Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto by se měly řešit všechny prasárny našich politiků.
  • Prima by měla přehodnotit kam až sahá zábava a kde nastupuje nevkus.I bulvární televize má mít své mantinely.Kraus je za zenitem už nepobaví.
    • Mám dotaz: " Nejste paní Paroubková nebo paní Březinová? Podívejte s někdy na jednání parlamentu a zjistíte, že pan K. byl jemný a ž distingovaný pán."
      • ne nejsem ani Paroubková ani Březinová jsem člověk ,který občas používá televizi k pobavení a Kraus rozhodně není můj šálek čaje.
        • Jo a ještě mi vadí Váš, tak trochu, censorský hlas. Rozumím tomu, že vše je dané také mírou vkusu či nevkusu. Ale nechtějte umlčovat kritické hlasy-věřte mi, prosím, posune Vás to. Nezlobte se na mne, ale zaznělo to na mne trochu jak hlas z doby před více než 20 ti lety, Kdy cenzor říkal vhodné-nevhodné.
        • s tím se dá souhlasit, ale kde potom sbíráte informace pro svou orientaci? Je potřeba , abychom nezavírali oči. Nechci se Vás dotknout, ale hodně lidí sbírá informace z bulváru - přístup asi tokovýto:- je to zábava, na každém šprochu pravdy trochu, jsou ještě lidé horší než já, mají větší problémy a z toho plyne to, že pak se sám sebou nemusím zabývat- a m á t o t a k b ý t ?
  • A ještě přesná citace zní-Padouch nebo hrdina ..... *4*
  • Karlušo,ten pořad se jmenoval Uvolněte se prosím,a p.Kraus nevypadal moc uvolněně...A navíc úplně vypadl z role baviče.Radši jsem to přepnul na baletní jednotku Křeč.A teď mě napadá či by rádobydemokrat p.Kraus neměl s Křečí spolupracovat? *9*
  • karluša: Stojíte-li si za tím co jste napsal, "zločiec či hrdina? my jsme jedna rodina" Tak to přesně sedí na květnové volby, kdy vyhrála ČSSD a jak to dopadlo???? Ano, zločinci TOP 09, ODS, VV si to uhráli jak chtěli. To Vám nevadí???? Jestli ne, tak Vás zdraví *12* *11* *1*
  • Pravda se dá říct různými způsoby. Chcete ji v podání oranžády nebo modroptáčníků?Mně se líbí styl, jakým ji podal pan Kraus. Má pravdu, když nazývá věci pravými jmény. O té podivné smlouvě mezi ČSSD a ODS se dá říct citát z Limonádového Joe " zločinec či hrdina? my jsme jedna rodina." Podepsán Březina(ČSSD) *12* a třeba Richter(ODS) *8*
    • To se dá říct o smlouvě mezi jakýmikoli politickými partnery v této zemi, Karlušo. To za a). A za b) pokud je mi dobře známo, signatářům té slavné petice, protestujícím a demonstrantům jde přece o něco jiného. Říkají, že ODS a ČSSD nerespektují vůli voličů, kteří chtěli změnu a nerespektují pravidla demokracie, což je lež jako věž. Vůle voličů (a ted už je jedno, že třeba bohužel) byla taková, že tyhle dvě strany dají dohromady zcela demokratickou většinu a zastupují prostě a jednoduše víc voličů než zbylé dvě strany v zastupitelstvu, to se nedá svítit. a říkat o někom předem, že je zločinec (Svoboda, Březina) a zároveň mlčet, když hajzlíci z ODS na radnici zvěrstva pácahli (Bém, Richter) páchali, je tedy opravdu geniální...l
      • Vaše úvaha je správná, ale základ, ze kterého vycházíte, je špatný nebo si myslíte, že ne? Takže Vaše dedukce jsou vedle. V parlamentních volbách šlo o průnik programů, ale zde v Praze jde pouze o průnik zájmů- jako všude v obcích.Nebo si myslíte, že ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit