Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vyšploucni frajere a nehraj si na hrdinu....asi se už na tě zapomíná, tak chceš být vidět.
  • Zas jeden zloděj křičí: "Chyťte zloděje!"
  • Prece vam neni 8let tak uz by jste mohl mit rozum vas spoluzak.
  • jeden evropsky tunel s pestovanim vlezdoprdelismu a mi jsme tak blba inteligence,ze dnes uz o ni není pochyb.
  • Vypasá to, že potrefené husy začínají kejhat v obavě, aby si někdo nevšoml jejich zabíhání do cizího žita.....
  • Zas jeden, co je chytrý, jak starý pes.
  • Kam se hrabeš na Petra s Vlkem! To jsou panečku vymatlanci
  • Komouši jsou v tomto nepřekonatelní!
  • Tím nám naznačuješ, že máme volit bolševiky?
  • Co mají společného ODS a ČSSD mimo to že kradou a ani poledne nedržej ? Občanská Demagogická Strana,Česká Strana Silně Demagogická ! Čili jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet !
  • Komunisté Hitlera ještě předčili, popravovali vlastní lidi.Pakt Ribentrop-Molotov ukázal jejich silné propojení.Mimo jiné Stalin s Hitlerem obsadili společně Polsko
  • ...vždyť už jsem navrhoval změny v rámci rozpočtové odpovědnosti tzv. vlády nečasu....asi by stačilo, aby se na malostranské katakomby, kde vegetuje ta naše morálně zdegenerovaná a přežraná lidská lůza u plného koryta moci, namontovali mříže a jednu kancelář by si vyhradila protikorupční policie....čímž by se jistě ušetřilo za vazební věznice a potnciální eskorty?? .... další vhodnou úsporou rozpočtové odpovědnosti s. Nečase a Kalouska by bylo zrušení feudalistické imunity, cestovních diet a mobilů zdarma (které bizardně stále pobírá megaloman-trpitel Rath, ač necestuje a smí volati jen soukromně)...
    Čímž by se nejen ušetřily pětníky, nýbrž i miliardy, jelikož lidská lůza lži a nenávisti by tím měla zákaz tunelovat a Kalousek fackovat mladíky na ulici...dle mého názoru... čímž i podle péráka Klause, by konečně národ mohl začit žít jako v tom Švýcarsku, bez toho jeho dementnímho opasku kolem krku národa a vlasti, asi jako toho dobytka na pastvě ve švýcarských Alpách...dle mého názoru...
  • Já bych spíše napsal, že jste kikina špinavá a hlavně hrozně hloupá
  • Přesně tak, máte mé plné sympatie. Komunista = loupežný vrah, podrazák, lidský odpad.
  • Jste komoušský ubožák. Vív nemá cenu komentovat. *10*
  • Kdyby dneska ta vládní banda mohla,tak budou horší jak komunisti. *12*
  • Nechte se vyšetřit,třeba to pomůže.
  • Kdyby v tomhle svinskym zlodějským bordelu vládla spravedlnost ožralka sedí na Mírově 10 let a kazík vlesdoprdelistický jezdí v Rusku na Sibiři a je v této zemi nádherně, Jsou to OBA ŠPÍNY NEJVYŠÍHO ZLODĚJSKÉHO KALIBRU A ČERNOPRDELNÍCÍ ZLODĚJSKÝ.
  • Jsem pako - před celým národem to vyznávám a na Jiřího žárlím, to také přiznávám... *14*
  • opr. (aby ses nezesral, žes mi našel chybu): hadr :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit