Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cikán nebo čech nebo ukrajinec---pěkně do fronty ty chásko evropy ---jednou jsme ti řekly že se vrátíme takže ---- do monterek a raus
  • Mně by tohle nevěřili, tobě jo. Dík.
  • Jo, jezdit do zahraničí a chodit na tenis, tak mu nic nebylo. Nebo jo? Každého něco bolí, to by nikdo nemohl být po zásluze potrestán. A co cikán - to zloděj a invalida.
  • Před několika měsíci to zde v diskusi někdo předpověděl, že v případě hrozby vězení se k tomu Janoušek uchýlí a je to tady.
  • Za peníze lze napsat vše. Za totality dostávali veksláci lékařská potvrzení.že jsou invalidé a to dokonce ještě když navštěvovali základní školu. Tak proč nenapsat posudek o nemocnosti.
  • Jsem zvědav který lékař Kmotr mu to napíše ze nemusí jit do basy. co jsou to ta soudy tady v tom bordelu,v této prodrbané republice.
  • Předběhl jsi mne , chtěl jsem napsat úplně to samé !!!!!
  • chudáka jej lynčují za nepozornost, je čistčí než pan Rath. kterýpak kamarád zapracoval. Být to obyčejný občan, tak jej zlynčují za překročení rychlosti, nebo parkování, a jiné mírné přestupky.
  • Nechte být, Janoušek je slušný člověk, každé ráno mě zdraví jak jde na tramvaj do práce a onehda pustil v tramvaji stařenku sednout. Tak co furt na něho máte?
  • Jedna věc je hájit člověka,aby soud proběhl spravedlivě a druhá udělat za prachy cokoli,aby
    Janoušek nešel do lochu.
  • Jaká nemoc, byl ožralej jako prase, dobytek a to leze na silnici. *11*
  • V jistých chvílích a situacích nikomu nevěřím. Tak i teď nevěřím, že Janoušek měl v hlavě a prý dlouho, hematom. Jak píše MILU, prachy dělají hodně a tak si myslím, že za prašule mu nějaký lékař lehce říznul a pak sešil kůži na hlavě. A kdyby měl RTG jako důkaz? Ale moji milí, i ten se dá zfalšovat, prostě se vezme rentgenový snímek jiného pacienta, který opravdu hematom měl.
  • když se ti motala hlava, neměl jsi co dělat za volantem, blbečku. ostatně, komu by se šiška nemotala po dvou promile a nějaký tý lajničce. jak můžeš mít v hlavě hematom, když tam máš piliny? protože mozek tam určitě nemáš, mozkem se myslí a kdo myslí, nesedá za volant když se motá. a tvoje jizvička na hlavě? tu ti vystřihne kterákoliv sestra "jakoby po operaci". když ses proháněl po chorvatsku, žádnej hematom jsi v pilinách evidentně neměl. to až přišla obžaloba. a ono to ještě chce do politiky? není už tam dost zlodějů a neprobíhá právě začátek očisty politiky od lidí jako jsi ty? ty chudinko ubohoučká.... *1*
  • Vždyť to se dalo čekat že Janoušek je nemocen nemůže za nehodu a ještě ať si sežene papír že je gegoš a ma to jisté že ho nezavřou.Přece političtí kamarádi toho ksindla nenechají jít do basy.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses soudruhem, blbečku!
  • Dovolil bych si citovat Karla Kryla, který v jedné písni zpívá "na rohu ulice vrah o morálce káže" výstižné pro dobu kdy to napsal i pro dnešek, vůbec nic se nezměnilo!!!
  • Chci jmena vsech co se na Janouskove obhajobe a posudcich podilely at vime kdo jsou ti bezpaterni za penize vsehoschopni smejdi!
  • teda, jestli ho neodsoudí, jako by odsoudili "normálního" člověka , tak mě nas.rou!!A taky potvrdí mou domněnku, že kmotr ví moc na spoustu politiků, soudců a jiných nadlidí a hlavě - má prachy!!! a Jak je známo u nás - prachy dělají neuvěřitelné "zázraky". Např. se zjistí, že vlastně nic nechlastal, ale jen cucal nějaký bonbon, nebo si vylpáchnul hubu nějakou vodou.
  • Snad nikdo necekal potrestani jednoho chapadla zbytkem chobotnice??? Obycejny smrtelnik by uz sedel, hematom, nehematom.
  • hloupy,kdyz se ted brani zdravotnim stavem pri zpusobeni nehody?Alkohol pit pred jizdou mu tez nevadilo a ted mava carem papiru.Kazdy jiny hrisnik by nemel sanci se dokazy/odporujicimi si/ohanet a on to dela verejne.Kde je spravedlnost?Ja vim ,je bohaty muze si koupit kazdeho advokata,ale tam slo o temer promyslenou vrazdu.On se provinil
    uz tim ,ze ve spatnem zdravotnim stavu a posilnen alkoholem ,mozna i drogou usedl za volant.Ke vsemu jeste utekl z mista bouracky.Jedno je jiste:byt to obycejny obcan ,nema sanci na shovivavost.
    *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit