Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudák Jandák,je to patrně jeden s posledních poctivých "politiků",proto vypadá podvýživeně,asi živoří pouze ze svého platu poslance,humanisté a lidé dobré vůle,by měli pro něho udělat nadaci.
    • ne chudák,ale hnusák , jako paroubek a další darmožrouti
    • ... asi bere jen naturálie a to se Drátovi stalo osudné, nevzal si tu krabici s vínem ... *1* *1* *1*
      • Myslíš sedmičku vína??? *1* *1*
  • *16*
  • elípku beru to jako férovou výzvu,a jsem za,klído řekni kdy a kde,nebo dej email,já se ti budu velice rád věnovat.
    takové pičinky jako jseš ty si velice rád vychutnám.
    takže jsestli na to máš,budu velice rád když se ozveš.
    ale jináč jseš jen pes kterej štěká,ale nekouše.
    • drž se jednou rukou okraje nočníku a druhou si drž pinďoura jako knipl abys nehavaroval, pseudonácíčku, hlavně ať něco neoprskáš až budeš střílet hubou nebo zadkem*1*
      • pro ale bubi.
        velice jsi mne potěšil.
        né svým příspěvkem,ten mne nezajímá.
        ale že jsi v obraze a něco víš o hitorii letectví.
        dík,a přeji ti pěkný den.
    • pres drzku ten bolsevickejm zmrdum.Kdyz jich bude vic,rad pichnu! *3*
  • už je to tady a teď se budou dohahadovat kdo si víc nahrabal, přitom si to dělili 20 let napůl
  • Ráth je největší zloděj ze všech politiků .kritizovak korupci a sám je největší korupčník, vždyť u socdemáků mají příklad z křišťálově čistého Grossa
    • všichni jsou stejní.
    • Naopak si myslím, že by si zgustla. Např. p. Drtinová celý týden označovala p.Kotta jako EXposlancce ODS a zapomněla na to že je již delší dobu mimo ODS ale v sociální demokracii
  • Tato trojkoalice nechce brát v potaz její korupční aféry a zlodějinu. Ráth je korupčník, ale proti Vondrovi/Promopro/, Kalouskovi, Parkanové apd. je se sedmi miliony uplný břídil. *16*
    • jaké promopro, jaký kalousek??? on je někdo stíhán nebo obviněn?? nevbšinl jsem si....já jenom vím, že to je po ministru financí za ČSSD Svobodovi další socan v lochu a asi jich bude více! A jen tak mimo diskuzi a abych byl sparavedlivý, proč jste do svého rozhořčeného výčtu nezanesl také Standu a buldozéza Jirku???
    • Má pravdu,předsedo!
  • Jandák, a co jste čekal jiného. Jeden bude exemplárně potrestán (Dráth), no a pro ostatní je to vzkaz typu "už jste si nakradli dost,víme o vás, a už je čas toho nechat, lidi moc remcaj".
    Nebo se fakt pletu, a teď se to bude valit jako lavina, padni komu padni *1* *1* *1*
    • ... nic se dít nebude ... nakonec co je komu do toho, co měl Drát v krabici, jak mohou dokázat, že je to úplatek ... něco si rozdělili, ale kde se dávají takový velký prachy v hotovosti ... *5* *5* *5* tam bych se rád podíval *2* *2* *2*
  • Jandák je stejně "morální", "slušný" a "vychovaný" jako rádoby fýrer Rath. Jandák dělá ČSSD stejnou "čest" jako Rath.
    • jsem s tebe zhnusen lumpe, táhni už do pr...e Petře :))))
    • Ty už jdi někam do hajzlu. Nejmorálnější v této republice jsi asi ty. Ty tvý kecy si nech pro svoji rodinu!!! Tobě nevadí ty zlodějiny pravičáků, Bém-Janoušek, Kocourek, Topolánek -Dalík, Drobil, Vondra, Řebíček a další ??? To je vše v pořádlku ??? Jestli ano, tak patříš do Bohnic !!!
      • se vyzvracet,a pak si dej par facek kryso bolsevicka *12*
        • navádíš Čáryfuka aby někomu podržel ? Ty seš ňákej vychytralej pasák a kuplíř *12*
    • Nedělá, nemá na to.....
  • Dožije-li dr. Rath soudu, měly by se dít věci... Nejsem z jeho fan klubu, ale ta věc mi smrdí minimálně proto, že je u toho zase ten Kubice. Stejně jako smrdí "reformy" zdravotnictví u nichž je stále stejný Šnajdr. Vidím v tom kalouskovinu v modré. V našem slzavým údolí je v poslední době zvykem překrývat jednu kauzu kauzou novou. Takže, sáhli-li mafiózové řídící tuto zemi po kalibru typu dr. Ratha, pak se na ně musel řítit prů..r přímo epochální. Copak to asi je...?
    • Snad máte pravdu. Ale nejsou v tom náhodou ty církevní restituce?
    • Podivné je, jak se "propiska" z Hradu poškleboval. Jistě se to hodí, protože se začaly více objevovat dotazy na jeho trestní odpovědnost a kdy konečně tento zločinec půjde sedět za jeho "privatizaci" a za založení zločinného spolčení O D S,
      které tehdy potřeboval na prosazení svých zlodějen v parlamentu
      • Ty si bereš do huby prezidenta?. To musíš mít vetší mindráky, než se zdálo, blbečku :)))
  • Jednoznačně, dokud tady v té pesudodemokratúře mafiánského typu, založené všeznalým panem "propiskou" z Hradu, nebude její zakladatel sedět na hradě Mírov, nemá cenu
    se zaobírat nějakým bojem s korupcí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit