Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znám doktora Janouška již skoro dvacet let a mohu říct, že je to velmi slušný, vzdělaný a inteligentní člověk. Je dobře, že soud nevyslyšel volání plebsu po odplatě a vynesl spravedlivý trest dle práva. Neboť jsme stále právní země a nikoliv tzv. lidová republika, kde rozhoduje volání plebsu po krvi.
    • velmi pěkně řečeno, dal jsem vám plus
    • pane nejedlý,ale vy jste primitiv že zastáváte uplně zcestný názor , váš pan doktor muže být slušný a vzdělaný jak chce ,jednou chlastal před jízdou ,přejel člověka . jakypak cavyky s ním na uran o chlebě a o vodě . že jsme právní stát to si děláte prd-l. nejste náhodou státní zástupce kterej je zvyklej na takový verdikt ,po přečtení sumy na vašem učtu než vyřknete ortel.potom to tady tak v té republice vypadá samej zloděj podvodník a lhář . a nikdo za nic nenese odpovědnost .patří zavřít i vás za takový názor a na tvrdo
    • 100% souhlas
  • Pan Janousek se provinil jedine tim ze je BOHATY a USPESNY a to levicova LUZA neodpousti!!! *11* *12*
    • Běž radši, Kaku, s přítelem do luxusní restaurace a dejte si vybrané pokrmy... *1*
    • To je zajímavý, já jsem spíše pravice, mám vysokou školu, považuji ho přesto za potencionálního vraha ! Tak co s tou lůzou uděláme, pane bakaláři ?
  • je dobře, že v tomto státě stále ještě funguje nezávislé a spravedlivé soudnictví. Samozřejmě, že to je levičákům trnem v oku, ti žádají krev. Pro ty ubožáky je vinen každý pracovitý a úspěšný člověk.
    • Drahá Martino nikdy jsem to neudělal ale tobě přeji aby se to stalo tvé rodině aby jsi konečně procitla.
    • V tomhle státě pracovitý neznamená úspěšný a úspěšný neznamená pracovitý. V tom je ten problém a proto se tu "lůza" nebo "levičáci" cítí tak, jak se cítí. A na každou sv*n* se vaří voda... *1*
  • Hysterické ječení krvelačné lůzy opět potvrzuje, že všeobecné volební právo byl historický omyl. Měli bychom se vrátit k zásadě z XIX století, která říká že kdo platí, tak rozhoduje. Volební právo mají mít jen ti, kdo platí daně. *9*
    • Mám spočítáno, že když denně sejmu deset kryplů a darmožroutů jako vy, do 20 let jsme na úrovni Německa. Nesejdeme se vy bestie? Ani si nedovedu představit tu ku*vu co vás porodila.
    • Já daně platím, a živím tím plevel jako jste vy. Co s tím mám dělat? Urazit Vám palici?
  • U soudu není podstatné, co si kdo myslí o obžalovaném, ale co se mu podaří PROKÁZAT! Na pokus o vraždu zřejmě nebyly dostatečné důkazy. Přesně takhle by měl soud fungovat. Jen doufám, že si ty tři roky natvrdo taky pěkně odsedí.
    • Moment, prokazalo se, ze do auta, ozraly, vrazil a ujel. Pak srazil svedka, aby se ji zbavil.

      To je pokus o zabiti, pokud ne vrazda.

      Pamatujete na toho chudaka ridice co pomaloval Kalusuv plakat a dsotal za to dva roky?

      Na toho chudaka s vodni pistoli, ktery odhalil jaky zbabelec Klaus je a soudili ho za vrazdu?

      Jak spravedlnost? Kde? Protze tady zadna neni. *16* *9*
      • Máte v tom pěkný hokej, ale zato s vámi cloumají emoce od zdi ke zdi. Pravdivá je jen první věta, ostatní jsou nepravdivé.
      • Tak tos napsal naprosto přesně a výstižně. Ukázals na jádro špinavosti a zrůdnosti justiční mafie v Česku. Pravda je ještě taková, že po roce a půl mu to přeruší a je venku. Kdyby nedej Bože byl na hradě ještě Pružinskýj, tak by byl už dávno omilostněn.
  • A ted nabehnou tzv obycejni lidi (=luza komunisticka) a daji pruchod sve NENAVISTI :je to malo vsecko je to podplacene ODS ovlada justici a kdyby to byl normalni clovek tak dostane padesat let!!! KOMOUSI si potrebuji na nekom vibit zlost ze svych pokadenych zivotu chachacha *15* *15* *11* *12*
    • Ty lůzo komunistická se nauč český pravopis je zřejmé,že jsi stěží dokončil základní školu ,ale myslíš si o sobě ,že jsi sežral Šalomounovo h...o!! *16* *12*
    • Tak třeba na tvojí vykurvené matce, kdyby chcala na veřejnosti a drbal by ji kůň, to by bylo akorát tak pro komunisty? a nebo pro ODS.
    • Jsi docela trapnej. *5*
      • Na Parlamentních listech proběhla nedávno jakási reorganizace a počítám, že toho zmetka s nickem Bc Kak, co tam fungoval jako provokatér odtamtud vyhodili a tak přešel otravovat zde. Pravděpodobně je tu pod více nicky, neboť se tu objevil i jiný otravný nick z Parlamentních listů, Romana Zukalová. Počítám, že se zde časem ještě objeví i jiné nicky z PL jako např. Jarka Pavlíčková, Mirek Bertrám. Tento placený zmetek používá jako nicky hlavně celá jména. Asi si myslí, že se tím stane důvěryhodnější.
        • A hlavně si napíše titul Bc.-ani u popelářů by s jeho IQ neuspěl-TRAPÁK!
  • Každý může v životě udělat chybu. Trest je adekvátní, pan Janoušek je jinak slušný člověk a podnikatel, který dává lidem práci.
    • Ten a slušný člověk?Je to k smíchu,nejen že byl pod vlivem alkoholu a úmyslně srazil ženu,ale je namočen ve více kauzách společně s bývalým primátorem Prahy Bemem.Ji vidět,že je to opravdu vlivný podnikatel a lobista a dokonce i u soudců a statních zastupitelů.10 let by pro toho zločince bylo málo,ale on vyvazl jen se třemi léty a to jej po polovině trestu propusti pro údajné dobré chování.Hold pro každého jiný trest,stačí být vlivný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit