Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že ani ČSSD není stranou demokratickou svědčí to, že se zbavují osobnosti, které podporovali Zemana na hrad. Podobně, jako ODS, likviduji jak oponenty, lidi s jiným názorem, než má vedení, a likviduji organizace, kterým se nelíbí co a jak dělá stranická "vrchnost. A tak proč potom mají v názvu svých stran "...demokratická..."??? Pro matení voličů. *7*
  • Co k tomu všemu napsat. Snad jen to, že koryta zůstavají a nenažraná pras-ta se vymění.
    • napsal bych to jinak: - koryta i nenažraná pras-ata zůstávají
  • Volím KSČM!
  • ČSSD mi začiná vadit i když jsem tuto stranu ve volbách volil,Sobotka není předseda strany na svém místě a dosazuje si na posty své lidi.Nyní jsem si jist,že teto straně už hlas nedám a zklamala mě na celé čaře.
    • ... dobré ráno :)))
  • ČSSD možná volby v něčem i vyhraje,... ale ne v této podobě "jednoty" jak se snaží křečovitě prezentovat, ale jen ta silnější a pragmatická část co vzhledem k volebním výsledkům bude mít i dost odvahy a praktičnosti jednat i s komunisty, bez kterých už to nejen v parlamentě a senátu, ale i ve vládě zřejmě nepůjde. Ta stará a "zrádná" včetně některých z vedení bude muset odejít či být v koutě, protože byli tam dlouho při všem špatném pro tuto zemi a nemají ani morální právo tam mnozí už být i po volbách..
  • Jandák je trochu jednodušší. Ale za to, že poukázal na rádoby inteligenty Dienstbiera a Zaorálka, má mou poklonu. Je neuveřitelné, jak může mít nějaká strana dobré preference s takovýma magorama. Nejspíš to bude hloupostí jejich příznivců. Nehlašte se všichni :)))
  • kecy kecy a zase kecy...
  • Jak typické, jak již tisíckráte obehrané. Proserou si opět a znova preference jako za Špidly a Grosse. A znova se budou divit co se to zase na ně nahrnulo, čím si to pokazili a proč spadly ty jejich preference do hajzlu. No nic, je tu ještě SPOZ a ze všech těch parlamentních stran nejméně provařená KSČM.
  • "...Víte, v politice se dá brát tragicky snad jedině revoluce...." : řekl. A já si myslím pravý opak. Jedině revolucí může dojít ke změnám k lepšímu. Mimořádná doba a mimořádné zákony. Ne ty, podle kterých soudí s korumpovaná justice.
    Opět vše znárodnit, protože zde platí, že to co bylo ukradeno, musí být navráceno a těm, co to stačili rozfofrovat, tak je zavřít nejméně do té doby, než něco nahradí. Žádné polehávání v base, ale těžkou práci jen o chlebu a vodě. A potom by se vidělo, co s nimi dál. To by znova rozhodl Lidový soud.
    • Soudruhu soudruhu,že si nedáš pokoj s tím sněním *2*
    • Peppone, Ty dokážeš být hned se vším hotov, viď? I v sexu?? Lituji Tě.
  • Potvrzuje se pouze to co pořád říkám. ODS a soc. dem jsou naprosto stejné mafiánské
    partaje napojené kmotry a podnikatele kteří tunelujou náš stát.
    Jedinej rozdíl je v tom že jedni maj oranžovou barvu a straky Václava kmotra Klause
    zase modrou. *1* *1* *1*
    Po obou stranách tu zůstal obří státní dluh a soc. dem před vládou s ksčm dala přednost
    vládě s gaunerem Kalouskem na kterého dnes útočej. *1* *1* *1*
    Volbou těchto klanů se v tomto státě nezmění zhola nic.
    • to souhlasí, ale po p. Ransdorfovi tu také zůstanou jenom dluhy, takže ani špičky KSČM tuto situaci nevyřeší, mají stejný nátisk a hrabivost jako všichni ostatní
      • Správná poznámka, odstranění dlouhodobě prohnilých a polistopadové komedii zaprodaných špiček KSČM je nezbytná podmínka volitelnosti této jediné parlamentní vládnutím neprovařené strany! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit