak jste lhář a manipulovatel.
  • Podejte svědectví Zemanovi,že Peroutka dával Adolfa za vzor.Jinak jste zmetek a lhář.
  • Neurážejte Českou republiku.
  • Chtěl bych připomenout,že článek zní "Jak zastavit prezidenta,když uráží lidi?"Kauza "Peroutka" je jen jednou z napaditelných čišících z titulku.K "Peroutkovi" toliko.Článek,o který se Zeman opíral,se nenašel.Ale v této diskuzi se ozvala řada přispívajících v tom smyslu,že pan Peroutka skutečně vyjádřil své sympatie k nacionalistickému hnutí v Německu a taky k Hitlerovi.Nechtěli byste tedy napomoci občanu Zemanovi konkrétním svědectvím?Jinak ho považuji za pomlouvače a osobu trestuhodnou.Ten článek se nenašel.
    Ale občan Zeman v prezidentské funkci uráží lidi z ČR i jinak:
    -vyjádřením k poloze ČR ve vztahu k problému "novičok"
    -ovlivňovací snahou předat hackera Nikulina do Ruska a nikoliv do USA
    -nejmenováním řádně vybraných profesorů VŠ
    -nejmenováním řádně vybraných soudců
    -nejmenování vládou vybraného generála
    Asi by se nalezli další,ale i tohle postačí k zamyšlení nad jednáním prezidenta.Senát by měl ty nejhorší prohřešky považovat za protizákonné a protiústavní jednání a podat žalobu u Ústavního soudu.Zajímavé strany tuto žalobu později podmínily souhlasem poslanecké sněmovny.
    Mám za to,že nazrál čas.
  • jeden chrchla už je pod drnem , druhej chrchla na hradě...jestlipak se najde třetí chrchla...asi Tubera , teda Kubera. Náš stát potřebuje svého chrchlu....
  • to je jednoduchý - Novičok
  • toto má být jako reakce? To vy tam ve chlívku vedle prasátek jste všichni takoví myslitelé?A už vám dnes nandali do žlabu pemeje? Tak rychle rychle aby na tebe zbylo!
  • Pelli
    Jaký Národ-takový president a naopak ! *12*
  • vanhorne
    Vcera to smrdelo v nejake dire na Vysocine a dnes to smrdi na Hrade.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit