Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není pomluvou, že klaus se podílel na okradení národa a rozkradení republiky svou zpackanou privatizací, umožnil obrovské zpronevěry a zlodějiny a závěrem své polit. kariéry svou amnestií s výsměchem naplival do tváře všem slušným lidem, to je prosté konstatování pravdy.
    Je hezké, že jakl bude dál "pracovat" v nepotřebném vaškově institutu, aspoň až přijde převrat, budou všichni lumpové pěkně pohromadě.
    • Ano, ano a provaz, nikoli ke zdi.
  • Pane Jakle, táhněte už konečně do řiti i s vaším hradním zlodějem....... *16*
  • Pěkný exemplář, již od pohledu, že ano. A to co blábolí může uveřejnit jen jemu podobný chovanec. No prostě blbů je stále dost.
  • Všichni, co teď končí na Hradě, tak jsou vesměs chudinky a všichni jim moc a moc ubližují.
    Sejdete z očí a sejdete z mysli a můžete si být jisti, že o vás už nikdo nezavadí, protože nic pozitivního a výrazného po vás nezůstalo!
  • Je to opravdu zvláštní kategorie lidí pánové Klaus, Hájek a Jakl. To je jedno spiknutí za druhým proti nim. Neštěkne po nich ani pes.
  • Bohužel nářky nadávánía ironije už nám nepomohou vše je rozkradeno popřípadě zničeno nebo jinak zašantročeno a církevní restituce jsou už jenom tou pověstnou třešničkou na našem usmoleném dortu,který nám občanům moc nechutná a oni se nám smějí do ksichtu tak tak je to vážení spoluobčané.Do konce mého života mě bude mrzet že jsem na tom václaváku těmi klíči cinkal omlouvám se těm který necinkali.
  • Žádné pomluvy ale pravda!
  • Pane Jakl.Vždy v minulosti jsem pana profesora(všiměte si,že nepíšu prezident)hájil a docela jsem si ho vážil pro konzistentní názory.V momentě,kdy UKRADL v Chile pero a celý svět se tím bavil,přestal pro mě být prezidentem mé vlasti.Kdyby měl soudnost a konzervativní názory(jak tvrdí),tak okamžitě abdikoval.Nechci za prezidenta zloděje.Rozsahem amnestie dokázal,že normální je krást ve velkém.Nejdříve to jeho vlády umožnily a teď je osvobodil od obav,že by je někdo mohl dokonce zavřít.
    • Ještě napište, kdo je zde jako profesor? Ten hloupý pseudoinženýr Klaus postrádající jakoukoliv inteligenci?? Nebo vepřová hlava Zeman, který už 30 let nebyl střízliv a smrdí jako prasák?
  • Archiv vydal důkaz - kikina Pružinsky, byl agent STB - Z archivu STB - Václav Klaus, nar. 19.06.1941, ke jménu je evidováno 7 záznamů
    k vyhledání zde :
    http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

    Přístup do svazků : potvrďte v okénku Beru na vědomí - do pole napište Příjmení : Klaus
    Jméno : Václav - nar. 19.06.1941,

    posléze zjistíte, že fungoval pod krycími jmény : KLUK, REK, Bog-85, Varšava
    • Normálního člověka v politice nenajdeš--je to tam samá KUURVA!
  • Za své áť i založej co htěj,a ať si tam vemou ještě Hájka nebudou slespoň překážet.Kdopak asi bude mít zájem jejich podukty nakupovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit