Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty vágusi zmagořenej už máš v tykvi nasráno od narození, tedy vrhu! *16*
  • Ty už se fakt voběs, zhovadilej vypatlanče *12* !
  • Karlíku, nikam tě nechci dostávat natož do kolen, jens neupřesnil, jaký volbys měl na mysli, teď to je jiná, to beru... navíc často mluvíš k věci a to uznávám, na rozdíl od toho zhovadilýho kokotoviče korektora *12* !
  • kecy kecy a zase kecy...
  • Nekoukej se do zrcadla *3*
  • Volím KSČM!
  • Ale tobě ta prasečí hlava opravdu pasuje. *1* *1* *1*
  • Chápu že rozumy opravdu psát nemůžeš. V hlavě totiž žádnej nemáš. *1* *1*
  • Názor tupce jako jsi ty hážu s lehkým srdcem za hlavu. *1* *1* *1*
  • Neznáš tele? snadná pomoc. Mrkni do zrcadla a spatříš ho. *1* *1* *1* *1* *1*
  • ... vytři mu pr*el, neznám naivnější tele :)))
  • (fotka)
  • ... ta fotrka s troškou fernetu, fantazie a dioptrií vypadá, jakoby si Jandák držel u spánku pistoli :)))
  • ... u tebe je marnej každej tvůj kritik, jsi ubohý naivní tláchal :)))
  • ... než psát "rozumy" jako ty, to raději šprýmovat, vypatlo, jsi trapný :)))
  • ... jenom prasečí hlava používá prasečí hlavu, mě nenase*eš, trapný bídníku :)))
  • Hm docela dobrej pokus jak argumentačně dostat Karlíka do kolen. Bohužel pro tebe
    opět marnej. *1* *1* *1*
    Já melu o stavu po volbách v roce 2002. Soc. dem dostala 70 mandátů a ksčm 41.
    To znamená 111 pro tzv. levici.
    No a soc. dem šla raději s Kalouskem. Tomu já říkám ZRADA. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Správná poznámka, odstranění dlouhodobě prohnilých a polistopadové komedii zaprodaných špiček KSČM je nezbytná podmínka volitelnosti této jediné parlamentní vládnutím neprovařené strany! *16*
  • Karlíku,socani i s KSČM měli po posledních svobodných nicméně nedemokratických volbách
    do PS PČR něco přes 80 mandátu (z 200), dost málo na vytvoření vlády, zato lupičský triumvirát ODS+TOP09+VV skoro ústavní většinu,kapiši? *3*
  • Zato ty nepochybně nesrovnatelně větší *12* ! A splachovadlo máš za sebou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit