Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspoň někdo se nebojí říct, co si myslí. p.Kraus má pravdu
  • Takto by se měly řešit všechny prasárny našich politiků.
  • Pravda se dá říct různými způsoby. Chcete ji v podání oranžády nebo modroptáčníků?Mně se líbí styl, jakým ji podal pan Kraus. Má pravdu, když nazývá věci pravými jmény. O té podivné smlouvě mezi ČSSD a ODS se dá říct citát z Limonádového Joe " zločinec či hrdina? my jsme jedna rodina." Podepsán Březina(ČSSD) *12* a třeba Richter(ODS) *8*
    • To se dá říct o smlouvě mezi jakýmikoli politickými partnery v této zemi, Karlušo. To za a). A za b) pokud je mi dobře známo, signatářům té slavné petice, protestujícím a demonstrantům jde přece o něco jiného. Říkají, že ODS a ČSSD nerespektují vůli voličů, kteří chtěli změnu a nerespektují pravidla demokracie, což je lež jako věž. Vůle voličů (a ted už je jedno, že třeba bohužel) byla taková, že tyhle dvě strany dají dohromady zcela demokratickou většinu a zastupují prostě a jednoduše víc voličů než zbylé dvě strany v zastupitelstvu, to se nedá svítit. a říkat o někom předem, že je zločinec (Svoboda, Březina) a zároveň mlčet, když hajzlíci z ODS na radnici zvěrstva pácahli (Bém, Richter) páchali, je tedy opravdu geniální...l
      • Vaše úvaha je správná, ale základ, ze kterého vycházíte, je špatný nebo si myslíte, že ne? Takže Vaše dedukce jsou vedle. V parlamentních volbách šlo o průnik programů, ale zde v Praze jde pouze o průnik zájmů- jako všude v obcích.Nebo si myslíte, že ne ?
  • Souhlasím i se sprostým tónem p.Krause. Konečně přetlumočil náladu statisíců voličů při pohledu na pražské zkorumpované politiky, kteří klidně zahodí stranické programy a spřáhnou se, jen aby mohli dál nerušeně krást peníze nebohých voličů. V Praze měl převzít vládu p.Tůma a udělat audity a předat soudu každé podezření. Ti zpřažení jsou spoluviníci, protože to budou krýt a opět se nikomu nic nestane. Josef LBC *1* *10* *12*
  • konečně nějaký moderátor řekl na plnou hubu co si myslí a nepapouškuje naučený text jak poklonkovat politikům jako to dělá např. Moravec,novináři by si měli vzít příklad jak jednat s politiky kteří jen intrikují a nedělají nic pro voliče,ale jen pro svoji kapsu
    • Jenomže pravdu nelze zaměňovat zaneomalenost a hulvátství. Krausova fotka přesně vystihuje hulvátství a buranství tohoto člvěka. Pravda je snaha o objektivní vyjádření situce a slovem prasárna se Kraus degradoval na hulváta a urazil slušné lidi, to jsou takový, kteří se nenechají strhnout hrubosti, , neuráží své okolí a jsou slušní v každé situaci. Kraus je jako ten prázdný sud, který duní. Protože není slušný ani chytrý, tak když mu chybí argumenty tak svoji prázdnotu překrývá buranstvím. Je to krásná trojka Rath, Paroubek a Kraus, všichni duševní mrzáci.
      • Pan Kraus má jedinou smůlu, že ve filmech, které asi znáte, hrál většinou negativní roli. A s tím ho asi spojujete. Jinak Váš příměr k Paroubkům a jim podobný je lichý. Herec není takový jakou má roli. Já naopak obdivuji, jak rychle odhalí slabou stránku člověka a odhalí ho ve vší nahotě./ znáte pohádku "Císařovi nové šaty"? Když se to ale popíše, tak se zhrozíme co si to vlastně dovolil a už neposuzujeme, že na nás někdo hraje habaďuru, ale hrozíme se toho, co si vlastně pan Kraus dovolil, protože sami jsme zbabělí. když politik po takovém průšvihu leze do takového pořadu s drzou grimasou pana Březiny- tak si naběhl hoch a my mu to přejem.
  • Já se bavil velmi dobře a to co se v Praze děje,nic jiného než prasárna není.
  • Ani já už ho nechci ani vidět,vždyť on má rád jen prachy,stále mluví o větrech svého psa,hrát umí jen hry na počítači,atd.atd..To Roden a pí.Krausová je jiná úroveń.Ale zas hezky přijal toho svého zatoulaného synka a také hrál v nějakých pohádkách v normalizaci,což bylo někdy jedině koukatelné.Co se týká politiky,tak se již za tv krize ukázal jako soběstředný svazák a teď si zas léčí mindrák,že volil Béma,tak jako lokajové minulého režimu jsou fanatickými antikomunisty,tak Honzík na místo Béma a spol. bušil hystericky do Březiny,s kterým by si měl naopak rozumět-ženský a kšeftíčky.Bohužel ty velké ryby do pořadu nikdy nedostal,tak se vybil na mřence.MATTONKA *11*
  • karluša: Stojíte-li si za tím co jste napsal, "zločiec či hrdina? my jsme jedna rodina" Tak to přesně sedí na květnové volby, kdy vyhrála ČSSD a jak to dopadlo???? Ano, zločinci TOP 09, ODS, VV si to uhráli jak chtěli. To Vám nevadí???? Jestli ne, tak Vás zdraví *12* *11* *1*
  • Karlušo,ten pořad se jmenoval Uvolněte se prosím,a p.Kraus nevypadal moc uvolněně...A navíc úplně vypadl z role baviče.Radši jsem to přepnul na baletní jednotku Křeč.A teď mě napadá či by rádobydemokrat p.Kraus neměl s Křečí spolupracovat? *9*
  • A ještě přesná citace zní-Padouch nebo hrdina ..... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit