Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdůvodnění p.Jandáka mě nadzvedlo ze židle a hesla typu nejsme jako oni jsou pouze pro ovčany tohoto států,který občas tady zamečí a to je tak všechno.Já doufal,že při semknutí ovčanů při pohřbu Havla to byl protest typu tak pánové takhle ne.Je mi jedno,z které strany to je.Já se chci mít slušně,protože mám jeden život a ne,abych se musel dívat a poslouchat jak se mají hloupější ovčané,které jsem ani nevolil.Já jsem poslancoval za 230,-Kčs,čtvrtletně,protože jsem bral funkci jako službu občanům.Když bych se nezúčastňoval tak bych měl potíže.Dnes se stydím,že jsem Čech a za své představitele ve vedení státu,obcí.Já si vždy myslel,že VŠ vychovává inteligenci a ne vychcánky a korytáře.
  • Pan Jandák byl vždycky jen šašek už od dob jeho školní docházky a tak je tomu dodnes. Proto jeho mozek dokáže vyplodit jenom šaškárny a nic víc. V divadle taky občas hraje blbosti, ale do práce chodí, protože to by ho ředitel divadla vyrazil a ještě by musel platit pokutu a nahradit újmu všem hercům. Je z něj na blití.
  • Jenže on tam je proto a je taky za to dobře placen, aby tam právě dělal i ty věci co jsou na to "hovno". Od toho tam taky je ! Co si ten člověk vlastně o sobě a o lidech co ho platí myslí ?!? Normální člověk musí taky chodit do práce i když se mu to nelíbí a taky tam často nevidí "racionální podklad"..machýrek jeden komediantskej..Jde vidět, že se špatně nemá, když si dělá co chce, bez svolení "zaměstnavatele"...
  • Chlapče, když jsi tak chytrý, najdi metodu, jak žít bez nezaměstnqných, žít jako, kdyby nebylo 41 let komunizmu a nemít pro naše potomky dluh vedoucí k bankrotu. V tom momentě tě navrhuji na Nobelovu cenu za ekonomiku a vsadím se, že ji obdržíš, obratem budeš navržen na místa několika ministrů financí světa. A to pomíjím, že jsi jinak duševně totálně švorc.
  • I když mě to v zaměstnání občas nebaví a musím řešit blbosti, přesto tam chodím a pracuji podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
    Kde bere polsanec tu drzost a dělat přednost z toho, že práci flinká, za naše peníže, samozřejmě. *16*
  • ono je to o něčem jiném.. o tom jak jsou nastaveny postihy za nekonání... v práci když nepřijdete tak taky neberete plat popř. vyletíte.. a co poslanci převážně je účast jak noty na buben - to měla Němcová řečí jak udělá pořádek, ale jako obvykle od modré letky a vč. nynější koalí partičky .- SKUTEK UTEK a je to ještě horší. Mohou za to ti gééniové co zpočátku nastavili mantinely.. a jak vidno nastavily je špatně a náprava žádná... je to všechno .....Proč se někdo nekoukne na to kolik nás tahle flákající se partička stojí....
    • jaae, ono nejde ani tak o postihy za nekonání. Ono je potřeba zvolit si zástupce morální, pro které je životním posláním a ctí pracovat pro dobro spoluobčanů, kteří dají svou důvěru. A že je takových málo? A co děláme, aby jich bylo víc? Jak se snažíme realizovat myšlenkový morální odkaz V. Havla?
      • Kdo to je, budu je volit. Čssd rozdává a není kde brát, rádi okradou jen ty co se snaží! ODS ta brzdí protože není kde brát! KDU-ČSL ty snad ani neví proč tam jsou, ví ale že musí vracet majetky církvím
        které tady neustále kradou už stovky let, také už v historii okrádali ty co se snaží a něco mají!
        To mi připomína naše politické strany.
  • Jandák je velký melhuba a prakticky jen darmožrout ,nic více.Když se mu práce poslance hnusí tak má složit mandát.A ne žvanit o špatných zákonech .Má možnost se podílet na tom aby byly zákony kvalitnější pozměňovacími návrhy.Kolik jich podal? Je to líná poslanecká veš .
  • dobře taky nebudu chodit do práce ..blbosti nedělám, doufám že mi budou posílat alepoň peníze
    • Asi bys udal nejlip-aspon nic nezkazis.Stejne mas asfalt i na hajzlu *11*
  • O “mravní“ úrovni V. Jandáka svědčí následující: Politice začal věnovat po Listopadu jako člen Zastupitelstva Hlavního města Prahy a radní pro kulturu. Postupně byl členem politických stran Republikánská unie, KDU-ČSL a ODS. V r. 2005 byl zvolen za ČSSD do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Ve volbách 2010 svůj mandát znovu obhájil.
    A ovce si takového bezcharakterního pa*chanta znovu a znovu volí. FUJ!!!
  • Taková diskuze se hned tak nevidí. To je samej vymytej modrej mozek, dejte tam taky nějakej vymytej oranžovej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit